Přestupná sekunda a povrchní témataLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:286
Počet zobrazení:7 207

John Oliver má tento týden pauzu, naštěstí však nezůstaneme ochuzeni o jeho humor. Máme pro vás připravenu exkluzivní webovou epizodu a týden starou epizodu o přestupné vteřině. Tu už bohužel nestihnete včas využít, ale pokud máte přeci jen nějakou tu sekundu nazbyt, web spendyourleapsecondhere.com pořád běží. Kompletní epizody pořadu Last Week Tonight with John Oliver můžete sledovat každou neděli v noci na televizní stanici HBO Comedy.

Přepis titulků

Zdravím, jsem John Oliver, moderátor pořadu Last Week Tonight, tento týden nevysíláme, protože slavíme 4. červenec, každoroční americkou tradici, kdy připomínáme nebi, kdo to tady řídí. Takže si zatím užijte tuto exkluzivní epizodu pro web, která bude ovšem trošku odlišná. Jak víte, obvykle si vybereme hlavní téma a to probíráme do hloubky. Dalo by se říci, že detailněji, než kdokoliv potřebuje, rozhodně déle, než kdokoliv chce.

Dnes však namísto 15 minut věnovaných jednomu tématu strávíme jednu minutu povrchním popisem patnácti témat. Takže začneme teď. Žabky, spodní prádlo footfetišistů. Hotovo. Dále tu máme pštrosy. Strašidelní konští ptáci. Nemám vás rád. Vypadněte. Dále potravní řetězec.

Bezpečný pouze jste-li nahoře. Orgie, také bezpečné pouze jste-li nahoře. Banja - kytary, jejichž rodiče byli příbuzní. Další. Bagely, to jsou donuty, které se vzdaly svých snů. Jednoduché. Ještě jeden. Titulky, děkuji, nechci. Přestaňte mi měnit film na knihu. Psi jsou úžasní. Psi jsou úžasní.

Jsou to jediní přátelé, kteří vás budou milovat, i když jim ufiknete kulky. Konspirační teorie, to jsou jen pohádky, co si dospělí říkají na Youtube. Tady je jeden dobrý. Al Roker a Lenny Kravitz jsou bratranci. Jsou to bratranci. Opravdu. Vygooglete si to. Jsou to bratranci.

Dále tu máme Sloppy Joes, opilé burgery. Racci aneb kdyby váš bratr budižkničemu byl hejno ptáků. Transpacifická smlouva, moc složitá, na to není čas. Motýli, to jsou namyšlené a příliš náročné můry. A nakonec slepičí polévka. Je mi fuk, jestli mi prospívá, je to slaná ptačí voda, to pít nebudu.

Hotovo. Hotovo. To je vše. To byla naše povrchní témata tohoto týdne. Vím, že to není jako obvykle, abyste se cítili jako obvykle, chci vám ukázat obrázek mopslíka v kostýmu většího mopslíka. To je něco, co obvykle děláme.

To je vše, 12. července budeme mít pro vás novou epizodu. Díky za sledování, dobrou noc. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Transform your home with santander home improvement loans competitive rates on improvement loans, making it easier than ever to undertake renovations, add value, and enjoy a more comfortable living environment.

00

Odpovědět

Bohužel ty stránky již nefungují :(

00

Odpovědět

Utilizing secondary school club driven words like "geek" will never be a decent sign of developing insight into the peruser. I figure you ought to be increasingly true and somewhere down in your importance of direction and life as opposed to enabling them to believe that you just observe the outside, shallow side of things like prevalence. http://www.assignmentdoer.com/law-assignment-help

00

Odpovědět

Radši kdybyste přeložili ten díl, který jste vynechali kvůli tomu, že se lidem nelíbí, že se v něm objevuje Anita Sarkesean....

223

Odpovědět

John Oliver Secs Tapes . com which, yes, we bought before we said it out loud :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD fakin emejzing :D

1314

Odpovědět

fukjin returded

47

Odpovědět

Zbožňuju tu adresu videa /prestupna-sekunda-a-povrchni-temata-ok-ale-nevim-jak-ztmavit-pozadi-titulku :DDDD

782

Odpovědět

Oliver ma za ten vecer (ked ma pauzu) len jednu kratku epizodu? mi je divne ak by publikum prislo len kvoli par minutam :D

167

Odpovědět

Tyto segmenty jsou predtáčené, takže nejspíš vzniklo po nějakém standardním díle.

461

Odpovědět

+Mithrilmake sense, diky :)

132

Odpovědět

+Mithril*makes

21

Odpovědět

škoda, že na tom webu nejsou jen čistě ta videa

213