Pán času (moderní)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:7 069

Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na britský kultovní seriál Pán času (Doctor Who). Co si o tomto seriálu a nové Doktorce myslíte vy?

Přepis titulků

Od fajnové PBS přichází seriál, který se odehrává kdekoliv ve vesmíru, kdykoliv v minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti, může se tu stát cokoliv a na kontinuitě nezáleží. Vůbec nikdy mi neříkejte pravidla! Pán času Připravte se na pokračování původního seriálu, které znovu začíná po 16 letech. Britští nerdi, kteří vyrostli s klasickým Doktorem, jsou už totiž dost staří, aby mohli rozhodovat v BBC.

Berou starý, nudný recept a roztahují ho do hodiny podivné zábavy... - Požaduji, abyste mi řekl, kdo jste! - Já to nevím. ...zlepšených speciálních efektů a tolik kaše z mýdlových oper, že by se dusila i telenovela. Myslím, že potřebuješ doktora. Proč, Pane času? Proč? Seznamte se s Doktorem, doopravdy není doktor, ale mimozemšťan, který si jméno vybral jako slib.

Jméno, které jsem si vybral, je Doktor, je to jako slib. I když slovo doktor bylo vytvořeno, aby ho popsalo? Slovo pro léčitele a moudrého muže, to slovo máme od tebe, víš? To není poslední paradox, který budete muset skousnout. Paradox. Pro fanoušky je to Pán času se dvěma srdci, který ukradl poškozenou TARDIS z planety Gallifrey a občas je tak trošku kretén.

Vtipné malé lidské mozečky, jak to s nima zvládáte? Ale pro občasné diváky je vtipálek se strojem času, který bere dámy za dobrodružstvím a je tak trošku kretén. To je v pořádku, chápu to, jste idiot. Sledujte, jak cestuje časem vybavený sonickým šroubovákem a psychopapírem, dvěma zařízeními, která mají schopnost urychlit zápletku. Je mrtvý. A TARDIS...

- Co to umí? - Všechno. ...stroj času se schopností se rozbít, když se musí zpomalit zápletka. Je to zaseknuté. Možná by se rozbíjela míň, kdyby v ní nevybuchovali. Jenom takový nápad. Dívejte se, jak vesmírný bojovník za spravedlnost cestuje známým vesmírem, od ulic Londýna po britská důlní města pracující třídy až po nejpodivnější malé anglické vesnice...

- Jsou to jenom staří lidi. - Ne, jsou to velmi staří lidi. ...ale když to rozpočet dovolí, doletí na dálné konce CGI vesmíru, kde je všechno pořád hodně britské. Vesmírná loď UK, je to Británie, ale kovová. Hádám, že nad britským impériem Slunce nezapadá... tedy slunce, všechna ta slunce. Bůh ochraňuj královnu. Po jeho boku, jako vždy, je jeho důvěryhodná společnice, většinou roztomilá holka kvůli sledovanosti, které po pár sériích dobrodružství zničí život.

Skončili ve vězení a mučili je, moje máma, můj táta a moje sestra. - Sbohem. - Ne, ne, ne, prosím, prosím ne, ne, ne! Pokud má štěstí. Půjde s ním, aby Doktora udržela při zemi, mluvila s ním a hrála vesměs platonickou, ale ne vždy milostnou zápletku. - Jsem hezká?

- Ne. Vlastně spolu chodí, ale bez sexu. Až na Nardola, to bylo čistě fyzické. Nejsem jenom sexy. Zažijte frančízu, která běžela tak dlouho, že 13 různých herců v hlavní roli zabudovali do tradice. Potom té hranice dosáhli a vytáhli jich ještě víc z praskliny. Pomozte mu. Každý herec přinese něco nového do role mimozemšťana, který viděl hvězdy, ale vypadá, že nikdy neviděl slunce.

Ať už je to Eccleston, jediný Doktor moderní éry, který regeneroval kvůli tvůrčím neshodám s BBC. David Tennant, nepochybný mistr smutného zírání do střední vzdálenosti. Matt Smith, který zkombinoval tvář hezkého dvanáctiletého s mávajícíma rukama nafukovacího panáka. Peter Capaldi, který Doktora ztvárnil jako vašeho strejdu, který se neoženil a ve 40 se stěhoval do Vegas.

Byl jsem s těma děckama hustej, vidělas? Nebo Jodie Whittaker, první ženská Doktorka, a nezáleží na tom, jak to zahraje, bude to z těch méně šokujících věcí, které tenhle seriál udělal. Jedu na dinosaurovi! Ve vesmírné lodi! Ale všemocný hrdina si vyžaduje všemocné zlouny, proti kterým půjde. A Doktor jich má... ...pár. Protože v mnoha epizodách je to chabá příšera týdne...

