Přátelé znovu spoluJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:766
Počet zobrazení:9 323

Stýská se vám po seriálu Přátelé? Sjíždíte jeho nekonečné reprízy v televizi a přejete si je ještě jednou vidět pohromadě v nové epizodě? Tak to vám Jimmy Kimmel alespoň zčásti vyplnil přání, když si k sobě pozval představitelky Rachel (Jennifer Aniston), Moniky (Courteney Cox) a Phoebe (Lisa Kudrow) a sehrál s nimi vlastnoručně napsanou scénku.

Přepis titulků

V devadesátých letech jsem byl fanouškem Přátel. Měl jsem ten seriál tak moc rád, že jsem si vytvořil vlastní fanouškovskou fikci. - Víš, co to je? - Ne. To například použiješ třeba postavy z Hvězdných válek a zakomponuješ se do příběhu. - To jsi jako sám za sebe, nebo jako postava? - V tomhle případě jsem Ross. Tak jsem si říkal, jestli bys... - Napsal jsem scénář a myslel jsem si, že by sis se mnou mohla zahrát jednu scénu. - Bože! Počkej, to jako chceš, abych s tebou četla dialogy?

Trochu víc než jenom to. - Nevím, co tím myslíš. - Jako o dost víc než jenom to. Cože? Tohle je... - Co to je? Co to je? - Tohle je přesná replika kuchyně z toho seriálu. Utratil jsem za to osmdesát tisíc dolarů. - Ach můj bože! - Všechno sedí do nejmenšího detailu. Já...

tohle je trochu... To je úžasný! - Mohla by ses posadit ke stolu? - Bože, já nevím, Jimmy... - Jenom opakuju, že já budu hrát Rosse. - Ach bože! A začneme hned na první stránce. A... - Takže jdeme na to. A... akce! - Počkej, tohle je... Dobře, ty začínáš. - Rossi...

- Počkej, na něco jsem zapomněl. Promiň. - Rachelinu paruku! - Ne, ne, ne! Tohle neudělám! Nevezmu si ji! Ne, do toho nejdu! - Dobře, tak jo. - Mám jisté hranice. Tak jo, dobře. - Dobře, můžeš. - Tak jo. Dneska vypadáš smutně, Rossi. Co se děje? Už jsme se celé měsíce nemilovali, Rachel. Co kdybychom se pomilovali hned teď?

- Teď máš svoji větu. - Já vím, Jimmy, já vím, že mám svoji větu, ale je to blbá věta. Je to stupidní! Je to stupidnější než osm let z platu servírky bydlet ve velkém bytě v New Yorku? - Dobře. - Tak jo. Fajn. Jo, Rossi, strašně ráda bych se s tebou pomilovala. Páni! To je skvělá zpráva, Rachel! A možná až potom, co se pomilujeme, můžeme zajít za naší partou přátel. Jako třeba za Monikou a Phoebe.

A můžeme si spolu dát snídani před odchodem do práce jako to lidi normálně dělají. Pokračuj, pokračuj. Jo. Sejdeme se s našema kamarádkama, ale až potom... co se několikrát pomilujeme, protože jsi v tom moc dobrej. Díky. To nebyl vtip, to byla... - To nebyl vtip.

- Já vím, prostě pokračuj! Máš pravdu, Rachel. V milování jsem moc dobrý. Ach bože! Co... Děláš si srandu? Teď do toho zavlečeš i Court? - To není Court. To je Monika. - Panebože! - Ahoj, Moniko. - Ahoj, Rossi. Všichni v Central Perku si povídají o tom, jaký jsi přeborník v milování. - Ne!

- Vážně? Děkuju. Jo, říkali, že jsi v tom tak dobrý, až si občas přeju, aby ses miloval se mnou. Cože? Ale Moniko, já se s tebou milovat nemůžu. Vždyť jsi moje sestra. Krucinál! - Já to nechápu. - To bylo moc dobrý. Je to k smíchu. Čau. Vy se tady bavíte o tom, jak je Ross skvělej v posteli beze mě?

