StormEx-Men

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:516
Počet zobrazení:6 015

Vzhledem k tomu, že většina videí o Ex-Menech neměla příliš dobré hodnocení, jsem se rozhodl některé díly přeskočit a zkusit to s těmi, které považuji za povedenější. Storm se nemusí bát toho, že by ji profesor chtěl vyhodit - místo toho pro ni má jeden důležitý úkol.

Přepis titulků

Storm... Nevím, jestli jsi o tom slyšela, ale trochu redukuju počet X-Menů. Neříkej to ostatním, ale tvé schopnosti jsou skvělé. - Ovládat počasí. To je něco. - Děkuji, Xaviere. Své dary použiju jen na pomáhání potřebným. Ano, vždycky když můžeš, tak pomáhej potřebným. Tak jak jsem řekl... Když už o tom mluvíme...

Pamatuješ si poslední sobotu? Rozhodl jsem se, jít si zahrát golf pomocí mé mysli. A řekl jsem ti, že jdu na golf, a když jsme tam dojeli, bylo to 45 minut autem, tak začalo pršet a tak trochu nám to zkazilo celý den. Dobře... Tuhle sobotu zase jedu na golf, podle předpovědi má pršet, a přemýšlím, jestli by mi někdo v téhle místnosti nemohl pomoct dostat se z téhle prekérní situace.

Chcete, abych změnila počasí, abyste se mohl bavit? Ne, to ne. Jen říkám, že když nepůjdu v sobotu na golf, tak budu mít víc času na přemýšlení o tom, jestli si zasloužíš zůstat v týmu. Nemůžu uvěřit, že mě vydíráte. Ano, možná tě trochu vydírám. Když mi nezařídíš, abych si mohl zahrát golf, tak k čemu jsi dobrá?

Pro boj se zlem? Zlo je promrhaná sobota ve venkovském klubu s půlroční čekací listinou. Víš, za kolik nitek jsem musel zatáhnout, abych si zahrál? Jestli se Scottem zase prohraju, tak všechny kolem zabiju svou myslí. - To chceš? - Dobře, v sobotu bude jasno. - A v neděli. - A v neděli... V neděli chodím do parku. Mám tam velmi věrnou rodinku kachniček.

- Jsou na mě už celkem zvyklé. - Kachničky? Myslím, že mě už berou jako jednoho z nich. A taky ještě v noci nebyla taková zima, abych použil svou vířivku. A během dne nebylo takové teplo, abych použil svou klouzačku. A tenhle týden jedu do Nové Anglie a pokud nemáš nic na práci, tak bych rád viděl barevné listí. Vím, že je léto, ale mohla bys drasticky změnit ekosystém, abych viděl, jak umírají? - Já končím.

- Nemůžeš skončit. Máš padáka! Dobře. Užijte si víkend. Vypadá to na déšť. Tornádo? To je na nic! Scotte? Tuhle sobotu nemůžeme na golf. Ne, já se nevzdávám. Opravdu. A co teď? Skvělé!

Skvělé. Telekineze vítězí. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

me se libi vsecvky dily

80

Odpovědět

Chci další díly.

40

Odpovědět

Slabé a zbytečné

510

Odpovědět

Velká škoda, že některé vynecháváš. Je to můj oblíbený seriál a já osobně se bavil u každého dílu. Jsem pro to aby jsi přeložil všechno.

Btw souhlasím s Mr.Red(ovím) komentem na téma hodnocení.

262

Odpovědět

2:04 "Výřivku"
Ale fuj :D

21

Odpovědět

Aha už upozorňují i níž :)

10

Odpovědět

Slabota, ať se drží Badmana radši. A telekineze? To je pokud vím pouze hýbání s fyzickým objektem, takže by mu moc nepomohla.

133

Odpovědět

jo jenže on to řekl takže je to překlad dobrej .. bohužel chyba samotnýho dílu ;)

06

Odpovědět

+grginVím že řekl, nebylo to mířený vůči překladu :)

32

Odpovědět

Tak nevím teda, ty videa co "neměli příliš dobré hodnocení" (a přitom neklesly v hodnocení pod 7* - v tom vidím teda trochu problém hodnocení na vč, že méně jak 9,5/10 některým připadá jako propadák..) mě bavily mnohem víc než tohle "lepší" :(

402

Odpovědět

ah .. češtin být majn kobylík očividně, pardon.

93

Odpovědět

Taky si říkám. Očividně musím všemu u čeho se pobavím, byť to není na 10/10 jako třeba u Conana, ale jenom na velmi slušných 7, tak asi takovým stejně musím dát 10, pokud nechci aby překlad skončil. Což je hodně blbý, protože přesně takovým přístupem tady podělalávají vypovídací hodnotu stupnice právě ti, kteří dají videu plný počet ještě před zkouknutím, jen protože je to jejich oblíbený seriál atd. Ve skutečnosti sem můžou rovnou dát k videu jen palečky a vyjde to na stejno.

Btw. Divineash pod náma to taky vystihl.

182

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že většina videí o Ex-Menech neměla příliš dobré hodnocení, jsem se rozhodl některé díly přeskočit a zkusit to s těmi, které považuji za povedenější.
Toto má být předpokládám jedno z těch "lepších"? O_o

231

Odpovědět

Výřivka je samice výra? :D Ba ne, nechci rýpat ;)

260

Odpovědět

Třeba si myslí, že je to sestra zářivky.

313

Odpovědět

Opraveno, díky. ;-)

00

Odpovědět

Storm vždycky byla můj nejoblíbenější člen týmu :-)

69

Odpovědět

No mně spíš vrtá hlavou ta telekineze... Neovládá náhodou telepatii?

332

Odpovědět

obojí

159

Odpovědět

+DinoCopTelekineze je schopnost ovládání hmoty pomocí mysli... a to pokut vím má jenom JEANE. A né Xavier... on umí jen vnuknout myšlenku. Všechno co má společného z myslí... né však z hmotou.

254

Odpovědět

Mozna ze mu ty hole zasunul do p****e pomoci telekineze a Scott si uvedomil svuj post v Xmenech :)

152

Odpovědět

+culibrkhnujJo jako opékač toustů, nebo živí gril... by byl jistě užitečný... Když vyhodil i Logena... nemá smysl o tom spekulovat koho vyhodí příště... B)

06

Odpovědět

+culibrkhnujSUPERNERDMODE ACTIVATED

Scott by nemohl opékat tousty, nebo fungovat jako gril jelikož neprodukuje energii tepelnou ale kinetickou!

SUPERNERDMODE OFF

50

Odpovědět

Ovládá schopnost vnuknutí... též empatii, telepatii... v podstatě by z tolika schopnostmi nemohl ani normálně existovat... či spíš by se dříve či později zbláznil. :)

26

Odpovědět

Ehm, dobré videjko, jenom mi celou dobu vrtalo hlavou, jak může vozíčkář hrát golf ? :D

935

Odpovědět

With his mind....

902

Odpovědět

Vnukne se do Tigera Wuxe... B)

23