První vánoční film napsaný umělou inteligencí

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:4 725
Po romantickém a hororovém filmu tu v tuto roční dobu máme i první vánoční film napsaný netflixovskými boty. Jak se jim povedlo vystihnout tu pravou vánoční atmosféru, kterou známe jenom z amerických filmů?

Přepis titulků

Donutili jsme boty podívat se na všechny vánoční filmy a Netflix tak vytvořil první matematicky dokonalý vánoční film vytvořený boty. Bez delšího otálení vám představuji první vánoční film od Netflixu vytvořený boty. Carolina vánoční koleda pro Carol, ženu jménem Carol. Interiér. Domov ve městě, kde jsou Vánoce přísně povinné. Vidíme Carol, ženu, která má vlasy z ofiny. Sedí u sebe v pokoji a čte věnec. Její babička, starší stvoření, staře vstoupí. Carol už jsou skoro Vánoce.

Budeš na Vánoce singl? To bych nedělala. Carolina babička není na Vánoce nikdy singl. Proslavila se tím a dostala cenu. Dar lásky nikdy není pod mým stromem. Babičko, co se stane, když letos neoslavím Vánoce? Dají mě do vánočního vězení? Ano. Je to vánoční zákon. Nevykládej hlouposti. Jdi spát a probuď se do vztahu, jinak ještě zestárnu. Babička odejde babičkovskými dveřmi.

Carol se modlí. Prosím, Santa Klaune, dej mi přítele, který se stane manželem. Modlitba cestuje do nebe jako Rudolf, sopl s červeným nosem. Cestuje na severní Polsko. Vidíme Santův dům. Je z komínů. Uvnitř Santa koňakuje karton vajec. - Modlitba vstoupí do jeho vousu. - Ho ho, Carol chce být odsinglována. Je dost hodná? Santa se podívá na seznam s hodnými a zlobivými jmény. Carol je na hodném seznamu.

Grinch je na zlobivém seznamu. Ho ho, je hodná, pomůžu. Skřítku 27, pojď sem. Vidíme, jak Skřítek 27 dělá botu na hraní. Hoří a je strašná. Skřítek 27 je nejvíc nejhorší skřítek. Jde k Santovi. Skřítku 27, udělám z tebe člověka. Budeš dělat Carol o Vánocích rande. Vrátíš se sem o vánoční půlnoci. - Skřítek dělá, co Santa poručí. - Pokud se nevrátíš, změníš se na tři duchy Vánoc. Nemůžu být tři.

Mám jen jedno oblečení. Santa použije magii. Skřítek 27 nyní vypadá jako lidský muž, kterého by většina žen chtěla poznat. Jsi špatný skřítek. Možná budeš dobrý člověk. Nebo ne. Vlez tam. Santa ukáže na velkou dárkovou krabici. Skřítek 27 do ní spadne. Santa krabici hodí do Carolina domu. Tohle není magie. To je Santova síla z jeho závislosti na mléku. Krabice narazí Carol do dveří. - Otevře dveře. - Nasněžila krabice. Počasí je zvláštní. Skřítek 27 z krabice vystoupí.

Carol vidí, že je to muž. Má zuby. Má košili. Takže je dokonalý. Spadne do lásky. Carol, chtěla bys rande? Jdou na dvanáct vánočních schůzek. Zmrzlina. Zmrzlé kluziště. Zmrzlé muzeum. A devět dalších. Teď už jsou Vánoce a skoro polední čas půlnoci. Carol a Skřítek 27 postaví doma sněhuláka.

Mám tak radost. Prosím, řekni mi své jméno. - Člověk 27. - To je jméno. Miluji tě, Člověku 27. Zůstaneš se mnou navždy? Ano, ale nyní musím navždy odejít. Ne. Pokud odejdeš, umřu a má babička zestárne. Nechoď. Dobře.

Nechci přinášet smrt. Nebo čas. Zazvoní rolnička na znamení půlnoci. Sněhulák se změní v Santu. Je srdečně naštvaný. Ho ho. Jsi špatný skřítek a špatný člověk. - Čas vypršel. - Náš sněhulák je hlasitý a šílenec. Skřítek 27 se promění na tři duchy Vánoc obvyklým způsobem. Carol, je mi líto, že jsem duchové. To nemusí. Teď mám tři přítele. Tohle jsou nejlepší Vánoce, co kdy vánočnily.

Carol políbí všechny tři duchy. Její rty jsou velké, protože si je vyměnila s princeznou. Vidíme, že babička chodí se Santou. Na Vánoce nikdy není singl. Paní Klausová se o tom nesmí dozvědět. Neříkejte jí to. Konec. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář