Profilovky na TinderuCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:201
Počet zobrazení:12 723

Někdo Tinder odsuzuje jako degradaci mezilidské komunikace, někdo ho považuje za stejně dobrý způsob seznámení, jako poklábosení v baru. 
Tak jako tak není nic lehkého se správně vyfotit, aby vytoužený protějšek "swipnul" doprava; v College Humoru si naštěstí najali profesionálního fotografa.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz To je tvůj první Den profilovek? - Jo... - Dobrá, tak si tě vyfotíme. Uvolni se, hezky se usměj. Hlavně přirozeně, buď sama sebou. Zkus to ještě přirozeněji. Tak jo... Hezkej oblek, mladej! Díky, jinej nemám.

- Neboj, taky vyrosteš. - Je mi 28. Seš si tím jistá? Není to moc originální. Já strašně ráda cestuju. - Vždyť je to jak špatnej vtip. - Vtipy miluju. Jak chceš. - To je pistole? - Jo. Jsem chlap. Ne, ne, ne, ne! Když budete u sebe tak blízko, lidi nebudou vědět, kdo je kdo.

Jsme nejlepší kámošky! Dobře... - Kde máš tričko? - Nepotřebuju. Úsměv... Jsi trochu moc blízko... Můžu ti něco zarecitovat? Ne! Hej!

A típni to, mladíku! Škodí to zdraví. Zbožňuju miminka. To kluky vyděsí, budou si myslet, že je tvoje. Zbožňuju miminka. To... je vlastně super. Já si opravdu myslím, že vás nikdo nebude umět rozeznat.

Ale my si tolik rozumíme a jsme nejlepší kamarádky. "Nejlepší" může být jen jedna! Nemůžete všechny být nejlepší. - Jo, tygry má asi každej rád. - Kdybych mohl být zvíře, vybral bych si tygra. Tohle... totiž... - Jóga připomíná sex. - Jo takhle? Tak fajn! Nejde ti vidět do obličeje. To je právě účel.

Kámo... Psi, psi, psi, psi, psi, psi, psi... Prostě ukaž xicht! Hej! Přestaň! Jen ať vidí, co dovedu! Je to nechutný! Holky to maj rády. Dost...

Vážně mě to zajímá... Čí to má být profilovka? Skvěle...

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslim, že to vystihli úplně přesně :-D

70

Odpovědět

Ještě zapomněli na kategorie selfie na toaletách, selfie ve zrcadle, profi selfie se zrcadlovkou ve zrcadle a selfie se zvířecím čumákem. Ale zase je pěkný, že se snažili odstranit ten závažný nedostatek foťáků (žádná Retrica) a aspoň to trochu vyblili ve fotošopu. Still no swag, ale snaha se cení.

234

Odpovědět

Dobre že si to tu napísal, College Humor to tu pravidelne číta a určite si z toho tvojho komentára zoberú ponaučenie.

257

Odpovědět

+StvNic jiného jim ani nezbývá, nemám čas psát komentáře jen tak pro srandu.

392