Milovnice kočičekPříšerný rande

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:440
Počet zobrazení:5 091

Dnes jsem dala na vaše tipy - abych byla přesná, dala jsem na tip uživatele s nickem kuba - a připravila pro vás video, kde je trapitelem herečka. Podíváme se na Ericu, velkou milovnici koček, a na Jakova, jehož jméno Erice dělá opravdové problémy a neustále mu říká "Jackof" ("jack off" - překlad si najděte sami :D). Jak se vám líbil tento díl? Máte tipy na další díly, o které máte zájem? Nebo by mělo Příšerný rande skončit a uvolnit místo jinému seriálu?

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz Ahoj, MTV. Jmenuju se Brad a posílám svého kamaráda Jakova na Příšerný rande. Jednou mě poslal na to nejhorší rande na slepo. Ta holka byla moje bejvalka! A teď je čas na pomstu! Jakov nesnáší holky, které pletou jeho jméno, pak kočky a holky, které se přátelí se svými bejvalými. Hraju Ericu, šáhlou holku, která to nemá v hlavě v pořádku.

Jakov musí udělat dojem nejen na mě, ale i na mého kocourka. Na mého mrtvého kocourka... Tady ho máme. - Těší mě. - Mě taky. Jakove, připrav se na to nejhorší rande, na kterém jsi kdy byl. PŘÍŠERNÝ RANDE Milovnice kočiček Tak... jak se vede? Mám se fajn.

Co ty? Mám se dobře. Co jsi dneska dělal? Z práce jsem šel rovnou spát. - Ty jsi byl v práci? - Jo. Od včerejší noci do 9 ráno. Šel jsem domů, šel spát a dal si sprchu. Aha. Líbí se mi tvoje vlasy.

Můžu si na ně šáhnout? Jo. - Moc se mi líbí. - Děkuju. Vidím kousek tvého tetování. - Takže ho chceš vidět? Mám si to sundat? - Jo, určitě. - Pokud ti není zima. - Ne, ve skutečnosti ne. To je fakt cool. Panebože. - Takže jseš Tiacov?

- Jakov. Ať vyhláskuje své jméno. - Můžeš ho vyhláskovat? - J-A-K-O-V. J-A-K-O-V. Takže "Jackof"? "Jakov". Zní to jako "Jackof". Ale ne... Dobírali si tě hodně, když jsi byl malý? Ne.

- "Malej Jackof"? - "Jakov". Už jsi tu byl? Já sem hodně chodila s mým bejvalým. A... A pizza je tu opravdu skvělá. Dal bych si spaghetti a la marinera. Vida, on si je dával s masovou omáčkou. Musím se ti omluvit.

Mám blbou náladu. - Co se stalo? - Umřel mi kocourek. Víš, je to dost smutné. Nečekala jsem, že prostě umře... Jmenoval se Pan Mudla. - To je mi líto. - Díky. Udělala jsem něco, díky čemu ho můžu mít pořád na blízku. Co jako? Cos udělala? Nechala jsem ho vycpat. Ukážu ti ho.

Tady. Ahoj, Pane Mudlo. No není roztomilý? Byl vždycky mým poradcem. On vždycky určil, jestli je kluk dobrý, špatný a tak. Když vycítil, že je kluk blbec, dělal vždycky: To když se mu dotyčný nelíbil... A když se mu někdo líbil, šel se s ním mazlit a já věděla, že se mu líbí. Podívejte se, jak se tváří.

Můžeš ho prosím dát někam pryč? Proč? Vážně si nemyslím... Je to opravdu divný. Já s ním vždycky jedla. Prostě to moc nechápu... Je mrtvý. Tak já ho tu prostě posadím, jestli to nevadí. Tak jo. Dobře.

Jako by tu pořád byl... Tak tohle je můj kocour. Máš nějaké domácí zvířátko? - Chovám ptáky. - Jaké? - Andulky. - Andulky? Ty mluví takhle: "Jakov, Jakov!" Hlasitěji. "Jackof, Jackof, Jackof!" "Jakov".

