Puberťáci reagují na Pána času

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:424
Počet zobrazení:8 811
Fandové Pána času se ještě dnes dočkají speciálního dílu k padesátiletému výročí. Pořád tu ale může být spousta lidí, kteří vůbec netuší, kdo to Pán času je. S tím by vám mohl pomoct díl internetového seriálu Puberťáci reagují, který je vlastně spin-offem u nás známé série Děti reagují. Do komentářů nám neváhejte napsat, jestli byste stáli o další díly Puberťáků.

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Puberťáci reagují... Puberťáci reagují na televizní seriály Tentokrát na... Pána času. Lidi! Jo! Díky!

Utíkal jsem po všechny své životy. Vyhladit! Časem a prostorem. Je to Pán času? Pán času! Na Pána času jsem se nikdy nedívala. Už přes devět set let. Naskočila mi husí kůže.

Á, tohle je čtvrtý Doktor! Ta šála. Á, K-9! Teď nastal čas, abych čelil rozhodnutím učiněným ve jménu Doktora. Kdybych byl fanda, tak bych měl vyšilovat nadšením, že jo? Naše budoucnost závisí na jediném okamžiku jednoho nemožného dne. Dne, od kterého utíkám celý svůj život. Já tenhle seriál nechápu, nedává žádnej smysl. Doktorova dne.

Tahle věta byla příšerná. Podle mě to není obyčejnej Doktor. Hádejte, kterej hastag teď budu používat. - Jsem nadšená! - Chceš se podívat na další trailer? - Jo! - Jo! Ani ne. Ale stejně budu muset. Měl jsem spoustu tváří, spoustu životů.

Vyhladit! Vy-hla-dit! - Bože, už se nemůžu dočkat! - ...na které se těžce zapomíná. Hledám Doktora. Tak to jsi přišel na správné místo. Co se to tam děje? To je tak super! Ten okamžik se blíží.

- Jsem připravený. - Ach můj bože! Už se nemůžu 23. listopadu dočkat. GERONIMO! Pán času: Doktorův den. - Můžu se na to podívat znova? - Mám husí kůži. Můj bože! Upřímně? Možná mě vyhodí z domu, když řeknu, že tenhle seriál nesnáším. Díky moc!

Na tohle jsem celou dobu čekala. Čekám na to už strašně dlouho. Čas na otázky - Na co ty trailery poutaly? - Já nevím, nedával jsem pozor. NA PÁNA ČASU! Na padesátileté výročí Pána času, které je 23. listopadu. Jsem tím úplně posedlá! Ach můj bože! - Jak moc se ti Pán času líbí?

- Zbožňuju ho! Mám na autě poznávačku Pána času s nápisem: "Moje další auto je TARDIS." Vyhladil bych všechny svoje ostatní věci, jen abych si mohl nechat věci ohledně Pána času. Viděl jsem pár dílů. Líbilo se mi to. Ale neviděl jsem... Má to snad 20 řad. Pár dílů jsem viděl. Upřímně mě to nezajímá. Viděla jsem asi tak dva díly se svojí sestrou. Efekty jsou příšerný.

To musím říct na rovinu. Je to jako Strážci vesmíru. Podle mě bych se tím mohla stát doslova posedlá, tak to radši odkládám. Já Pána času nikdy neviděla. - Tak já ti velice jednoduše povím, o čem Pán času je. - Dobře. Pochází z rasy Pánů času, kteří umí cestovat časem a prostorem. Ach můj bože! Tenhle seriál je úžasnej! Čas a prostor? On cestuje časem a prostorem? Ty vole!

Proč mi o tom nikdo nikdy neřekl? Jak bys popsal lidi, kteří se dívají na Pána času? - Suproví lidi. - Supr dupr lidi. Všichni, kteří mají duši. Jestli se nedíváte na Pána času, nemáte duši. Lidi, kteří chodí na Comic-Con. Excentričtí a divní lidi. Asi by se dalo říct, že jsou to trochu nerdi, protože je to sci-fi seriál. Ale přitom já osobně znám pár super, jako božích lidí, kteří se na Pána času koukají.

- Proč je podle tebe Pán času tak populární? - Nemám zdání. Je to komplexní a přitom jednoduché. Některé holky, kterým se říká společnice, jsou vážně sexy. Je to udělané tak, že to může běžet donekonečna. Když umře, tak jeho místo zaujme někdo jiný. Díky tomu je snadné v tom seriálu pokračovat a udržuje to nadšení fanoušků. Může se opřít o dlouhou historii vysílání. Můžou klidně něco zmínit třeba z doby před čtyřiceti osmi lety.

