Přítel na dvě věci

Thumbnail play icon
41 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:5 476

Nové video produkce Notodofilmfest s celkem výstižným názvem ukazuje zažitou pravdu některých žen. Totiž, že muži jsou sobci a je nad nimi potřeba vyzrát. Podívejte se sami, jak si poradí se svým přítelem "na nic" slečna ve videu. Ve videu jsem asi ve třech případech ubral na síle při překládání. Je zvláštní, jak jsou Češi citliví na sprostá slova, nemyslíte si? Oproti tomu ve Španělsku je celkem běžné mluvit "sprostě, nespisovně" i v televizi, což ale nesouvisí s vulgárním chováním, nevychovaností, buranstvím.

Přepis titulků

PŘÍTEL NA HOVNO Ano? Co chceš? Dobře, zazvoním ti. - Ahoj! - Co tu děláš? Šel jsem kolem a tak jsem se stavil. Nepozveš mě dál? Hele, přestěhovala jsi gauč.

Takhle je to lepší. Nabídla bych ti něco k pití, ale nemám pivo. Neposadíš se? - Mohl bych si skočit na záchod? - Ano. Víš, kde je. Vodu máš, ne? Jestli bys mi dala sklenici vody, prosím. Osvěžující. Nebudu tě dál otravovat, jen jsem tě chtěl pozdravit. Takže jsi mě nepřišel pozdravit.

Jasně, že ano. - Přišel jsi sem na velkou. - Co to povídáš, to ne! Neviděli jsme se 4 měsíce, najednou tu zazvoníš, jdeš na záchod a pryč. Ne, jdu, protože tě vidím trochu rozladěnou. Ano, jsem rozladěná, protože se ti chtělo na velkou. Já byl ale čůrat. A navíc jsem sem nepřišel čůrat, proč bych to dělal? Protože tě znám, Pablo.

Jseš obsesivní. Nechodíš totiž v barech na záchod, protože se štítíš. Už ne, změnil jsem se, víš? - No jo. - Blanko, opravdu jsem nepřišel na záchod. No a proč jsi tedy přišel, pověz? Přišel jsem... protože jsem si uvědomil svoje chování a chtěl jsem tě poprosit o prominutí. - Teď mě chceš prosit o prominutí? - Necháš mě domluvit? Přišel jsem se omluvit a říct ti, že se mi stýská.

- Aha. - No, a... poprosit, aby ses ke mně vrátila, ale když nechceš, nic se neděje. Počkej, počkej... To víš, že se mi taky stýskalo. Tentokrát nám to vyjde, uvidíš. Jasně, že ano. přeložil: lukan_cruz www.VideaCesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtěl se jí vysrat před vchodem ale pak si to rozmyslel když si uvědomil, že ji miluje.Krásný příběh o lásce.

431

Odpovědět

Nějak mi tohle video uniklo už od začátku :D Proč tam do toho bytu vůbec přišel? :D

113

Odpovědět

Šel se vyčůrat a napít.

110

Odpovědět

+mitridTak to je opravdu debilní zápletka, jdu se vyčůrat a napít za ženou, kterou jsem neviděl čtyři měsíce. Pravděpodobný :D

02

Odpovědět

Btw. podle náhledu jsem furt čekal, že se ho zeptá, jestli si umyl ruce :D

440

Odpovědět

Ještě je pořád slyšet spláchnutí, ale on už je v obýváku. To nemohl stihnout. Prase jedno.

291

Odpovědět

Ty sprostý slova tam prosím nechávejte... už jsem si toho všim u víc videí a zní to dost divně... například u toho traileru na planetu opic "monkey dicks" - "ptáčky jarabáčky"??? Vážně? Za chvíli budete překládat "f**k the s**t" jako "jémináčku" ne?

434

Odpovědět

Když to teď čtu, tak to vyznělo jinak, než jsem chtěl... samozřejmě si to můžete překládat jak chcete, jen se mi zdá, že se tam občas něco strácí. Jasně, že všechni nejde přeložit úplně, ale aspoň nějakej ráz toho slova, by se tam moh nechat - je naštvaná, hádaj se, nikdo nečeká, že budou mluvit celou dobu spisovně, klidně mu může říct, že se přišel vysrat, neni na tom nic divnýho ani špatnýho.

250

Odpovědět

Pos*al si to :)

210

Odpovědět

True story

51