JubileeEx-Men

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:591
Počet zobrazení:6 265

A další X-Men musí z kola ven. Tentokrát to odnese Jubilee a dostane se jí rady, co má dělat v létě.

Přepis titulků

Jubilee... Vystřeluješ plasmoidy pyrotechnické energie. Takové malé rachejtle. - Ano, já... - Máš padáka. - Co? - Je to čest tě vyhodit. - Ale já... - Rachejtle, sbohem! - Říká se tomu plasmoidy. - Říká se tomu rachejtle. A to, že je děláš ty, na věci nic nemění.

Uvědomuješ si, že se snažím sestavit tým superhrdinů, ne zorganizovat finále pro Nine Inch Nails na Lollapalooze? Tím chci říct, že když bude Mr. Sinister, vykrádat banku sjetý extází, tak na jeho rozptýlení nebudeš špatná. Možná až bude Magneto mlátit hipíky na Burning man, tak ti dám vědět. Už vím, můžeš letět na Ibizu, až tam bude Skrillex mixovat pro sjetá bohatá děcka.

Vy si sednete. On bude tady... A ty tady... Jsem totálně mimo, brácho. Všichni se ozvěte! Super zábava. Nevěřím, že mě vyhazujete. No, mohla by ses vyhodit sama? Byla by to první věc, co bys pro X-Meny udělala.

Vypadáš jako nafukovací panna toho nejhoršího úchyláka. Speciální edice. Vypadáš jako nejlepší kamarádka Hello Kitty. Sbohem, kotě. Sbohem, kotě. Mohla by ses ještě otočit? Prst totiž neuslyšíš. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jubilee je jeden z nejsilnějších mutantů, kteří kdy existovali: Pomocí svých schopností dokáže vytvořit termonuklreární bombu jen tak, na místě - Emma Frost o ní řekla, že je to nejsilnější mutant vůbec (kdo neví, kdo je Emma Frost tak ať se případné diskuze ani neúčastní). Další hezkou věcí co umí je nechat na dálku explodovat mozek a podobné blbůstky.
V prvních komiksech byla kompletně imunní proti telepatii (sbohem Xaviere).

97

Odpovědět

Souhlas s tím že je hodně podceňovaná . Ale s tím že je to jeden z nejsilnější mutantů už né . Daleko jí předčí takový Apocalypse , Proteus , Franklin Richards apod.

90

Odpovědět

Úplně čekám až Xenofob vyhodí i sebe a ty keci okolo.

79

Odpovědět

Určitě překládejte další díly. Neni to nějaké vysoké umění je to prostě dobré pobavení podobu videa. A navíc se člověk komixi nepolíbený nebo člověk jako, který si přečtě něco jednou za dlouhou dobu dozví o postavách o kterých nikdy neslyšel...
Jinak tenhle díl opravdu slabší ale ne o moc.

243

Odpovědět

Totáááálně epickééé :D

187

Odpovědět

Jubilee jsem obvzlášť neměl rád pro její krátký sestřih a prskavky z rukou, o kterých jsem nikdy nevěděl, co přesně dělají.

223

Odpovědět

Prskají...

272

Odpovědět

Alespon bez toho pridaneho smichu, ale stale stejne trapne, pryc s nim...

1450

Odpovědět

Zatím nejslabší díl. Snad už to bude jenom lepší.

4522

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=qdPMOQhS8lM

Kdyby
ji nekdo neznal tak tady video o ní + hudba co bude hrát asi na těch diskotékach...

91

Odpovědět

Finále Nine inch Nails na Lollapalooze :D :D :D

202

Odpovědět

Už to budu asi nějakej ten pátek, co Jubilee vyrazil, protože jsem jí v žádnym filmu neviděl :D

293

Odpovědět

Byla ve dvojce , mezi těma dětma v tý díře na Strykerově základně . Storm s Nightcrawlerem jí zachaňovala. Takže prakticky role o ničem :-D .

121

Odpovědět

You can't hear a finger :D :D :D konečná toto

1343

Odpovědět

Dubstep nemusím ale se Skrillexem to zabil =D

898