Pak si toho všimne jeden jediný člověk, dostane se to na Tumblr a lidi si řeknou: "No ty vole!" Ukážu ti pár fotek věcí týkajících se Doktora a ty mi řekneš, o co se jedná. Dobře. Vesmír Pána času. - Tak uvidíme, jestli něco uhodnu. - Co je tohle? To je policejní telefonní budka. To je TARDIS. To je TARDIS.

TARDIS! To je TARDIS! Zevnitř je obrovská a zvenku malá. Tohle všichni ví! Tohle je TARDIS. Jednu jsem uhodnul. - A co TARDIS znamená? - Ku*va! Time and Relative... (Čas a relativní...) R... D. Dimension in Space? (... dimenze ve vesmíru.) - Říkají tomu TARDIS.

- TARDIS? To že je to jako kokotina? Něco blbýho? - Co je to? - Super laserový ukazovátko, který zmrazí lidi? - Kouzelná hůlka? - Nevím, vypadá to jako hračka pro děti. Všichni to mají. Koupila jsem to ségře k narozeninám. To je sonický šroubovák Jedenáctky. Sonický šroubovák. Dělá to všechno. Co to nedělá? - Nefunguje to na dřevo.

- Jedinou slabinou je, že to nefunguje na dřevo. Doktor to používá na otevírání zámků, hackování počítačů, vlastně na všechno. - To potřebuju. - Božínku! Ten seriál je úžasnej! Chci vědět víc! - Může z toho udělat meč? - Ne, nemůže. Říkal jsi, že může všechno. Scénáristi si říkaj: "Jak ho z toho dostaneme?" "Ta jeho šroubovací věc! Tu použijeme!" - Co jsou zač?

- To je R2-D2! - Zlatí R2-D2. - To jsou záporáci. Jsou to záporáci? Dalekové. Vy-hla-dit! Vy-hla-dit! Nesnáším je a zároveň zbožňuju. Jediný cíl Daleků je zabíjet a ničit. To jsou ty nejděsivější bytosti v celém vesmíru. - Oni?

- Proč? To ti jako se svojí metlou udělají dort? Jo, kdyby tohle šlo po mně, tak bych se kur*vsky bála. Dal bych tomu na frak jenom svým malíčkem. Vypadá to jako zvon. Přišel jsem vám prošťouchnout záchod! Bojte se! - Co je tohle? - Plačící anděl. - To je Plačící anděl.

- Starý chrlič. Tyhle věci nesnáším. Ten díl s nima byl první, který jsem viděl, a pěkně mě to vyděsilo. To jsou ty věci, na které když se nedíváte, tak vás pošlou zpátky časem. Na tahle stvoření se musíš pořád dívat, když ne, tak tě napadnou. Musíš se na ně pořád dívat a ani nemrknout. Ach můj bože! Bratři Morrowovi 3: Duchové. Co je tohle?

To snad ne! Co to je? To je Slender Man. - Ticho. - Ticho. To jsou jedni z nejděsivějších záporáků Pána času. Mně tenhle seriál nepřijde jako něco dobrýho ke sledování. Ale je to vynalézavý, pokud máte rádi takovýhle věci. - A kdo je tohle? - To je Pán času. Ten jedinej, kterýho jsem trefil. To je Doktor.

- To je Matt Smith. - Tohle je Matt Smith. - Je hrozně roztomilej. - To je jedenáctý Doktor. Má tak ostrou čelist, že by se s ní dalo řezat sklo. - A kdo je tohle? - Starej chlap. - Jeho babička? - To je Peter Capaldi. Ten bude dalším Doktorem. Chtěl jsem, aby byl Doktor, který byl na začátku starý, mladší a mladší. Ale kazí mi to mojí teorii, protože je o hodně starší než ti před ním. Doufám, že je to dobrej herec, protože sexy není.

- Nelíbí se mi to. - Není tak mladý. Není moc atraktivní pro mladší ženy. Odežene to falešné Whoviany. Jsem z toho smutná. Ale tohle se bude dít pořád. A já vím, že si nového Doktora zamiluju. - Kdo je tvůj nejoblíbenější Doktor? - Matt Smith. Protože toho jedinýho znám. Řeknu Davida Tennanta, protože toho řeknou ostatní. - David Tennant.

