První hororový film napsaný umělou inteligencí

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:5 684
Po romantické komedii napsané umělou inteligencí tu máme po Halloweenu první hororový film, který napsal bot po zhlédnutí 400 000 hodin hororových filmů. A vy nám do komentářů napište nejenom svou reakci na tuto bizarnost, ale taky tipy na vaše oblíbené horory!

Přepis titulků

PAN HÁDANKA CHCE, ABYSTE BYLI MÉNĚ NAŽIVU Vidíme ženu, která má krásu navenek a krev uvnitř. Visí nad šachtou plnou židlových pil, nábytku, na kterém sedí bolest. Tohle pro ni není běžný Halloween. Co se děje? Kde to jsem? Měla bych být na sexy letním táboře. Loutka s maskou vyrobenou v pekle nebo Texasu jede na jednokolce se třemi koly. Ahoj Jennifer. Já jsem pan Hádanka. Chceš být hráčka?

Ne, to ne. Jak znáš mé jméno? Máš tělo. Jennifer vždy mají tělo. Pomalu se spouštíš mezi židlové pily. Toto je hádanka: protilék na židlové pily je před tebou. Hlupačko! Protilék je duch. Je mrtvý už 100 let. Zabila ho Polter Gejša. Hádanku číslo jedna jsi nerozluštila. Následky. Pan Hádanka bodne tlačítko následků.

Umře stěna a odhalí svázaného muže. Míří na něj dělo plné ostrých kolečkových bruslí. Ne, to je můj kolega. Některé dny spolu pracujeme. - Nechte ho. - Nezabíjejte mě prosím. Mám několik rodin. Jsem kolega. Život si nevysloužíte žadoněním. Život si vysloužíte hádáním. Jenni-frk, hádanka číslo dvě. Který dům se za úplňku mění na hostel?

Domy neznám. Jsem panna. Otec vám zaplatí, abyste mě nezabíjel. Matka možná ne. To je špatný dům. Následky. Pan Hádanka bodne tlačítko následků. Teď bude můj kolega Bůh. Dělo vystřelí brusle. Jennifer postříká kolegova červená šťáva. Detektiv klopýtne stropem.

Je opilý a straší ho střízlivost. Má žena je mrtvá. Zachráním vás. Detektiv zakopne, protože je z většiny whisky. Narazí na páku, byla to pastička. Spadne na něj velryba. Nerozluštil velrybí hádanku. Jako ostatní. Proč děláš, co mi děláš? Nepamatuješ?

Hádanka číslo tři. Co jsi dělala loni v létě? Teda, jak si užívám řízení pod vlivem nezletilých drog. To ne. Dítě z kukuřice. To ne. Puma Krueger. To ne. Muž jménem Jason. To ne. Upír, co dělá interview. Nešlo tomu zabránit. Dělala jsem běžné letní činnosti. Hádanka nerozluštěna.

Doufám, že máš poukaz na rakev. Pan Hádanka bodne tlačítko následků. Počkej, přestaň. Mám pro tebe hádanku. To se panu Hádankovi nikdy nestalo. Má zlost je očištěna. Vždy jsem chtěl vlastní hádanku. Pane Hádanko, tady máte kulku. Kulka udělá ránu vedle. Bum. Kulka udělá prásk. Sakra.

Moje muška je alkohol. Jak? Velryba na tebe padat. Žádná velryba. Je to polda ve vodním utajení. Střelba. Velryba zatkne židlové pily. - Je mi líto, že váš kolega zemřel. - To je v pohodě, je to velká firma. Hry ti jdou, ale co sporty? Tato poslední hádanka číslo čtyři. Co?

Jsme přivázaní k bowlingovým kuželkám. A valí se na nás bowlingový nůž. Nebojte se. Přivolal jsem posily. Stovky velryb narazí do budovy. Rozpadne se na strašidelný prach. Myslí, že jsou v bezpečí. Pan Hádanka tu není. Nejspíš je mrtvý a navždy pryč. Super. Potřebuju relaxaci. Textovka. Ale kdo ví, že mám telefon? Neuspěla jsi v hádance číslo pět, židlové hádce.

Židlová pila židlově piluje. Jennifer křičí křikem spousta sequelů. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No... Jako má to zhruba stejně logický příběh jako většina B hororovek, což tak odpovídá, naprostá většina hororů jsou bohužel prostě šunty.
Takže B scénáristi se můžou bát o svůj job, AI asi bude brzo lepší.

21

Odpovědět

Perfektna komedia :D

11

Odpovědět

90% diváků budou tvořit mileniálové platící bitcoiny nebo poukázkami na Tesla nabíječky.

311

Odpovědět

Nevadí, na druhou stranu to bylo napsáno rychle a s minimálními náklady, označení AI tomu dodá na popularitě a animace na sledovanosti. Cajk.
Věštím světlou budoucnost.
Na výrobu byla použita energie z OZE a žádnému zvířeti se nic nestalo, natož velrybám.

34

Odpovědět

To je hrozný! Pokud se vám to líbilo, tak jste to nepochopili.

108

Odpovědět

To je boží! Pokud se vám to nelíbilo, tak jste to nepochopili.

96