Přesně tak. Panebože, tohle je... Není to blbý. A taky jenom já můžu mačkat to tlačítko s nahraným smíchem. Můžeme pokračovat, prosím? Tak jo. Ahoj, kamarádky. Jsem tak rád, že vás zase vidím, Phoebe a Moniko. A já zase ráda vidím tebe, Rossi. Ale co je důležitější - jak to de? Počkat, to je Joeyho hláška.

Proč ji říkám já? - Nemám tušení. - Protože jsem ten scénář napsal já a žádný Joey tu není. - Tak proto. - Proč? Co se Joeymu stalo? Jo, a kde je Chandler? Nejsou ve scénáři. Jsou mrtví. Jo, opice Marcel je kousnul a oni z toho chytli opičí vzteklinu. Takže zemřeli. Můžete se teď prosím vás chovat, jako byste už někdy byly na place? Čtěte svoje věty! Tohle není improvizační tábor, tohle je televize. Můj bože!

- Takže teď ty. - Dobře, takže teď mluvím já. Vypadáš nějak zkroušeně, Rachel. Jo, Rachel, usměj se! Jak vždycky říkáme: "Nikdo ti neřekl, že život bude takový?" To jako fakt? Vážně? Tvoje práce je k smíchu, jsi na mizině a tvůj milostný život zaklepal bačkorama. Ne, ne, prostě to nedělej! Je to jako bys pořád jela jenom na druhou rychlost.

Nemáš svůj den, týden, měsíc nebo dokonce ani svůj rok, ale... Budu při tobě vždycky stát. Díky, Rachel. A proto jsme přátelé. Teď bude reklama, pak budeme pokračovat a všichni se budeme líbat. Dobře, tak jo! Dobrou noc vám všem! Dobrou! Počkejte chvilku!

Nikdo neodchází! Nikdo neodchází! Zbývá nám ještě dvacet dva stran a postelová scéna. Udělej si to sám, Jimmy. No, vypadá to, že jsem sám. Zase. Vždycky to končí takhle, co? Ach, jsem to ale opuštěný chlapec! Ale to nevadí.

Možná si natočím vlastní seriál. A bude se jmenovat... Přítel. Díky! Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow. Guillermo. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ježiši, samozřejmě že to NENÍ improvizované. Každá věta, co tam řeknou, je evidentně podle scénáře (tedy, ne podle toho fiktivního), a s nejvyšší pravděpodobností si to před pořadem ještě i několikrát secvičili.

Tohle je Kimmel, ten dělá skeče, ne improvizace, to si pletete třeba s Grahamem Nortonem...

271

Odpovědět

Právě tím hůř. Nevadí mi, že to není improvizované, vůbec ne, ale když už je možnost vše naplánovat dopředu, tak se to mohlo udělat alespoň vtipné.

212

Odpovědět

A možná si natočím vlastní show...a bude se jmenovat Přítel :D :D

171

Odpovědět

FAKE !

317

Odpovědět

Podľa komentárov krásne vidno, aký ste hlúpy :)

84

Odpovědět

keď už tak, tak "akí ste hlúpi" ;)

82

Odpovědět

+THeBaNDiTkeď už tak "akí ste hlúpí" ;)

07

Odpovědět

Really? I mezi nami se najdou taci kteri si mysli ze Jennifer byla nasrana doopravdy?... pro takovy jako vy Jimmy udelal kratky video... https://www.youtube.com/watch?v=hqfWtydPqUM ... nechapu jak nekomu nemohlo dojit ze hraje

364

Odpovědět

No a ty myslíš, že pokud by ta scéna nebyla hraná tak Kimmel vystoupí a řekne: "jo Jennifer byla skutečně otrávená a znuděná"..
Ono není nic jednoduššího než po pokažené show druhý den vystoupit a dělat si p***l z lidí jak mu to všichni sežrali s tím, že shodí pár komentářů a desetkrát dokola opakovat jak to byla všechno hraný.. A fanoušci jsou spokojený, že jejich milovaná Jennifer skutečně z toho nebyla otrávená..
Neříkám, že to tak bylo, ale na 100% mu to vysvětlení nežeru..