- David Tennant. - David Tennant. - David Tennant. Colin Baker nebo David Tennant. - Máš oblíbenou společnici? - Rose. - Donnu Nobleovou. - Amelii Pondovou a Roryho, Římana. - Vážně se mi líbí Clara. - Mickeyho nebo Rickeyho. - Byl nedoceněný. - Doktorovy společnice jsou ženy. Většinou hezké. Naneštěstí se vůbec nevyvíjí jejich charakter. Je to sugar daddy.

Jestli ve svým věku dokáže nalákat takovýhle holky, tak to tak je. Je na Pánovi času něco, co nemáš moc ráda? Něco, co se ti třeba v jednotlivých řadách nelíbí? Nic mě nenapadá. Vypadám kvůli tomu jako nerd? No, některé aspekty toho seriálu jsou trochu slabší. Některé epizody tam jsou takový... Vůbec nikam neposunují děj, Vůbec nijak neovlivnily žádnou postavu. Prostě tam byly. Upřímně, podle mě tak jen ztrácejí čas i peníze.

Jaký je tvůj nejoblíbenější okamžik z Pána času? Je spousta dílů a spousta dobrých okamžiků. Když měl na obličeji plynovou masku a řekl: "Jsi moje máma?" - A ten generál mu odseknul. - Když si Doktor uvědomí, že udělal něco špatně. A že něco musí napravit. A všichni nasadí "A do prd*le!" výrazy. To je moje nejoblíbenější část z Pána času. Poslední díl, ve kterém byl David Tennant.

Řekl tam: "Ale já nechci!" To mi zlomilo srdce. Brečela jsem. A co bys vzkázala Stevenu Moffatovi, který je teď šéfem seriálu? Co bys mu řekla, kdyby se díval? Odvedl jsi zatraceně dobrou práci, Stevie. Ale dej těm holkám trochu víc osobnosti, jo?

Je mi to vážně líto. Díky tobě jsou moji kamarádi šťastní, moje sestry taky. A já jsem šťastná, že jsou oni šťastní. Jak to děláš? Ani nedokážu vyslovit, jak seš úžasnej. Nepokaž to! Protože pokud pokazíš Pána času, protože pak naštveš hodně, hodně a hodně lidí. A já nechci, aby na tebe byli naštvaní.

Jsem na tvojí straně, kámo. Už se nemůžu dočkat, až se na tvůj seriál podívám. A... jenom počkej. Chci být Whovianka. A... je to otázka času a prostoru. Je mi moc líto, že se nedívám na tvůj seriál. Slibuju, že až přijdu domů, tak na Netflixu sjedu všechny série. A příště už budu největší fanynka na světě. Jak bys těm, kteří Pánovi času nedají šanci, protože je to pro ně jenom sci-fi seriál, vysvětlila, že to není jenom to a že by tomu měli dát šanci?

Proč byste si mysleli, že je to blblý? Není. V tom seriálu jsou hodně atraktivní lidi. A obzvlášť pro Ameriku - mají přízvuky. Je v tom historie, sci-fi, vtipy. Je to vtipný, strašidelný. Ukazuje to skvělý věci na lidstvu. Není to kdejaký obyčejný seriál. Já bych vám nelhala.

Jsem upřímná. Ale... Je to ten nejlepší zážitek, který kdy v životě budete mít.

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video nefunguje

00

Odpovědět

Určitě bych chtěla další díly...

00

Odpovědět

Power rangers? jen to ne.
Policejní telefonní budka :D to je extrém. To mě vždycky dostane jak ta blondýna nic neví :), ale je super. Jsou to záporáci. Jsou to záporáci? Super překládejte prosím více videii :)

10

Odpovědět

Více Poberťáků!! Chci jim konečně více porozumět, nejsem zas tak moc dobrej angličan abych na youtube rozuměla všechno :D :D

101

Odpovědět

ach ano asi bych zapomněl co kromě cestování časem a prostorem dává tomuto seriálu šmrnc - jsou to Doktorovo souputnice: Rose a Amelie

53

Odpovědět

a čo taká Clara? Alebo Martha?

