Prstenovej funk

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:293
Počet zobrazení:10 844

Rok stará parodie z dílny YouTubera Matta Pace začala tento týden kolovat po facebooku. Bohužel bez uvedení autora a přímého linku, čímž Matt přichází nejen o uznání, ale i peníze za dobře odvedenou práci. Což není cool, stejně jako být přivedený k Odule, tak mu pojďme zajistit nějaká zhlédnutí. :)

Poznámka:

Hot (žhavý) se používá i ve významu sexy.
V češtině to nevyzní, ale v originále se chlap (man) a přehrada (dam) rýmují. Navíc je to slovní hříčka na nadávku hot damn (nebo God damn) = krucinál.

 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Když je prsten studenej, nevidíš, co píše ve zlatě. Je to prsten bizarní, Saurona dílo mistrovský. Baline, Dvaline, Dori, Nori, nebo Fili. Nešahej na něj, je prohnanej ničema, na tripu jsi co chvíli. Tak žhavej! (jako Sam) Musíš ho vhodit do ohně, chlape! Tak žhavej! (jako Sam) Ať elfové můžou do důchodu, chlape. Tak žhavej!

(jako Sam) Kdo si, do Středozemě, myslíš, že jsem? Tak žhavej! (jako Sam) Nepřijde mi to vůbec směšný. Nasaď ho, neuvidí tě... Ale Frodo, my ti ho dáme! Nasaď prsten, nikdo tě nechytí. Nevěříš mi? Tak hleď! Teď! Nevěříš mi? Tak hleď! Dost! Počkej chvíli. V téhle skupině vám chybí Gimli. Legolas, Aragorn, Boromir a jeho roh! Do Morie, Lórienu, do kopců Emyn Muil.

Glum se ukáže a vede nás rovnou k Odule, což není cool. Tak žhavej! (sexy chlap) Musíš se vrátit zpět do Kraje, chlape. Tak žhavej! (sexy chlap) A jsem z toho trochu unavenej, chlape. Tak žhavej! (sexy přehrada) Nazgúlové už ví, kde jsem! Tak žhavej! (sexy chlap) A Sam už vaří králíka. Nasaď ho, neuvidí tě... Ale jeden prsten ti to nandá! Nasaď prsten, nikdo tě nechytí.

Nevěříš mi? Tak hleď! Teď! Nevěříš mi? Tak hleď! Vhoďte ho do ohně! Jeden prsten tě dostane! Ne! Já ho chci. Můj milášek mě volá. Děsivej, ale hustej. Nevěříš? Zeptej se Gluma. Ne! Já ho chci. Můj milášek mě volá. Když ho nasadím, nikdo mě nechytí. Nevěříš mi? Tak hleď! Teď! Nevěříš mi?

Tak hleď! Jeden prsten ti to nandá! Cožeee? Cožeee?

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dark Lord Funk se povedl víc ;-) https://www.youtube.com/watch?v=zbdvogFyZZM

00

Odpovědět

Nevím jestli jde o parodii na funkové texty, nebo na pána prstenů, ale za mě dobrý.

122

Odpovědět

Jedná se o parodii na skladbu Uptown Funk.

10