92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 217
Počet zobrazení:13 281

Máte rádi kočky? A máte nějakou doma? Tak si dejte pozor, abyste nedopadli jako žena v tomto videu. ;-)

Přepis titulků

Jmenuji se Jane a je mi 29 let. V tomhle bytě žiju už asi 3 roky. Miluju svou práci, ráda chodím ven s přáteli. O víkendu ráda zajdu na skleničku. To je asi vše. Máte nějakého přítele? Ne, aktuálně nemám. 45 % žen ve věku 25 - 35 let je bez partnera.

Čím to podle vás je? Chápu, proč jsou samy moje kamarádky, ale u sebe to nechápu. Včerejšek musíme zopakovat. Potkávám plno mužů. SMAZAT Ale nikdy to nevydrží. 100 % z nich má kočku.

Tuhle jsme si s jedním chlapem vážně padli do oka. Bylo nám spolu skvěle. Pak jednou přišel ke mně domů a... najednou bylo všechno jinak. KRÉM PROTI KANDIDÓZE POCHVY - Úplně vycouval. Bylo to zvláštní. Možná se jen nechce vázat nebo... mu nechutnalo moje víno, ale... už jsem ho nikdy neviděla.

Čau. Zkusila jsem všechno. Dokonce i internetové seznamky... kde se musí vyplňovat ty ponižující profily. vlezlá, náladová, úplně šáhlá Zkoušela jsem připravit romantické večeře. Prostě opravdu zabodovat. Ale nic nefunguje. Je to zvláštní.

Přijde mi, že pokaždé, když to začne vypadat slibně, najednou přepnou a vezmou do zaječích. VEZMEŠ SI MĚ? Kdybych neměla svou kočičku, nevím, co bych si počla. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (96)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ta dopadla teda =DDDD

180

Odpovědět

simiu: :DDd ... ne v pohodě, nás by to nenapadlo že kočky neuměj používat notebook, nebo psát naším písmem na zdi a pak to mazat

190

Odpovědět

simiu ty sr***o plná h**en mi vime že je to fejk :tvoje mama když tě rodila řvala ,,oh my god this is fake . ježiš ty si retard retard retard až to bolí

194

Odpovědět

To je takovej Fake až to bolí ..

1843

Odpovědět

Alfaomegan: Ale možná by už dneska přece jen nějaký menší obrození nebylo na škodu:D

180

Odpovědět

Alfaomegan: Takže "chytání za slovo" předchozích diskutujících měla být narážka na jejich (pseudočeskej) styl vyjadřování? To pak Tvým příspěvkům dává novej rozměr. Troufám si tvrdit, že si největší záhada videíčesky:D

180

Odpovědět

Nimral: Omlouvám se, že odpovídám tak pozdě. Je to zapříčiněno tím, že jsem teď poměrně "trpěl" nedostatkem času.

Má mysl žasne překvapením, má ústa se usmívají. Jsem velmi potěšen Vaší reakcí. Vaše zajímavá i když pravděpodobně řečnická otázka zůstane bez odpovědi. Nemohu posuzovat svoji inteligenci a už vůbec ne svůj humor, věc kterou každý vnímáme tak rozdílným způsobem.
Britský humor mi však v žádném případě cizí není, velmi ho obdivuji a pokud jsem ho u Vás alespoň lehce "vykouzlil" tak jsem za to velmi rád.
Já Vám imaginárně Vaše potřesení opětuji a s trochu rozpoluplnými pocity si kvituji v tom, jaké nečekané reakce, taková dříve zcela běžná věc, jako je psaní ve spisovném jazyce českém, vyvolala. Je to něco nečekaného.
Po Vaší reakci stejně tak jako po reakci pana Filuty mám mimořádné až téměř obrozenecké pocity. Často ve volném čase přemýšlím nad tím, jak se asi ve své době cítili naši národní obrozenci. Samozřejmě tato historická "hříčka" je vzhledem k tomu, co pro nás tito velikání dokázali velmi neskromným příměrem, avšak troufám si říci, že dostatečně korespondujícím s tím, co se dnes děje s naším, téměř se mi až chce říci - největším národním bohatstvím a tedy s jazykem českým. Toto jsou věci o kterých bychom mohli debatovat velmi dlouho a já bych se tomu v žádném případě nebránil. Domnívám se však, že diskuze určená pro toto video je již dostatečně vyčerpána a tak budu velmi potěšen pokud se opět shledáme u nějakého dalšího videa.
Vaší výzvu a velmi pěkné přání ohledně psaní na zdejším serveru plně podporuji a ztotožňuji se s ní. Pokud by zde bylo více lidí, jako vy pane Nimrale a nebo vy pane pane (všimněte si úsměvného zdvojení slova "pane" - i tohoto lze docílit naším nadherným jazykem) Filuto tak bych se ani přinejmenším nezlobil. Pro šíření krásy a posleství našeho jazyka českého není příznačnějšího severu než - videacesky.cz.
Šachovou výzvu tedy příjmám a doufám, že se brzy střetneme na šachovém bojišti.
S přáním krásného červnového dne Alfaomegan.

