Proč je léto pro ženy zimou

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:7 978

Když jaro přejde v léto a na stromech květy jsou, ochladne vzduch kancelářský a všechny ženy umrznou...
 

Přepis titulků

Ne. Už je tady. Už je tady. Ženská zima je tady. Jde si pro nás mráz. Bavíte se o klimatizaci? Když jaro přejde v léto a na stromech květy jsou, ochladne vzduch kancelářský a všechny ženy umrznou. No, nevím.

Mně je dobře. - Proč je tu taková zima? - Cyntio, proč jsi takhle oblečená? Přece víš, že přichází ženská zima. Já zapomněla. Loni v létě jsem šla do venkovní školky. Tam, kde prodávají rostliny, nebo do denní péče o děti, která je venku? Rozpusť si vlasy. Moc to nepomůže, ale alespoň ti bude teplo na krk. Kde máš svůj kancelářský svetr? Ona nemá kancelářský svetr, ty hlupačko!

Naštěstí jsem během mužského pekla v zimě donesla komunální kancelářský kabát. Jednou jsem v prosinci neměl košili. Bylo tu moc vedro. Pořád je mi zima. Pojďme dál od větráků. - Jsou všude. - Já vím, ale ona musí věřit, že máme stále naději. - Půjdu se podívat, jestli najdu termostat. - Zadrž! Zimní mráz kontroluje hlavní termostat v suterénu. Nemáme žádnou moc a Ledový král to ví.

Když je řeč o Ledovém králi, na čtvrtém patře mají zmrzlinu. Protože je tak teplo. Co budeme dělat? Cyntia umrzne. Můžeme udělat jen jednu věc. Siobhan, dítě... - to nemyslíš vážně. - Není to napořád. Zvykne si a pak... Tady je tak teplo. Toaleta má úplně jiný ekosystém než zbytek kanceláře.

Vždy je tu asi o 10 stupňů blíže okolní teplotě, firma odmítá platit za kontrolu teploty na toaletách. Jen to podrž, ale neupíjej. Miluju toaletu. Nikdy odsud neodejdu. Ne, my tu nemůžeme zůstat navždy. Proč? Proč? Když tu budeme víc jak 15 minut, budou si myslet, že kakáme.

- A to je horší než umrznout. - Pak je tu jediná možnost. - Cyntia,... - Nech ji jít. - Ne! Cyntio! Cyntia nejspíš položila slušnej kabel! Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako chlap tohle můžu potvrdit. Trávit celý den v komunitě žen, kdy je v místnosti dusno a nesmí se vyvětrat jinak by umrzly, a nebo naopak, že je tam vyvětráno a topení netopí, i když ze mě by lilo. :)
Fakt nevím, čím to ty ženy mají, že se tak lišíme, přestože oběhový systém máme stejný.

10

Odpovědět

Jakožna: mám ráada zimu, i v zimě musím mít otevřené okno. Přítel to má obrácen:, i v létě trpí zimou, když venku je pětadvacet. Klimatizaci ale nemusím, zvlášť,když je teplotní rozdíl mezi exteriérm a interiérem příliš vysoký.

20

Odpovědět

no vsecky zenske nejsou takove ubrecene krehotinky ! sice jedne spoluzacce bylo zima aj v lete ?.. a v zime trpela moc.. to je tim ze maj malo podkozniho tuku ! hubeni budou driv studeni xD znam i ty kterym zima neni skoro ani v zime .. meli by zkusit wim-hofovu metodu otuzovani !

11

Odpovědět

V práci som mal kolegyňu, čo topila ohrievačom ešte aj v máji. Vonku 22 stupňov, ráno prídem do kanclu (v krátkom tričku) a tam teplo jak vo vysokej peci. Ona zapnutý radiátor, zapnutý ohrievač a sedí v svetri, so šálom okolo krku. Ešte že som pracoval v inej miestnosti než ona, lebo mne je horúco a vetrám aj keď je vonku 15 stupňov.

80

Odpovědět

Sice nejsem ženská, ale klimatizaci taky nesnáším... I v autě si radši pootevřu okýnko. Teplo mi nevadí, horší je vydejchanej vzduch.

23

Odpovědět

Když si vzpomenu na originálnost a vtipnost POV videí, geniálních Trooperů, google chlápka a další starší díla College Humoru, musím zamáčknout nostalgickou slzu. Tahle parta křečovitých a nesympatických tumoristných neherců rádobyfnipných skřečů zkazila celou značku. Nebo je to jen špatným výběrem videí?

313

Odpovědět

To sa stane, keď obsah začnú diktovať slniečkari- v Amerike Social Justice Warriors. Pokles kvality je priamym dôsledkom- viď. poslení Ghostbusters či klesajúce predaje Marvelu.

41

Odpovědět

Tak to evidentne opravdu dokazi pochopit jen zeny. Nenavidime klimatizace! Jak v aute, tak v kanclu....vsude!
(mozna to ma vazne souvislost s tim peklem...)

85

Odpovědět

Není nad to mrznout v openspacu, který má špatně nastavenou (nebo špatně nastavitelnou, protože někdo při stavbě ušetřil) klimatizaci. Nejvíc mě dostalo vysvětlení, že klimatizace se reguluje na předpokládaný počet lidí v openspacu, takže o víkendech, kdy je v něm zlomek lidí, je v něm také znatelně větší zima.
Klimatizace sama o sobě nemusí být špatná, ale je trestuhodné nastavit ji na 22 stupňů v létě, kdy je venku 35. Zjevně se ještě dost nevžilo, kolik je doporučený rozdíl oproti venkovní teplotě.
Podobně úchylná je klimatizace (kde se také ušetřilo), která vede přes řadu kanceláří, takže v těch prvních se mrzne, v prostředních je to jakž takž a na konci vůbec neví, že nějaká klima jede.
Klimatizace bohužel přináší i další problémy související se suchým vzduchem, ale to už je jiná kapitola.

123

Odpovědět

+Blabula2Navíc firmy kašlou na to, aby to pravidelně čistily a pak je to i o zdraví.

00

Odpovědět

No tak já sem ženská a vůbec to nechápu,zrovna včera chodily kolegyně v práci v mikinách, protože jim byla zima a já jsem měla puštěný 2 větráky, protože mi bylo vedro.

00

Odpovědět

Nějak jsem tu scénku naprosto docela úplně nepochopil!
O čem to mělo být?

06

Odpovědět

jelikoz nepracuju v kancealri ale makam rukama tak tenhle zertik asi nedokazu uplne docenit.

147

Odpovědět

Jako chlap se s tímhle videem ztotožnit nijak nemůžu, ale připomnělo mi to jeden vtip, který asi vystihuje podobnou situaci pro nás chlapy:

Proč se ženy sprchují ve vařící vodě?
Protože jim to připomíná peklo, ze kterého vzešly.

343