126

Odpovědět

Kimmel mě docela baví, ale tohle teda byla těžká s****a. Až se divím, že ty tři, do toho skeče šli. Mimochodem, na svůj věk vypadaj fakt skvěle, obzvlášť Monika, té bych tipnul pětatřicet max.
P.S. Tohle má vtip: http://www.youtube.com/watch?v=zMThJKXm9Tc

372

Odpovědět

:O :O :O Ta Couurtney Cox :O :O :O Omluvte mě. Jen si zaběhnu dát sprchu.... Jinak nic moc. Nikdo z nich z toho nadšenej nebyl a já se nedivim, ale s trochou snahy by se na to dalo i dívat :)

132

Odpovědět

Aha, právě jsem se podíval na to video, kde Kimmel vysvětluje, že to bylo celé sehrané. V tom případě musím říct, že to Jennifer hrála dost dobře :) Každopádně je mi líto, že to udělali zrovna takhle. Polovina lidí si teď akorát myslí, že Jennifer je kráva a druhá polovina nenávidí Kimmela... Kdyby to udělali vtipné v takovém vedlejším duchu, tak by to podle mě bylo lepší. Přeci jen, Friends jsou veselý seriál... Takže když to za sebe shrnu. Sice bylo vtipné sledovat, jak Kimmel z Jennifer tahá sex a myslím, že nebyl špatný nápad sehrát to tak, že se jí Kimmelovy návrhy nebudou líbit, ale měli tam nechat to potěšení z toho shledání a toho celku. Jennifer to mohla spíš brát tak, že Kimmel svým scénářem kazí jinak skvělé shledání herců ze seriálu. Takže, tohle si o tom myslím já :)

681

Odpovědět

to si děláte p***l, že někdo nepoznal, že je to hraný.

56

Odpovědět

musím říct že sehrané to bylo dobře.. mělo to nejspíš půlsobit jako strašně napsané od kimmela a jako skutečně nasraná jennifer aniston, ale hádám že to bylo všechno uměle ala matt damon..

270

Odpovědět

Ta Aniston je asi pěkná kráva. Opravdu z toho vyšla se ctí (ironie). Je opravdová umělkyně (není) a takovýto humor je pod její úroveň. Některé celebrity by si měli uvědomit, že za celý svůj úspěch vděčí náhodě, resp. jednomu povedenému castingu před 30 lety a že takových jako oni běhají po světě miliony, pak by možná nedělali zagorku s každou kravinou.

452

Odpovědět


Odpovědět

+rykyczKecá...

24

Odpovědět

+rykyczMyslím, že je zbytečné dávat sem odkaz, který nemá české titulky pro někoho, kdo není schopný pochopit video kde ty titulky jsou :D

40

Odpovědět

Jak někteří můžete psát, že ji to nebaví a podobně, když je z toho jasné, že to tak měla zahrát, žádná improvizace, všechno nacvičené, včetně toho znuděného chování. Tady to dosral scénář, měli si nachystat něco zábavného a ne scénku kde budou všichni znudění.

300

Odpovědět

Wow, Jennifer jsem tu nepoznala... To byla vážně tak otrávená, naštvaná a znuděná nebo to jen hrála?

48

Odpovědět

Tohle zkrátka mělo nějaký nápad, i když velmi jednoduchý, jen to provedení by ocenili možná lidé, kteří ještě neokusili, jak bych to řekl diplomaticky...svůj první maturitní tanec a to co následuje po něm. Když zhasla světla, doufal jsem, že i Jimmy stín reflektorů neopustí... damn!

20

Odpovědět

Mě tu byla Jennifer neskutečně nesympatická... Kimmel sice taky, ale na to už jsem si jaksi zvykla.

324

Další