AngelEx-Men

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:617
Počet zobrazení:7 188

Je na čase udělat z dalšího X-Mena Ex-Mena. Tentokrát Angel doplatí na svůj nedostatek schopností a profesor na něm nenechá nit suchou.

Přepis titulků

- Angele... - Copak? Jen si procházím tvoji složku a asi mi něco uniká. Jaké že jsou tvé schopnosti. - Létám. - To vím a co dál? To je všechno. Ku*va, tak to máš padáka. Mám duté kosti, takže to mi pomáhá překonat velké vzdálenosti. Měl bych tě nechat jít, ale rád si poslechnu, jaký retard jsi.

Tím chci říct, víš kolik X-Menů létá a dělá něco dalšího úžasného? Ty jen létáš. A ani to není žádná vnitřní síla. Doslova máš debilní křídla! Ku*va, vždyť jsi jen pták. Umíš jen máchat křídly a zvednout se do vzduchu. Jsou to andělská křídla. Koukám a vidím ptačí křídla.

Jen obří a na člověku. Divím se, že ses už neudusil těmi plastovými držáky. "Co kdybych to sezobnul?" "Greenpeace, pomoc!" Potřebujete mě. Já nepotřebuji ptáka, Ptáku! Ale mám otázku. Máš raději protáhlá semínka nebo kulatá? Nejsem pták.

A co šiška s burákovým máslem, které drží semínka? Nejsem pták! Odvážná slova, ptačí muži. Máš obří křídla a debilní duté kosti! Ku*va, že jsi pták! Podívej! Pták pro ptáka! Půjdu. Mohl bys mi udělat malou laskavost, ptáku?

Až vykopeš ten svůj bezcenný zadek z mé kanceláře, odolej pokušení mi posrat auto. Nesnáším, když mi tvůj lid sere na auto. Moment, vyhodím tě v tvém mateřském jazyku. - Nejsem... - Pták! Možná nemáš rád semínka, ale co takhle těstovinový salát? Ne! Já... Co kdybych ti to předžvýkal?

Cože? No to je... Ptáčku, to ti pomůže létat. Ty zasr*nej ptáku! Hej, Angele, obleč si tričko. Tohle je škola pro nadané děti, a ne přehlídkové molo Victoria's Secret, ty ptáku! PTÁKU!

Ten pták mi bude chybět. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tady už jsem to připravil pro lidi jako já :D

https://www.google.cz/search?q=x+men+angel&rlz=1C1SFXN_enCZ530CZ530&oq=x+man+ang&aqs=chrome.1.69i57j0l5.6999j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8

46

Odpovědět

Autoři přisli na to, že nejsou vtipní, tak si tam šoupnou smích od "publika" aby si divák myslel, že je divnej když mu to nepřijde vtipný...

4926

Odpovědět

Měl by mít ještě regeneraci protože když si ty křídla sám uřezal tak mu za chvilku dorostli

362

Odpovědět

Na někoho, kdo neumí ani chodit, se nějak moc naváží do někoho, kdo umí i létat :DDD Ale jinak má pravdu, létání samo o sobě je jim tam k ničemu :)) Každopádně ten smích stál za vyližanál.

862

Odpovědět

Myslel jsem ze to neni mozny ale s tim smichem je to jeste trapnejsi...

3510

Odpovědět

To se mu to machruje když je Dr Manhattan v přestrojení. Alespoň to vyplývá z konce filmu The Wolverine.

031

Odpovědět

No kozy má větší než půlka modelek victoria's secret :-D

1263

Odpovědět

Angelo mal vďaka výcviku v Xavierovej škole zvýšenú silu a nadľudské reflexy. Neskôr zomiera a je Apocalypsom zmenený Archangela a ten už má tých síl viac.

440

Odpovědět

Mohl ho přetáhnout těma labutíma křídlama, je v nich pěkná síla a ty duté kosti bych řekl mu taky přidávají na švihu.

244

Odpovědět

Těžkou, plnou kostí, to bolí víc.

48

Odpovědět

+jarda69Jo ale není to tak, že v Baseballe je zakázané mít duté pálky, protože odpalují dál? Někde jsem o tom kdysi četl, že to byl celkem poprask. Ale nevím školy nemám :)

172

Odpovědět

Zkoušel jsi někdy švihnout plakátem proti vzduchu? Odpor vzduchu křídla neuvěřitelně zpomalí a duté kosti nepřenesou skoro žádnou sílu na tvou obět.

44

Odpovědět

+SpoonerNo tak asi proto ho Xavier vyhodil.... ale já měl na mysli spíše švih v rukou. A za další křídlem můžeš mlátit tak, aby si nedělal odpor větru, logicky. Jakože ho vezmeš kolmo, jakoby´s ho bral čepelí meče ne na plocho.

00

Odpovědět

+Spoonera zkoušel ty si někdy prát se s labutí? Věř mi, že jedna šleha takovým křídlem, a budeš mluvit o štěstí, že ti ta mrcha nepřerazila čelist...

10