Druhá řada Pána časuJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:351
Počet zobrazení:6 067

Právě dnes, 23. listopadu 2013, slaví sci-fi seriál Doctor Who (Pán času) padesát let od prvního vysílání. Jedná se tak o nejdéle sloužící science fiction seriál všech dob! Jsme si vědomi toho, že fanouškovská základna v Česku není příliš velká, ale přesto jsme se (i na základě několika požadavků z vašich řad) rozhodli dnešní výročí neignorovat.  Můžete se tak dnes těšit na několik videí týkajících se tohoto skvělého seriálu, v němž mimozemšťan zvaný Doktor cestuje ve své lodi TARDIS maskované jako modrá policejní budka napříč časem a prostorem.

Speciální den Pána času zahajujeme mimořádným vydáním Jak to mělo skončit. Skupina HISHE totiž patří mezi ty, kteří v rámci speciálního Doctor Who týdne přispěli videem na jeho počest. Můžete se tedy podívat na to, jak měla správně skončit druhá řada seriálu.

 

Přepis titulků

JAK MĚLA SKONČIT DRUHÁ ŘADA PÁNA ČASU Pro tuhle projekci potřebuji spoustu energie. Právě jsem na orbitě supernovy. Spaluji slunce jen proto, abych se mohl rozloučit. Uvidím tě ještě někdy? To nejde. Já... Miluju tě. Taky k tomu máš důvod.

Hádám... že mám poslední šanci to říct. Rose Tylerová... Počkat! Počkat! Počkej chvíli. Ta škvíra se nezavřela, akorát vyhořela ta hvězda. Jenom musím najít jinou. A k tobě se za chvíli taky dostanu. Nemám tušení, odkud ses tu vzala. Tak kde jsem to byl?

Jasně! Postradatelná hvězda. Počkej, Rose! - Je pryč! - Vyplač se. Jsem zpátky! Za tohle se omlouvám. Když už jsem ten Pán času, tak bys bývala byla řekla, že si to líp načasuju. Tak kde jsem to skončil? Á, ano! Rose Tylerová...

Próóóč? Je mi to tak líto. Ta hvězda nehořela ani zdaleka tak dlouho, jak měla. Tahle ale už určitě vydrží, jsem si tím jistý. Jak jsem říkal... Rose Tylerová, já... Ale no tak! Tomu nemůžu uvěřit!

Tři hvězdy na jednu zatracenou větu. Dobře, Rose Tylerová... Dobře, tentokrát za to mohlo pár Daleků, o které jsem se postaral. Vyhladit! Vyhladit! - Doktore! - Ano? - Řekni, že mě miluješ! - Á, jistě! Rose Tylerová... miluji tě. - Myslíš to vážně?

- Samozřejmě. - Navěky věků? - Ne, promiň, ale ne. Já jsem Pán času, ty jsi v jiné dimenzi. To by neklapalo. No, možná kdybych měl někdy možnost se naklonovat, pak bychom mohli žít šťastně až do smrti. - Spoilery! - Cože? KONEC Překlad: Jackolo www.videacesky.cz JEŠTĚ DNES - To je jako tvoje kouzelná hůlka?

- Nejsou to kouzla. Je to sonický šroubovák. - A vsadím se, že bys jeden chtěl. - Ne, měl bych Bat-šroubovák. - Co by netopýr dělal se šroubovákem? - Mohl jsi zachránit Roryho s Amy! DÍKY ZA POZORNOST

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

spoilers!!! ....bože, to mě rozsekalo jak malého :D !

250

Odpovědět

Spilers :D...Jen tak dál. Víc Doctora...víc, víc, víc......

360

Odpovědět

Miluju děcka, co díky dabingu a vysílání v telce teprve ted zjistili, že něco takového existuje. Poslal bych vás dalekům na hraní a tyhle rádoby fanouškovsky kecy by vás alespoň na chvilku přešly (vlastně napořád).

1137

Odpovědět

Pokud se do toho zamiluje, tak proč to neobjevit díky televizi. Nějak na to přijít ten člověk musí

400

Odpovědět

Já nevím, co je špatného na tom, objevit v televizi nějaký dobrý seriál, který neznám... Taky jsem na Doctora narazil, až když to začali dávat na AXN/AXN SciFi, viděl jsem tam několik dílů a naráz mě to chytlo a nepustilo...

A jestli se díky ČT o Doctorovi dozví více lidí, tak co je na tom špatného? Podle mě je jenom dobře, že o tom bude vědět více lidí...