Není to... Je to "Jakov". "Jackof, ten je hotov!" Jen si dělám srandu. Nezlob se! Vtipkuju. Podrbu tě na bříšku. Nemůžu ho už tolik hladit na bříšku, protože mu vypadávají chlupy. Tady se nese zeleninovo-kuřecí polévka. Díky. S dovolením. A spaghetti a la marinera.

Díky. Cítím se tak špatně, když před ním jím. Vždycky jsem ho krmila... - Jak ti chutná? - Je to dobrý. Dobrý. Tak fajn. Chodíš sem často? Byla jsem tu několikrát... Hlavně s Jeremym... Ale to už je doba...

Jsme pořád kamarádi. Občas sem spolu zajdeme. No... Takže... Řekni mi víc. Co tě zajímá? Odkud pocházíš? Jsem Dánka. A ty? - Chorvat a Ital. - Chorvat a Ital... Fajn.

Erico! - Ahoj. Jak se máš? - Ahoj. Dobře. - Je fajn tě zas vidět. - Tebe taky. - Máte rande? - Jo. - Jo, máme. - Skvělý. - Tohle je Jacko... Jako... Jakov. - Jakov. - Přišel jsem si vyzvednout jídlo. - Bude to rychlý, neboj. - Dobře. To je Jeremy, můj expřítel.

Počkáš tu chvilku? Budu hned zpátky. - Vrátíš se? - Jo. Musím si něco vyřídit. - Ty si bereš bundu? - Jo. Hned jsem tu. - Tak jo. - Bude to chvíli trvat... - Nemohl bych si sednout? - V pohodě. Posaď se. Bere roha. Stůj, stůj, stůj! Já a Pan Mudla ti chceme něco říct. Jsem herečka!

On je herec... Tohle je Příšerný rande! Jakove! Na rande jsi vydržel jen 29 minut, takže pro tebe mám 29 $. - Pan Mudla ti dá 29 $. - Díky. - Gratuluju. - Díky moc. Dík.

Komentáře (74)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Další díly přidám v červenci, až na to budu mít čas, slibuju."

Je pravda, že nebylo napsáno v červenci kterého roku. ;)

220

Odpovědět

To je fakt super, prosím další díly

190

Odpovědět

Ahoj budou ještě nějaké díly?

200

Odpovědět

Další!!! :D

190

Odpovědět

Další díly přidám v červenci, až na to budu mít čas, slibuju. :)

190

Odpovědět

"Jak se vám líbil tento díl? Máte tipy na další díly, o které máte zájem? Nebo by mělo Příšerný rande skončit a uvolnit místo jinému seriálu?"

Díl byl super stejně jako překlad. Zájem je o kterejkoliv další ..hlavně když budou :)
Za jinej seriál bych to rozhodně neměnil... tak jako ostatní jen netrpělivě čekám na další díl a doufám, že jich bude ještě hodně :)
Díky za skvěle odvedenou práci.

190

Odpovědět

kdy budou další díly?:(

190

Odpovědět

Konečně jsem viděl díl, že někdo utekl, takže thumbs up pro Jakova :D 10/10

190

Odpovědět

ten kluk je krasnej...to posrala, takhle ho vyděsit :D

190

Odpovědět

kpetrk: Chtěla bych přeloži pár dílů, až budu mít po státnicích = koncem května. :)

180

Odpovědět

chudaak chlapec :)

180

Odpovědět

vydržel bych tak patnáct... možná :D pak bych možná zdrhnul úplně stejnym způsobem :D
10/10

180

Odpovědět

jackoff znamená on***vat

180

Odpovědět

kdy bude další díl ? :D

180

Odpovědět

Tip na další díl nemám, věřím, že všechny sou fajn. Hlavně prosím překládejte tento seriál dál, čekám vždycky každý týden a moc se těším na další díly:)

180

Další