Psycholog: Sexuální fantazie

Thumbnail play icon
45 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:5 589

Při návštěvě psychologa je důležité se ujistit, že je váš vztah čistě profesionální. Ovšem nejen ze strany pacienta, ale i terapeuta. První díl miniseriálu o nejhorším psychologovi všech dob uvádí Pete Holmes.

Přepis titulků

Takže, Matthew, už se scházíme nějakou dobu. A měl byste vědět, že je zcela v pořádku, pokud ke mně začnete cítít v důsledku našich sezení silné emocionální pouto. Dobře, můžeme už začít? - Sexuální nutkání. - Jasně. - O mně a mém těle. - Ne, já... - Máte je? Svěřte se mi. - Nemám, takže o nic nejde. Skvěle, to je dobře. Byl by to problém, kdyby... kdybyste je měl, takže jsem rád, že tomu tak není.

- Jak se máte? - Jeden chlap v práci je prostě... je to blbec, ale je tam už celou věčnost, tak přemýšlím... Počkat, co to děláte? Hups. Byl jsem moc sexy? - Ne. - Ne? Jakožto svému psychologovi mi musíte dát najevo, kdykoliv se začne vytrácet pomyslná hranice mezi profesionalitou a smyslností.

- To vůbec. - Dobře. Prosím, pokračujte. Tak jo, takže tenhle chlápek tam pracuje už celou věčnost a já si pak říkám, co vůbec v té práci dělám já? Protože já... Co má tohle znamenat? Promiňte. Spadlo mi pero. Omlouvám se, jestli nám mé dokonalé hýždě brání v udržení našeho vztahu na čistě profesionální úrovni, ale já pouze hledám své pero. To pero, které držíte v ruce?

- Hledal jsem jiné pero. - Přestaňte. - Máte pravdu, pokračujte. - Děkuji. - Jen si hodím nohu přes nohu. - No tak! Máte pravdu, je to hloupé. To bylo hloupé. Dělám to obráceně. - Můžu už konečně mluvit? - Máte pravdu. Upřímně se omlouvám. Oddechlo se mi, že ke mně necítíte nic sexuálního. - V pořádku.

- Výborně. Matthew, tak co v práci? Takže tenhle chlápek... Je tam už celou věčnost a já přemýšlim, jestli tam taky budu tak dlouho, nebo poznám, žeuž je čas jít. Budu někdy jako... schopnej odtamtud odejít? A kamarádi mi říkají: "Věnuj se hudbě, máš talent." Co to k**va je? Tak tohle je hodně přes čáru! Nejste sexy! Nemyslím si, že jste sexy, a nikdy si to myslet nebudu. Takže tohle je šílený!

- To je pro dnešek vše. - Tak jo. - Jo, zatřes se mi! - Au! Tak zase za týden. Čas na šlofíka. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi mám nízký nároky, ale mě to bavilo :D

31

Odpovědět

4 videa... průměrné hodnocení 54%... asi to bude chtít přeladit na mainstream. :D

01

Odpovědět

Nikdy by mě nenapadlo že tohle řeknu ale asi bych dal přednost té psycholožce s Inhumans :)

70

Odpovědět

Tak tyhle kluky fakt můžu! Sem určitě pro další díly! Pořád stejná p***l jako při Badmenovi :D

18

Odpovědět

btw tohle je psycholog :D ale pobavilo

11

Odpovědět

Máš pravdu. Opraveno.

00