Přítelkyně u výslechu

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:189
Počet zobrazení:5 709

Jak to vypadá, když přítelkyně v posteli naznačí, s kolika muži spala...

Přepis titulků

Víš, dalo by se nejspíš říct, že jsi ten nejlepší, co jsem kdy měla. V tom případě asi nemáš moc zkušeností. To jo, jen asi sedm nebo osm různých chlápků. - Takže, víš, proč jsme dnes tady... - Chci mluvit se svým právníkem. Budeš si moct zavolat. Ale nejdřív... mám pár otázek. Jsou nepohodlná, že? Můžu ti je sundat a všechno tohle ukončit.

Co ode mě chceš? Chci vědět, co jsi myslela "jen asi sedmi nebo osmi různými chlápky". Vážně? Takže Jeníček pacholíček se cítí trošku nejistě? Vůbec ne. Jsem jen zvědavý. Jak jsem řekla.

Jen sedm nebo osm různých chlapů. Co to má znamenat, sakra? A co jako? Jako "jen asi sedm nebo osm různejch chlapů"? Co znamená "asi"? Vidíš, a teď ses uchechtla! Takže skutečnému počtu jsem se ani nepřiblížil! Jako vážně, Johne?

Jsi až tak nejistý? Nejsem nejistý. Jenom zvědavý. Budeš brzo starý. Na stáří seru! Jeremy, Steven, Patrick, Logan, Todd! Jen kamarádi. Vážně? Máš kamaráda jménem Todd? Jo, měla jsem! Byli jsme kamarádi s výhodami. Ale pak to začal brát moc vážně, a bylo to divný, tak jsme přestali kamarádit.

Chtěla jsi říct, že jste se přestali "stýkat"? Úplně jsme se přestali vídat. Takže tenhle týpek Todd... Dá se říct, že byl jedním z těch "asi sedmi nebo osmi různých chlápků"? Asi jo. Tak to nám "asi" zbývá jen šest nebo sedm dalších... Nerozumím. Chci jména.

Chceš jména všech lidí, se kterými jsem kdy spala? - To chci. - Jsi jak malý dítě! A to jsi ještě nic neviděla! Máš pero a dost inkoustu? - Hej, co má tohle znamenat? - Piš! Brian, Lucas, Logan, Alex, Scott, Daniel, Todd... a Curtis. Spala jsi s někým, kdo se jmenuje Curtis?

Jo, vlastně jsem s ním asi tři roky chodila. Jo, a byl to černoch. - Promiň, říkala jsi, že to byl...? - Černoch. Přesně to jsem slyšel. V ložnici jsi řekla, že by se dalo říct, že jsem ten nejlepší, co jsi kdy měla. Řekla jsem "nejspíš". Takže jsem v posteli lepší než tvůj bývalej černej přítel.

Možná jsi. - Čau, Johne. - Teď ne, Rodgere. Hej, chlapi, máte to? Jo, nahráváme to od začátku. Jsem nejlepší ze všech! - Takhle to přímo neřekla. - Larry? Budu střílet. - Čau, Johne.

- Teď ne, Rodgere. Aspoň to dej správně do zápisu. No, myslím, že víme všechno, co jsme potřebovali. Můžeš jít, zlatíčko. Takže... Jsem ten nejlepší, co jsi kdy měla? - Řekla jsem "nejspíš". - Naznačila jsi to. Jo, rozhodně je to jen mezi tebou a Madeline. Madeline není mužské jméno. Ne, není.

Madeline je jméno mé bývalé přítelkyně z Francie. Sedni si! Ještě jsme neskončili! Tak začneme. Madeline, jo? Chci polohy. A velikost podprsenky. Myslíš, že je Jessica hezká? Kdo? Moje kámoška Jessica. Je v pohodě. Ne, co si myslíš doopravdy?

Je fajn. A když říkám fajn, myslím tím v pohodě. Když jde o randění, ani náhodou. Když jde o sex... proč ne.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kam se ta společnost hrabe, když je normální mít v takovém věku už devátého partnera? A ještě se to bere za to "nižší" číslo? :(

11

Odpovědět

Alison Trumbull

00

Odpovědět

odpad

58

Odpovědět

Vyjimecne s tebou souhlasim. Dno.

33

Odpovědět

+dsgdfsha důvod prosím?

01

Odpovědět

Odpovědět

Nad očekávání dobré, to hodnocení mi přijde docela přísné.
(A jedna drobnost k překladu: v čase 2:46 říká "Just write", ne "Just right" - dává to i větší smysl.)

75

Odpovědět

Proč tak nízké hodnocení? (pod 50%)?
Podařilo se jim věrně vystihnout zajímavý nešvar :)

134