180

Odpovědět

EDIT: Samozřejmě se jedná o @seznam.cz, ne đeznam.cz. Děkuji za pochopení.

180

Odpovědět

Po pročtení celé dosavadní diskuze mi v mysli utkvěla jediná myšlenka - kde končí Alfaomeganova inteligence a začíná dokonale vytříbený smysl pro břitký britský humor? V dřívějších dobách by byl pravděpodobně mým vzorem, nyní pouze smekám a imaginárně třesu rukou, protože podobný styl humoru mi není cizí, ba naopak.
V celé diskuzi již padlo několik narážek na témata, která se mě nějakým způsobem dotýkají, nebudu se tedy zabývat každým z nich. Mlčet ovšem nemohu ohledně spisovnosti na internetu - jako hráč jistých online her můj zrak denně trpí pohledem na przněnou češtinu nebo angličtinu, těžko říci, který z jazyků na tom bývá hůře. Bylo by proto jen k dobru komunity videacesky.cz, když by zde bylo více členů píšících stylem podobným Alfaomeganovu (ano, toto je nebetyčné patolízalství, ale nemůžu si pomoci). K tomu bych měl snad jen jedinou výtku - z pohledu češtinomila mi přijdou některé z Vašich vět krapet kostrbaté, jejich význam je ovšem dostatečnou omluvou.
Dále mě zaujala myšlenka šachového souboje, proto v tomto případě sprostě skopíruji Pana Filutu (který se jistě zlobí) - nimral42@đeznam.cz.
Na brzkou shledanou se těší Nimral

180

Odpovědět

Liger@ Já bych například z takovéto diskuse neutekl, a myslím si že Alfaomegan není trollem ale diskutérem kterých si říkám že je škoda že není víc ale tato flame war my příjde vskutku zvláštní.

180

Odpovědět

Pan Filuta: Ani nevíte, jakou mám z Vašeho příspěvku radost. Neskutečně mě těší, že se zde objevuje někdo, kdo uznává podobnou životní filozofii v pohledu na názory ostatních jako já. Doufám, že se a teď již zcela otevřeně mohu říci - naše přání začnou plnit. Vaší výzvu tedy s radostí příjmám a těším se na náš strategický souboj. E-mail Vám nyní zasílám a prosím, aby jste další komunikaci ohledně domluvy na náš šachový souboj směřoval tam.

S přáním krásného prožití právě začatého dne Alfaomegan.

