Profesor Wikipedie

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:377
Počet zobrazení:6 129

Co by se stalo, kdyby byl Google obyčejný chlap, už jsme se dozvěděli. Jak by ale v lidské podobě vypadala taková Wikipedie?

Přepis titulků

Dobrá. Jmenuji se profesor Wikipedie. Začneme, ano? Ve většině chemických reakcí elektrony buďto tvoří nebo přerušují chemickou vazbu. Jak můžete vidět zde. Ryan Seacrest obsahuje mnoho prvků, které jsou potřeba k průběhu chemické reakce. Slovo enzym bylo poprvé použito fyziologem Wilhelmem Kühnem, obecně považovaným za totálního husťáka.

V roce 1908 byl oceněn Nobelovou cenou za knír. Cože? To nezní ani zdaleka nezaujatě. A odkud to všechno víte? To nevím. No tak, nech ho mluvit! Eduard Buchner poprvé použil enzymy k fermentaci cukru v roce 1897.

Promiňte, nebylo to v roce 1901? Jak říkám, v roce 1901 Eduard Buchner... Popravdě to bylo myslím 1899. Od teď to tak budu říkat. Stalo se to v anále. Editoval Michael. Buchner použil enzymy k fermentaci cukru v... Anále!

- Vandalismus! - Probírali jsme chemii. Občas se energie uvolňuje z jádra v podobě rentgenového záření. To mě zajímá! Rentgenové záření často najdeme v popkultuře, a to jako rentgenové vidění. Povězte nám víc! Je to schopnost, kterou má například Superman nebo Samus Aran z Metroidu.

Ty jo, skoro jsem zapomněl na všechny ty vesmírné piráty. Já chci vědět, co je to cunnilingus. Orální sexuální praktika, kde... Stačí, stačí! Já jsem se sem přišel učit, zatím jste nám neřekl nic užitečného. Tohle mohlo být užitečné. Nejste náhodou expert na chemii? To ano a také na Hvězdné války.

Tady je seznam všech maskérů, kteří se podíleli na kostýmech původní trilogie. K čemu nám to má být dobré? Profesore, řekněte jim o mně. Nejsi dost významná! Ale vždyť se podílím na školní ročence! Předtím, než odejdu, bych vám rád připomenul, že vás učím zdarma. Takže, pokud to tak má zůstat...

- On od nás chce peníze? - Aspoň není jako profesor Britannica. A dovedete si představit, že jednoho dne budou počítače zabírat pouze polovinu místnosti? Překlad: Batrachus www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dost slabe, ale profesor Britannica to zabil (ci vlastne zachranil) :D

30

Odpovědět

Nudné a trapné.

49

Odpovědět

Velmi slabé. Mohl si vybrat vtipnější topic

172

Odpovědět

Docela by mě zajímalo, jak by v tomhle podání vypadala Necyklopedie

613

Odpovědět

Co třeba zkouřenej Hippies ? :D :D

183

Odpovědět

Určitě nebudu jediný, koho zajímalo co je to cunnilingus. :)) takže to je dráždění ženského pohlavního orgánu, zejm. klitorisu,jazykem. :D

2025

Odpovědět

Kdo videl Cervenyho trpaslika, tak uz to davno vi.

716

Odpovědět

Nápad super, provedení zas tak moc ne.

835

Odpovědět

takovejch slavnejch youtuberu :D

610

Odpovědět

And, toho času známí jako CollegeHumor

45

Odpovědět

Nechápu, na rozdíl od české považuji anglickou wikipedii za docela důvěryhodný zdroj informací... jinak docela trapný video

399

Odpovědět

Já taky, ale třeba na české wikipedii bylo 6 měsíců délka a rozloha povodí Nilu a Amazonky stejná čísla :DDD

152

Odpovědět

Prankwar je od CH? Celkem sem se divil, když sem viděl Amira a pak poznal i Streetera :)

62

Odpovědět

Ještě, že není od C&H, to bychom si dali :)

52

Odpovědět

profesor Britannica :D

393

Odpovědět

No tohle bylo rozhodne slabsi nez Google v kancelari

1184

Odpovědět

možná taky proto, že wikipedia neni tak špatná :))

245