260

Odpovědět

+Kapsa Danpřesně já viděl první díl v tv, což bylo divné, viděl jsem druhý díl, bylo to lepší, viděl jsem třetí díl a než zkončil tak jsem začal tahat všech sedm sérií

90

Odpovědět

co to meles za kravinu je to televizni serial a nikde jinde nez v telce se to nikdy nedavalo

212

Odpovědět

+rodierVšechny výše uvedené argumenty respektuju, jen ten tvůj vyzněl dost debilně.

122

Odpovědět

S tou malou základnou bych byl opatrný. Měli jste vidět ten nával na WhoConu. :)

330

Odpovědět

Mohl jsi zachránit Roryho s Amy! Tím drsným bat hlasem to zní fakt dobře. :D

240

Odpovědět

Naperte sem další videa s DW tématikou a rychle :-D.Jinak za mě samozřejmě Allons-y!

370

Odpovědět

Allons-y ! :D

570

Odpovědět

Buď jsou dabéři tak dobrý, že ten dabing napodobí úplně perfektně, nebo jím to dabují přímo herci a za to by měli herci ode mne pochvalu.

311

Odpovědět

Super!!!! Tohle jsem přesně potřeboval a myslím, že základna není až tak malá... když někdo může udělat akci jako WhoCon v Brně a lístky vyprodat během pár dnů :)

380

Odpovědět

:D :D výborný video. už se těšim na osmou večer a včerejší dokumentární film taky super

120

Odpovědět

joo skvělý, je dobře že to neignorujete.Dnešek bude zapsanej v televizní historii navždycky.50 let je 50 let.No a stou základnou bych to neviděl zas tak špatně,sice je díky novejm řadám tvoří hlavně 14letý holky ale co,za mně dobrý :D :D a třeba Whocon v Brně který právě probíhá je vyprodanej.

350

Odpovědět

Stará dobrá River a její spoilery...

431

Odpovědět

Yes! Vánoce Whovianů nastaly. Jsem ráda, že i ČR na to nekašle, je škoda jak málo nás docela je. Video super, originál byl fakt zdrcující, jedna z nejsmutnějších scén, tady to bylo vtipné :D. Povedlo se.

580

Odpovědět

před pár dny jsem viděl jeden díl na čt2 a nechápal jsem jak to můžou mít lidi rádi

-trapný herci, efekty, dialogy, kostýmy, příběh - totálně nelogický chování, hlavní záporácká rasa vypadá jako starý komunistický vysavače, wtf? Nic tak hroznýho jsem dlouho neviděl. Herci strašně přehrávají, kamera úplně debilní...

793

Odpovědět

připomínalo mi to někecký televizní filmy, ze kterých dělá tv nova hollywoodský trháky

468

Odpovědět

Zkoukni někdy víc než jeden díl a pak něco říkej ;). Takovýhle hodnocení je pak za všechny prachy. Kdybych já ten seriál neznala a koukla se na jeden díl uprostřed ničeho tak bych aspoň něměla blbé kecy, když o tom nic nevím :D.

540

Odpovědět

+Deinekdyž se člověk koukne na 20 dílů ordinace, tak se do toho taky může zakoukat :D

u všech seriálů jsem to měl tak, že se mi buď začal líbit po prvním díle nebo pak už vůbec

438

Odpovědět

dej tomu šanci, když vubec nevíš ani si nikdy neviděl doporučuju začít s pátou řadou novejch sérii a pak se do toho dostaneš

215

Odpovědět

+jrd125. řadou bych asi nezačínala.
11 Doctor má hodně narážek na předešlé díly a celé je to natočené úplně jinak. + Nový Doctor, nová Tardis, nová společnice ...

110

Odpovědět

"Vysavače" jsou ještě celkem v pohodě, narozdíl od voskových figurín, které byli v první dílu obnovené série... Ale pra ta "uhozenost" mě donutila se na to dívat, jinak bych to bral jako další průměrný sci-fi seriál..

170

Odpovědět

Takže za a)dabing je nehoráznost,originál je někde úplně jinde za b) seriál není o efektech,kdyby byl vypadalo by to jinak a za c)jak si vůbec dovoluješ hodnotit seriál po tom,co si viděl jen 1 díl.

251

Odpovědět

Přeložte kdyžtak úvodní skeč Craiga Fergusona: http://www.youtube.com/watch?v=M9P4SxtphJ4

120

Další