180

Odpovědět

Tak jsem dočetl celou diskuzi.
Alfaomegan - Pokud za slovi a filozofií kterou zde prezentujete jsou i činy, potom vám chci říct že si přeji každý den, aby takových lidí jako vy chodilo po planetě více. Mám na mysli zejména respektování pohledu ostatních lidí s otevřenou myslí. Protože to je podle mého názoru základním předpokladem pro zlepšení společnosti jako takové. Jelikož jste na mne udělal dojem tímto vás vyzívám na šachový souboj. Pokud přijmete napište na Mr_Filuta00@centrum.cz

180

Odpovědět

To je zase hrubek. No asi již v tak pozdní čas sem přispívat nebud, dopadá to pak velmi špatně. Hrubek jsem u svého příspěvku našel více, ale omluvit se vám chci především za nesmyslné slovo - infaltivně. Samozřejmě, že jsem měl na mysli, jak již určitě všichni tušíte, podobné slovo a tedy - infantilně.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem Alfaomegan.

180

Odpovědět

Karel: To máte bezesporu pravdu, ale to by se dalo říci vlastně o všech lidech, co zde píší a které neznáte osobně. A když svou myšlenku rozvedu ještě dále, tak i kdyby jste je znal osobně, tak pořád nemůžete vědět zda své chování, názory a myšlenkové pochody předsírají a nebo ne. To je bohužel krutá pravda v dnešním tak trochu "bláznivém" světě. Proto se můžeme jenom domnívat. Z mého pohledu však nevidím důvod, proč bych měl kohokoliv ze zdejších diskutérů, které jsem četl nějakým způsobem podezírat z nějakého "hraní".

Nevšedně? To je zajímavé. Nikdy jsem si nepřipadal, že bych nějakým způsobem nějak výrazně vybočoval z davu. Ale to je pravděpodobně dáno i tím v jakém prostředí se Vy i já vyskytujeme.

A co Vás k tomuto pocitu vede? Kde konkrétně jsem si protiřečil? Nějak si toho nejsem vědom, stejně tak jako toho, že bych zde snad měl nějakou "hranou" roli. Zde skutečně nejsem v divadle.

CocaCOOLa: Nemáte vůbec zač, velmi rád Vám jakékoliv dotazy zodpovím. Ano máte pravdu. Šachy na počítači přeci jen nejsou úplně to pravé ořechové. On ten pocit při hraní s počítačem mi nepřináší takové, řekl bych možná trochu infaltivně - pozitivní "vibrace" , jako když hraji například se svými kamarády. Trochu lepší to je ve chvíli, kdy hraji přes internet s nějakým jiným milovníkem této fascinující hry, ale není nad to, když proti sobě na bitevním poli (šachovnici) stojí tváří v tvář dva soupeři. Pouze v tomto případě má dle mého názoru tento sport takový, řekl bych až téměř strhující zážitek.

Vámi uvedené hry znám pouze z nějakého širšího doslechu, ale na vlastní kůži, nebo v tomto případě spíše - konečky prstů je neznám. Upřednostňuji jiný druh zábavy.

No tak teď si připadám skoro, jako bych byl nějakým způsobem zvláštní. I když mi to ale žádný komplexní smysl nedává. Nepřipadá mi příliš pravděpodobné, že by jste se nesetkával s lidma, kteří by se mi nepodobali, alespoň v některých aspektech. A pokud tomu tak je, tak to určitě bude jen nějaká pozoruhodná náhoda. Nevěřím tomu, že bych byl až tolik odlišný. Děkuji Vám, že jste zde tyto výrazy vynechal. Jak jste si již podle toho, co zde píšete asi všiml, tak toto jsou věci, které by mi skutečně nějaké problémy působit mohly.

Píši, píši a mé hodiny již nekompromisně ukazují začátek nového dne. Proto Vás v tomto dnu všechny vítám a přeji vám jeho příjemné prožití.

S pozdravem Alfaomegan.

180

Odpovědět

Ježišmarjá, co to je? :D Teda musím říct, že Alfaomegan zavádí naprosto novou kategorii trollů... :) A jak odpovídá na naprosto každý komentář, sakra ten se musí hodně nudit. :D
K videu: kočky jsou potvory, tohle je přesně vystihuje, i když je to záměrně přehnané. Nemám je rád. Zato psi - to je jiná, žádného sice nemám, ale psi jsou oproti kočkám zlatí.

180

Další