Pozor, překvapení

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:4 340
Jaká překvapení může nachystat svému muži žena, která si přeje vypustit do světa nějaký virál? Video zhlédněte do konce.

Přepis titulků

Co se děje, miláčku? Proč mě natáčíš? To je překvapení, krasavče. Chci vidět tvou reakci, až se to dozvíš. - Dáme ji pak na internet. - Až se dozvím co? Co je to? Nech toho. Je to štěně? Nech toho, lásko, už tady brečím. - Otevři to, brouku. - Je to štěně francouzského buldočka? - Otevři tu krabici, Juliáne.

- Však víš, jakej jsem. Tak šup. Jsem nervózní. Tak se podívejme. Naše fotka. - Je tu napsáno... Mám to přečíst? - Jo. Srozumitelně. Naše láska, která už byla... ne. - Naše láska, čárka, která už byla silná... - Přečti to pořádně. ...bude ještě silnější. Teď už nejsme dva. Teď už jsme tři? Nech toho, lásko.

- Je to pravda? - Je. Já tomu nevěřím. Ty souhlasíš s trojkou? Ne, Juliáne. Kurva, střih. Lásko, podívej se do té krabice pořádně, protože tam je víc věcí. Co je to? Flashka? Ne, Juliáne, to je těhotenský test. A jsou na něm dvě čárky. Moment. Tahle sračka je použitá? Ty ses na to vychcala?

Kurva! Protřel jsem si oči chcankama, do prdele! Já tě natáčím, Juliáne. Kurva, to je hnus! Umyla jsi tu sračku, Thais? - Jasně, hlupáčku. - Ten krám strašlivě smrdí chcankama. - Použilas antibakteriální krém? - Kurva, takhle to nejde! Snažím se tu natočit virál a ty mi to celý kurvíš. Soustřeď se, lásko. Ty víš, co to pro mě znamená. - Sáhl jsem přímo na pochcanou část.

- Jo, ale zbytek ti je úplně jedno. Vezmi si tohle. Nakapej si tuhle sračku do očí a dělej, že brečíš. Dělej. Dělej! Chtěl bych, abys věděla, že vždy budu stát po tvém boku... při jakékoli příležitosti... - dokonce i až budeš na klinice na potratu... - Kurva, Juliáne, dost. Haló? Ahoj, Rebeko, kamarádko. Kdy vyzkoušíme tu věcičku? Myslím tu pěknou prasárničku. Jo, nám taky vyhovuje víkend.

Ju je tady a moc se těší. Cože? Zkusíme to do zadku? Super, dohoda uzavřena. Tedy... otevřena. Počkej, počkej, hned ti zavolám zpátky. Lidi, já věděla, že Ju bude plakat. Můj manžel je opravdu strašný máslo. Překlad: Adeus www.videacesky.cz Lásko, neměl jsi jít do lékárny? Juliáne, lékárna.

- Rebeca. - Cože? - Rebeca je v lékárně. - Kde, teď? Napsala mi na WhatsAppu. Nezjistil bys, jestli to tentokrát nevyjde? - Jasný, jdu tam. - Když už tam jdeš, kup dva balíky plenek M, vlhčený dětský ubrousky a zubní pastu. Dík. Minule, když jsme šli na cvičení smyslového vnímání pro děti, jsi řekla, že Rebeca přijde, a já na ni čekal až do konce. - Jsi si jistá, že dnes tam fakt je?

- Jo, napsala mi. Tak já jdu. Dnes to vyjde.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělé jako vždy. už jsem si řikal, co se s překladatelem stalo.´, že už se to dlouho neobjevilo Porta dos Fundos :)

70

Odpovědět

Adeus byl teď nějakou dobu v Brazílii, ale teambuilding minulý víkend ho naštěstí zase nabudil ;-)

50

Odpovědět

+XardassA taky vzbudil. :)

40