Prey Alone

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:5 796

Speciální agent Darris Cain se snaží dopadnout tajemného vraha. Jeho jedinou stopou je vězeň Ellis a zápisník se slovy Prey Alone. Krátký film od dvou irských chlapíků je známý především tím, že i když vznikl v podstatě na koleni, přesto má velmi dobré triky. Všechny hrané scény se odehrály před zeleným plátnem a natočily se během čtyř dnů. Každý záběr je dodělán nebo přímo celý vytvořen v počítači.

Přepis titulků

Vystupte z vozidla a dejte ruce za hlavu! Lehněte si na zem! Nepokoušejte se ujet, nebo zahájíme palbu! Jste obklíčen! Jste obklíčen! Vystupte z vozidla s rukama za hlavou! Lehněte si na zem!

Nepokoušejte se ujet, nebo zahájíme palbu! Jste obklíčen! překlad: Ajvngou www.videacesky.cz - Jacku? - Jo? Myslíme, že to zase začalo. Nemáte tam vězně jménem Dean Ellis? Myslím, že jo.

Radši to zjisti. Váš chlapec Ellis se zřejmě objevil ve sledovačce našeho uprchlíka. Posílají agenta. Darrise Caina. Říkám ti, Jacku, tohle je důležitý. Řekni svým přátelům nahoře, že tvůj hoch něco skrývá. Ten chlápek je z NSA. Nepleť se mu do cesty a prostě mu dej, co bude chtít. Co se vám stalo s obličejem?

S mým obličejem? Někdo mi ji natáhl. Snažil jste se utéct? Myslíte, že bych to svedl? Trčím tady. My... Chytli jsme vás díky sledování tohoto muže. Víme, že jste ho viděl. Jak vypadá?

Normálně. Může to být kdokoliv. Ale víte... Nikdy jsem se ho pořádně neviděl. Jak se jmenuje? Jména nikdy nepoužíváme. Po tom chlápkovi jdu přes dva roky. Byl v Karáčí, potom v Praze, Satcom ho zachytil v Berlíně.

V Paříži jsme ho ztratili. A před devíti dny se objevil... s vámi. Prostě mi řekněte, co si o tom chlapovi pamatujete. Jednu věc vám říct můžu. Nechytnete ho. Nedá se chytit. Nepřijde vám zajímavý, že se pořád vrací zpátky, ale přesto neexistují žádný složky, žádný stopy, žádný otisky.

Víte Řekové, staří Řekové, měli hrůzu z opakování. Jejich verze pekla byla plnit jeden koš tím druhým. My...

jsme našli tohle. Copak si myslíte, že to znamená? Co je to? Jméno? Místo? Je to záhada. Lovit... sám.

Myslíte, že je to hra, pane Ellisi? Všechno je hra. Chci se vrátit k té noci. Dvacátého čtvrtého. - O čem jste se vy dva bavili? - Dal mi číslo vaší matky... 1-800-SEDNI MI NA KSICHT. Co jste říkal? Chcete, abych to zopakoval?

Ne. Říkal jste 1-800. Jméno to není. Je to číslo. Dejte mu první cenu. Potvrzuji! Je to telefonní číslo. Mobilní. Jednotky SWAT jsou na místě. Vypínáme rozvodnu.

Vzdušná podpora na dohled. 40 vteřin. Uzavřete parkoviště. Kontroluju všechny lokální kamery. Vzdušná podpora sestřelena. Nech ho jít... Zase ho dostaneme. Sežeňte Ramgieho a Andrewse.

Chci je ve vzduchu do dvou minut. Andrewsi? Tady Bridgeman. Máme rozkaz od NSA a povolení od města. Ztratil jste ho. Kam utíká? Co vás vede k tomu, že utíká? On neutíká! Kde je teď?

Na dálnici? - Jak to víš? - Tohle se bude dít pořád... Jak jsi to věděl? - Myslete! Myslete! Myslete! - Počkat! Dochází vám čas. Tohle už jste zažil. Vím, kam jede. Stáhněte je, okamžitě je stáhněte! 857 November.

857 November. Rozumíte? Stáhněte se, opakuji, stáhněte se! Co se právě stalo? Tomu nebudete věřit, pane. Uzavřete tunel. Tady a tady. Já pojedu tudy. Cíl zaměřen, střela vypálena.