92

Odpovědět

jsem suprovej člověk s duší...jupííí "Welcome to Tardis"

111

Odpovědět

Co to je za hysteriky? Já jsem před několika lety byl také mladistvým intelektuálem (teenager) a měl jsem také svůj oblíbený seriál, ale že bych se choval jako debil při traileru, to tedy ne. Nedávno jsem byl nucen vidět 10 minut tohoto seriálu a nic nudnějšího a trapnějšího jsem dlouho neviděl. Chápu, že to je nadsázka, ale není vůbec kvalitní. Zlatý Červený trpaslík. Tahle novodobá fandovská hysterie je jen společenská móda lidí, co mají hodně smutný život.

1690

Odpovědět

Já jsem filmový a seriálový fanatik a i když je mi 19 u některých trailerů se chovám podobně jako oni :D Pro lidi, kteří takovými fanoušky nejsou to asi připadá zvláštní jak se chovají, ale my máme prostě svůj styl :) Ale musím souhlasit...Zlatej Červený trpaslík a díky bohu za 10 sérii :D :D

110

Odpovědět

"Jestli se nedíváte na Pána času, nemáte duši."

F*ck you...

3438

Odpovědět

"Jestli se nedíváte na Pána času,

03

Odpovědět

Seriál pro Nerdy , ale je tam Lia :D

530

Odpovědět

Koukala jsem na puberťáky na youtube v angličtině tak by bylo super kouknout na to tady i v češtině :D Já jsem teda PRO!!! :D

93

Odpovědět

Videl som asi 3-4 časti. Fakt som sa snažil dať tomu šancu, ale proste mi to hlava nebere...Skutočne to vyzerá ako brat Power Rangers...
Mám rád scifi, ale toto je na mňa proste moc...

1751

Odpovědět

On DW není totiž běžný sci-fi, z celého žánru a pak především sám ze sebe si spíš dělá srandu. Ty starší série pak byly vyloženě známy tím, že se různé mimozemské rasy dělaly z věcí, co byly ve studiu zrovna po ruce - o tom vtipkovali dokonce i ve Whose Line UK...

Tohle souvisí i s těma Dalekama, co byly zmínění ve videu, "haha zvon" "toho bych porazil jednou rukou"... to je právě ta úžasná ironie, že jde o nejděsivější bytosti ve vesmíru.

Chápu ty výtky, že to vypadá jak Power rangers, ale to je podle mě spíš o nepochopení toho, že u DW je na prvním místě spíš komedie, než sci-fi. Jinak, takovej Star Trek taky nemá a ani neměl nijak zvláštní efekty a jak je oblíbenej :)

No, nakonec snad ještě komentář k těm fanouškům... Myslim, že jsou to právě ti Whoviani, kdo seriálu nejvíc ubližuje... svým přehnaným nadšením odrazují případné běžné diváky. Já se za žádného Whoviana rozhodně nepovažuju, jen DW sleduju... ale ty některé reakce jsou fakt k nesnesení...

624

Odpovědět

+GregorTak já nevím, jak vám, ale mi přijdou Dalekové dost dobře udělaní( a navíc to jsou strašní sympaťáci)+ si nejsem jistý, ale myslím si, že dálekové(Myslím jejich kovové brnění) jsou masky.
A ti fanoušci jsou vážně někdy na hlavu, dobře je to shrnuté zde: http://www.dorkly.com/comic/56745/the-12-types-of-doctor-who-fans

161

Odpovědět

+GregorNo já bych řekl,že plačící andělé jsou děsivější.... :-)

200

Odpovědět

+GregorMilý pán neWhovian, si trošku mimo... DW si zo seba srandu rozhodne nerobí. Neviem kde si na to prišiel, ale vidno že nie si veľký fanúšik. Nepovažuj DW za Červeného trpaslíka. A tiež neviem prečo si usúdil že Whoviani škodia seriálu... Povedz rovno že trekkie škodia Star Treku. Títo Whoviani sú podľa mňa skôr pre seriál prospešný, lebo DW má potom pevnú základňu fanúšikov. A ten seriál je vážne až taký dobrý, že sa doň ľudia až zamilovávajú :-). Normálny Whovian určite nie je niečo ako Belieber. Isto, používa niektoré hlášky, nosí tričká typu "You never forget your first Doctor", no tak sa fanúšikovia niečoho proste správajú... Potterheadi sú taký istý. A ešte jedna vec: nemýľ si Whovianov s Dweekmi ;-)

95

Odpovědět

Líbila se mi věta, že Capaldi odláká fake-whoviany. :D

742

Odpovědět

Pubertaky sleduju na YT, bylo by fajn kdyby tu bylo víc dílu

73

Odpovědět

Pubertaky sleduju na YT, rozhodně víc:))

72

Další