WolverineEx-Men

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:803
Počet zobrazení:8 212

Wolverine je nejznámější postava z X-Menů, takže jak to asi tak může dopadnout, když se ho pokusí zbavit. A proč by to vůbec dělali?

Přepis titulků

Wolverine... Husťák... Všemi oblíbený Wolverine. Nejoblíbenější X-Men. Prošel jsem si tvoji složku a rozhodl se tě vyhodit, protože jsi na nic. - Cože? - Jsi na nic a máš padáka. - Padáka? Poslechněme si tvůj úžasný výčet schopností. Přejdu rovnou k: "Tvořen kovem, látkou, kterou náš hlavní nepřítel dokáže ovládat svou myslí."

Ale mám tohle. Ano, opravdu skvělé. Také z kovu, ale asi užitečné, pro souboje, kde se dostaneš přímo k nepříteli. Tohle je tvá schopnost. - To je vše.

Jen mácháš kolem. - Jsem pro tým důležitý, Bobe. Dobře, řekněme, že Magneto je na jednom konci mostu a zabíjí ohromnou spoustu lidí. A my dorazíme na druhou stranu mostu. - Poběžím na něj. - Poběžíš na Magneta. Jsem vážně rychlej. Dobře, i když jsi vážně rychlej, tak ti to chvilku potrvá. Pár minut. To jsou tak tři tucty mrtvých? Nebo k němu Storm během dvou vteřin přeletí a vtáhne ho do hurikánu.

Do zatraceného hurikánu. Problém vyřešen. Mám motorku, mohl bych jet na ní. Z čeho je vyrobená ta motorka? Trubek? - Promiň, řekl jsi trubek? - Ze skla a trubek. Mám pocit, že si představuješ motorku a hádáš. Je z ko... - K...

kov.. Kovu... - Z kovu! - Kovu! - Je z kovu! Který může Magneto ovládat, srazit tě z mostu a jsi tuhej. Jsem v týmu vážně důležitej. Asi ano, pokud zrovna nejsi pryč kvůli svým hrozným vizím o svém původu. - Odkud pocházím? - Odkud pocházím? Ty mě neposloucháš. To je všem u pr*ele. - Ale odkud pocházím? - Kup si deník, Logane! Budeš si muset najít jinou práci.

Co budu dělat? - Kam půjdu? - To je mi u pr*ele. Kdyby bylo po mém, tak bys na letišti očuchával zavazadla. - To ti jde, ne? - Čich mám hodně dobrý. To je nám na nic. Ty jsi nám na nic. Mám motorku. Nejsi úplně duchem přítomný, že?

Nejsem duchem přítomný. Jen opakuješ, co ti řekl? Opakuješ, co jsem řekl? Wolverine, napíšu ti recept. Na antipsychotika, která bys měl brát. - Mám motorku. - Máš padáka. Zabil bych tě svou myslí, ale to mi nepřijde správné. Přijde mi to, jako bych složil postiženého herce ve Footloose.

Půjdeš bojovat s nějakými nerdy? Wolverine, chceš vidět moje drápy? Bobe! Trhni si. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je poprvé, co jako totální blbec nevypadal Charles.

11

Odpovědět

z trubek :D:D:D

100

Odpovědět

lol dobre. az na to ze wolverine ma kostru a drapy z adamantia a ty magneto ovladat neumi. Viz ten dil se sochou svobody kdy proste nedokazal mu je zkrivit tak pouzil okolni plechy

2069

Odpovědět

Možná by bylo dobré shlédnout to ještě jednou, protože větší kravinu si sem napsat nemohl. Nebo by ses mohl podívat na třetí díl, Magneto tam drží Wolvieho ve vzduchu a říká mu, to tvoje Adamantium cítím na míle daleko...

322

Odpovědět

+Kyjakten díl se sochou svobody, byl první díl... adamantium cítěné na míle daleko, je ze třetího, pokud se nepletu... a umí je ovládat (zvedat, pohybvoat s nimi atd) jenže adamantium má být nejpevnější kov.... takže asi jako vyžaduje určitou sílu ohnout hliníkovou lžičku a lžičku ze železa, tak je rozdíl mezi tím, jestli zmačká ocelový tank, nebo adamantiovou kost.... u pohybování je zase ovlivněn hmotností...

281

Odpovědět

V tom samém filmu Magneto drží Wolverina ve vlaku ve vzduchu a pošleho ho přes pár vagonů . A jen tak OT v komiksech mu to adamantium z kostí i vysál .

270

Odpovědět

Jen taková drobnost k titulkům:
V čase 0:27 říká profesor "Let's add listening to your already impressive list of skills. I'll put it right next to..." tedy spíše něco jako "Přidáme tedy schopnost naslouchat (poslouchat) do již tak působivého výčtu tvých schopností, hned vedle...". V původním překladu ta sarkastická poznámka tolik nevyzní, což je škoda.
Jinak ale díky moc za překlady, děláte skvělou práci!

231

Odpovědět

K titulkům:
Profesor nakonci neříká "Hey, Bob", ale "Hey, bub", což je oslovení, které Wolverine často používá. Znamená to něco jako hochu, chlapče.
http://img4.imageshack.us/img4/6195/pnghb2.png

251

Odpovědět

Není náhodou ten profesor i zároveň Batman? :)

312

Odpovědět

nevěděl jsem že i profesor má takové super drápy :D

322

Odpovědět

Dobrý video! :D

212

Odpovědět

Na Batmana nemá.

2012

Odpovědět

Regenerace! jeho schopnost je regenerace a téměř úplná nesmrtelnost!...a ano, hrozně moc se za sebe stydím, že se ze mě stal takový nerd a exot, který pod vtipné komediální video musí psát něco takového, ale já si prostě nemohl pomoci! :-O :-D

3513

Odpovědět

spíš bych řekl geek, než nerd...

1937

Odpovědět

+BushidoKdyž já si pod slovem geek pořád představuji větší dávku inteligence. Nerdovství má v sobě správnou dávku trollování a exotovosti :-)

2325

Odpovědět

+Bushidojá bych řekl spíš idiot ...

2143

Odpovědět

+BushidoTaky možnost :-)

1910