Proč opice okrádají turisty?

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:8 237

To, že turisty opice okrádají o různé předměty, je celkem známá věc, ale proč to vlastně dělají? To se dozvíme v dnešním videu.

Přepis titulků

Tyto opice jsou experti v kradení. Za chvíli to přijde, už to přijde. A je to tady. Drzé a odvážné, přesně vědí, jak dostat to, co chtějí. Ajajaj, je to jako brát dětem cukrátka. Myslíš si, že jsi gangster, co? Něco jako brýlový hitman? Sledujte, jak se dívá, a už jde na to, jde na to. Téměř hodinu jsem je pozoroval.

Opice kradou různé předměty: žabky, brýle, ty moje mi ještě nevzaly, kradou klobouky a prý i iPhony. Zajímavé je, že berou jen věci, kterých si ceníme my, lidé, ale nekradou žádné jídlo. Zřejmě jsem to o svých brýlích zakřikl. Ale tahle zlodějina pod rouškou denního světla je stále jen o jídle, jen ne tak, jak byste očekávali. Abychom zjistili, o co jim jde, dáme jim neodolatelnou příležitost. Tyto opice totiž chtějí za můj telefon něco na oplátku. Jsou známé jednou věcí, a sice vydíráním lidí.

No dobře, má můj telefon, ale znám způsob, jak ho dostat zpět, směnný obchod. Tak tohle si myslí o oříšcích, zkusím něco jiného, třeba pytlík banánů. Ty ho taky zrovna nezajímají. Poslední zboží, které mám, je tohle, bílkoviny ve formě vajíček. Pokud za něco dostanu mobil zpět, bude to tohle. A je to. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Protože je to lidi naučili stejně jako proč n***i nepracujou a kradou. Stačí pár opic rozkopat a bude klid.

01

Odpovědět

Takže místní je naučili krást... a pak to s nimi mění za jídlo :D :D

110

Odpovědět

Video, co by se dalo shrnout do jedné věty: "Kradou lidmi ceněné předměty (brýle, žabky, telefony), aby člověka mohli vydírat a směnit předměty za jídlo"... Kdo ví, jestli to je ale pravda.

80

Odpovědět

Samozřejmě že není. Berou vše, co můžou. Kdyby držel v ruce banán, vezmou mu banán. Se divím, že si to lidé nechají líbit, protože takhle mají opice zdánlivě navrch a může to přejít i k pokousání.

80

Odpovědět

+kzkmmJestli je to někde v Thajsku nebo na Srí Lance, tak tam jsou opice považovány skoro za polobohy a běda tomu, kdo by se po nich jen něčím ohnal, aby ho nechaly být...
Mě takhle jedna milá opička pokousala a čekalo mě šest krásných výletů do nemocnic po celém Thajsku kvůli vakcinaci proti vzteklině. Místní byli ale rádi, že se nic nestalo opičákovi.

10

Odpovědět

To je tak, když zvíře nezná své místo. To jsou tam ty opice nějak posvátné či co? Bych to střílel gumovými projektily a za pár dnů by byl klid.

919

Odpovědět

a co mají dělat když my jsme dá se říct všude.. doufám že jednou navštívíš takovou oblast a opice ti rozdrápe a pokouše obličej až budeš z toho brečet a už v životě nebudeš vidět :)

814

Odpovědět

Horší jak v Praze.

120

Odpovědět

no to nevím moc míst horších než praha není

153

Odpovědět

To je trailer na nějakej novej akční film o krádeži? Něco jako Dannyho parťáci, nebo tak?

180

Odpovědět

Proč kradou? Protože se vyvinuly z cikánů.

2735

Odpovědět

Rekne ze opice tu hlavne kradou bryle a sedne si s brylemi na zed kde behaj opice. Jestli to bylo nahrane tak dobre, ale jestli ne, tak mu to patri :D

106

Odpovědět

Ale co když mi s tím telefonem uteče na strom? Pěkně vychcané tyhle opičky, zajímalo by mě, od koho se to naučily -_-

110