CÍL ZTRACEN ZAMĚŘUJI Vystupte z vozidla a dejte ruce za hlavu! Lehněte si na zem! Nepokoušejte se ujet, nebo zahájíme střelbu! Vystupte z vozidla a dejte ruce za hlavu! Lehněte si na zem! Nepokoušejte se ujet, nebo zahájíme střelbu! Chycení toho muže je v tuhle chvíli mým jediným životním cílem.

Prostě mi řekněte, co si o něm pamatujete. Žádná složka, žádné stopy... Chci se vrátit k vašemu setkání té noci 24. - Žádný otisky. - Jak ten chlap vypadá? Nikdy jsem se ho pořádně neviděl. - Co si pamatujete? - Může to být kdokoliv. - Kam utíká?

- On neutíká! Tohle se bude dít pořád. - Co se vám stalo s obličejem? - Někdo mi ji natáhl. Jednu věc vám říct můžu, nechytnete ho... Nedá se chytit. - Jak se jmenuje? - Může to být kdokoliv. Je to záhada. Mám to zopakovat? Je to záhada. - Jak se jmenuje?

- Myslete! Myslete! Myslete! Jednu věc vím. Nikdy ho nechytnete. - Jak to víš? - Nepřijde vám zajímavý, že se pořád vrací zpátky? HRÁČ JEDNA Tohle už jste zažil... Myslete, Caine, myslete! Hrajte tu hru. KONEC PRVNÍ ÚROVNĚ Dochází vám čas.

- Myslíte, že je to hra, pane Ellisi? - Všechno je hra. Mám vám to zopakovat? Všechno je hra. Zopakovat? Všechno je hra... Zopakovat... Hra! Dejte mu první cenu. Počkat! KONEC HRY - Jacku? - Jo? Myslíme, že to zase začalo.

Nemáte tam vězně jménem Dean Ellis? Právě vstupujete do 1. úrovně. překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Musím říct, jak je tu již párkrát psáno, tak některé scény mi přišli opravdu "divné", ale celkově ten filmeček je naprosto boží. Hlavně ten konec. Člověku to dojde a najednou všechno dává smysl :)

200

Odpovědět

dost dobrý

180

Odpovědět

vyborne zpracovani, vyborny napad. tak jako kazdy film z 21. stoleti ma svy mouchy(jako napr jiz zminovany auto rychlejsi nez strela :D), ale byt to film tak na to jdu urcite do kina, protoze me osobne to zaujalo.

181

Odpovědět

********** 10/10

180

Odpovědět

Celé je to hra tak proč v tom hledáte logiku? :D

200

Odpovědět

Pri pozerani tohto krátkeho filmu som sa sem tam zarazil nad logikou niektorých vecí ale musím uznať že som sa bavil , určite by som nebol proti keby to bolo dlhšie :)

180

Odpovědět

7 z 10. Auto ujíždí rychlostí tak 300 KM/H :-D, ujet střele? tak to snad nee :-D A furt nechápu proč všude když bouchne granát to vypadá jako kdyby tam hodili barel napalmu. :-D :-D

194

Odpovědět

protoze je to hra omg

210

Odpovědět

ted sem se dival do slovniku a "pray" je opravdu modlit se, ale tohle je "prey" a to znamená kořist ;-)

180

Odpovědět

pray je modlit ;)

180

Odpovědět

ale prey je lovit, nebo kořist ;) :D nedělej že umíš anglicky když neumíš

190

Odpovědět

konec měl rozuzlení, jak SAW :D

180

Odpovědět

Musím uznat, že se mi to líbilo, originální myšlenka, povedené triky a moc dobří herci... mám ale k dispozici jen 10 hvězdiček, takže 10/10.
opravdu, kam se někteří hrabou...

180

Odpovědět

Já měl za to, že "prey" je modlit, ne lovit... :)

184

Odpovědět

zimi: jo ahaaa, já sem kus kreténa:D Díky

180

Odpovědět

Super!
Né jak ta česká srač.a co tu byla před pár dny :-)

186

Odpovědět

Ta pointa to pozvedla na vyšší úroveň. Paráda!

190

Další