Romantická komedie napsaná umělou inteligencí

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:5 535
Jak by to vypadalo, kdyby umělá inteligence na základě studia všech romantických komedií napsala zbrusu nový recept na zamilovaný film? No, vznikne asi tohle, Příběh lásky Taylor a Taylora. Ale je to o tolik horší než standardní romantické komedie?

 

Přepis titulků

Příběh lásky Taylor a Taylora. Úvodní záběr na pláž s pískem. Vidíme muže, Noema, a ženu, Taylor. Jsou mladí profesionálové a jsou profesně mladí. Drží se za ruce a za chodidla. Jsou spárovaní. Taylor, chodíme spolu dlouhé roky. Je načase, abych udělal věc. Noe poklekne na jediné koleno. Vytáhne krabičku. Taylor se usměje zuby. Myslí, že brzy bude jíst svatební dort. Žádám tě…

Žádám tě o rozchod. Noe otevře krabičku. Uvnitř je jeho nová přítelkyně. Vypadá jako Taylor, ale o den mladší. Noe a nová přítelkyně odjíždí na Noemově arše. Taylor brečí do oceánu, čímž ho zvětší. Můj vztah odplul. Nyní si musím vzít svou kariéru. Další den je Taylor v práci ve Velkém městě. Pracuje pro časopis o časopisech. Smutní u stolu, jí zmrzlinu přímo z tuby.

Vidíme, že její kolegyně je svérázná, protože má brýle. Holka, muži jsou z Marsu, strašné planety. Řekla mi to astrologie. Jsou hrozní. Ale potřebuješ nového. Použij mou líbací budku. Vidíme líbací budku její kolegyně. Líbá všechno v kanceláři, tak jako budka. Teď líbám jen doklady. Páni. Dostala jsem velký mail od šéfky. Je to velmi obrovský mail. Stojí v něm: Taylor, má Francie časopisy?

Odjeď na pracovní cestu a zjisti to. Taylor vyskočí ze židle, těší se, až se dozví, co je Francie. Vrazí do muže, který si celé nožní kalhoty polije kávou. Tohle není roztomilé setkání, je ohyzdné. Au, jsi tak moc idiot. Byla to nehoda. A ty kalhoty jsou stejně špatné. Ty kalhoty byly můj děda. Byl to skvělý někdo. - Zdravíčko.

- Nesnáším tě a vždy budu. Taky tě nesnáším a ani nevím, kdo, co nebo proč jsi. Vkutálí se šéfka, než se do sebe pustí pěstmi. Taylor, toto je nový mužský zaměstnanec jménem Taylor. Jmenujete se stejně, takže budete dělat totéž. Pojedete spolu. Taylor i Taylor jsou naštvaní, ale musí jet do Francie. Objeví se v letadle, ale šéfka udělala letadlovou chybu. Zarezervovala pouze jedno místo a musí ho sdílet. Nesnáší to i sebe. Jsi špatná židle.

Nesnáším špatné židle. Letadlo přistane na Eiffelovce, ale hádají se, jak se znovu dostat na zem. - Mám rád schody. - Já zase výtahy. Jdou do hotelu. Ale hotel taky udělal chybu. Koupil jednu postel pro celý hotel, musí ji tak sdílet. Tohle je nejhorší den číhokoli života. Nemluv na mě. Potřebuju svůj jazz. Taylor-muž zapne hudbu jazzu. - Tóny ho uklidňují.

- Co? Máš rád jazzikální hudbu jako já? Nemožné. Jsi hrozný člověk. Jazz mě zachránil, když jsem se topil. - Ale dívky nejazzují. - Většina dívek není já. To je statisticky pravda. Taylor ukáže Taylorovi-muži tetování, co je obrázek jazzové věci. - Taylor-muž ukáže, že má stejné tetování. - Nesnáším tě nesnášet. Miluju tě. Taylor a Taylor se objímají na posteli. Ráno dělají romantiku po Paříži. - Jejich láska je zřejmá a hlasitá.

- Musím udělat záchod. Vstoupí do Prstenového obchodu. Taylor-muž lže. Prstenový obchod nemá záchod, pouze manželské kruhy. Taylor píše dopis lásky Taylorovi-muži, ale objeví se to nejhorší – ex. Lásko, chci tě zpátky, lásko. Ne. Jsi hrozný. Ale dobře. Taylor a Noe naskočí na archu a líbají se jako budka. Taylor-muž vyjde ven s prstenem a vidí to.

Má otázky, ale je moc smutný se ptát. - Jsem lítost. - Ne, jsi Taylor jako já. Taylor si uvědomí, že to je pravda. Přemýšlí, s kým strávit celý život. Se zlým mužem s archou, nebo s fajn mužem se stejným jménem. Pak slyší hluk. Taylor-muž jí zpívá jazz. To je naše píseň lásky: jazzový hluk. Taylor praští Noema a odletí na Mars, planetu strašných mužů. Taylor skočí Taylorovi-muži do náruče. Oni se svatební. Prohlašuji vás za Taylor a Taylora.

Můžete políbit Taylor a Taylora. Udělají tradiční jazzový polibek. Našli se. Našli lásku. Nezjistili, jestli má Francie časopisy. Konec. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Otázka pro filmové fanoušky: Existuje nějaká romantická komedie, která není zcela nevtipná debilní p******a?

00

Odpovědět

Totálna p******a bez hlavy a päty, ktorá len zabíja prekladateľov a z okoloidúcich robí masových vrahov mačiatiek.

Túto vetu napísal muž simulujúci takzvanú umelú inteligenciu, ktorá je len marketingovým označením pre niečo čo je umelé, ale nie je to žiadna inteligencia, len ďalší algoritmus s obrovskou databázou romantických pičovín.

12

Odpovědět

Umělá inteligence je "jen" další algoritmus s obrovskou databází. (Když si uděláš představu, jak chytře to funguje uvnitř, tak to slovo "jen" nebudeš chtít používat.) Ale hlavně mě zajímá, jak víš, že tvoje inteligence není jen algoritmus s obrovskou databází všeljakých pičovín (pro změnu implementovány elektrochemicky).

90

Odpovědět

To je stejně hrozné jak Mexická telenovela! :)

70

Odpovědět

Asi budu za hejtra, ale na poměry Netflixu mi to přijde ještě celkem kvalitní.

152

Odpovědět

Je to jak pohádka. Android potká androida, z něhož se stane chameleon. Android ztratí chameleona, jenž se změní na slizku. Android získá zpátky slizku. To je klasická pohádka...
Dokonalý romantický film už bol dávno natočený.

331

Odpovědět

Tento film musí vzniknout. A nebo seriál, název jednotlivých dílů je jasný:
Je aleo den mladší.
Brečí do oceánu a tím ho zvětší.
Ty kalhoty jsou můj děda.
Jsi hrozný, ale dobře.
Líbají se jako budka.
Jazz polibek.

102

Odpovědět

Zbytečně komplikované, ale pravdivé, každá žena se vdává kvůli dortům.
Asi důsledek předimenzování výpočetní kapacity.

41

Odpovědět

Naprosto úžasný, smála jsem se od začátku do konce :D
Ale pořád teda nevím, jestli má ta Francie časopisy nebo ne...?

191

Odpovědět

"To je staticky pravda." Aneb umělá inteligence žije :D
Ale ta část "Bude se zlým mužem s archou nebo s fajným mužem se stejným jménem?" Je jako definice 80% romatnických komedií :D

161

Odpovědět

Když to bude dostatečně multietnické a multikulturní, tak to Netflix určitě vydá.

86

Odpovědět

Chci seriál na Netflixu!

51