Invaze velmi malých kostek. ...nebo něco neviditelného, aby ušetřili na efektech... ...nebo něco, co jsme viděli už milionkrát, ale jsou to mimozemšťani... Nejsou to upíři, jsou to mimozemšťani. - Co to je? Mínotaurus, nebo mimozemšťan? - Obojí. - Říkáš mi, že včely jsou emzáci? - Ne všechny. Ale někteří zloduši jsou pořád mezi nejlepšími ve sci-fi. Jako Kyberlidé, bezcitní roboti, které můžou zastavit pouze pocity.

Odpálil jsem je láskou. Vládce, odpadlý Pán času, který se považuje za Doktorova úhlavního nepřítele. ale je uprostřed seznamu, tak si to spočítejte. Díky za snahu. Plačící andělé, zabijácké kamenné sochy, které jsou díl od dílu méně hrozivé, až jsou tak strašidelné jako Krotitelé duchů 2. A Doktorův největší nepřítel... ...Vánoce.

A Doktorův další největší nepřítel – dalekové. Vyhladit! Masité hrudky nacpané do malých kovových domečků, které celý život vyřvávají rozkazy na lidi, které nenávidí. Nepřerušujte! Takže diskutující na internetu? Teď mě poslouchejte. Sledujte zápletky na celou sérii, které potěší fandy a zmatou nově příchozí, jako série, ve kterých pořád končí svět, ale děláme si srandu, může obrátit rotaci Země jako Superman.

Planeta Země obnovena. Série, ve kterých se Doktor zamiluje do své společnice, aby ji navěky ztratil. Děláme si srandu, udělá kopii sebe sama a bude žít šťastně až navěky. Série, ve kterých se Doktor smíří s nevyhnutelností své smrti. Umírám! Děláme si srandu, bude žít tak dlouho, jak bude seriál potřebovat.

Předpokládám, že jeden další život by nikoho nezabil. Nebo série, kde ho pronásleduje vědění, že způsobil genocidu vlastních lidí. Vyhledejte si genocidu, uvidíte tam můj obrázek. Nebo si možná jenom dělá srandu a všechny zachránil, ale nepamatuje si to. Nenavrhuješ snad, abychom změnili svoji vlastní historii? Jasně, to bude fungovat, wibbly wobbly, timey wimey cokoliv. Takže utíkejte nejbližší chodbou... ...vytáhněte si plán ze zadnice...

Ale já mám plán. Mám plán. Samozřejmě že mám plán. ...a chrlte techno-blbosti, jako by na tom závisel osud světa... Vlna Van Cassadinovy energie. Makro přenos K-filtr vlnové délky. Strčí to do živé schránky a potom se živí zbylou artronovou energií. ...protože dostanete jedny z nejlepších samostatných dílů v historii sci-fi se serializací, která zabíjí spád událostí, aby potěšili skalní fanoušky.

Ale potom, co je vše řečeno a vykonáno, pokusme se být víc jako Doktor: nikdy ne krutí nebo zbabělí. Nikdy nebuď krutý, nikdy nebuď zbabělý. Užijte si jízdu a nechte Doktora, ať je Doktorem. Ježiši, někdy je těžké tě milovat. Hrají: Přeskakovák, Zlý vlk, zlý vlk, co budeš dělat?

Strašidelná Poppins Ukaž mi svoji Tvář z Boe, Výskyt opakovaného meme, Zachraň Martu, Jenom výpomoc, Harry a Ron zároveň, Dvanáctý naštvaný muž, Chci holku v džínové sukni a dlouhé bundě, Mrs.

Frizzle, Oodové, Prostě tam nějak je, Právě jsme tě poznali, Bill, Vládce nikoho, Spin-offy k Doktorovi, Velký skleněný doktorovátor, Tenkrát, když byla Rose v Nejslabším článku, Jste nejslabší článek.

Můj Bože, zabili Roryho! Vy bastardi! - Nech toho, zemřeš. - Ano, podruhé. Je mi to líto, Rory, ale právě jsi zemřel. Na tom náhrobním kameni je stejné jméno jako moje. Ta věc, kterou dělá Tennantův hlas, Proč si myslíš, že pořád pokračuju?

Můžu si dát čaj? Chceš jít na hry? Proto jsme sem šli. Všichni britští herci: Oddíl Harryho Pottera, Všichni britští herci: Oddíl Hry o trůny, Všichni britští herci: Oddíl Hry o trůny a Harryho Pottera, Všichni ostatní britští herci, Všechny britské historické postavy, Volá ti Winston Churchill.

Ahoj, drahý, co je? Královna Alžběta První! Charles Dickens. Královna Viktorie. Agatha Christie. Jste William Shakespeare! Nesmírně dlouhé vigilie, Budu toto tělo hlídat po tisíc let.

36 let, tři měsíce a čtyři dny osamělého uvěznění. 2 000 let jsem na tebe čekal a udělala jsi mi to znovu. - Jak dlouho? - Čtyři a půl miliardy let. A Doktor kdo? Doktor kdo? Tak jde čas v budoucí minulosti Tak to bylo hodně Doktora, ale nebylo to tak špatné, teď se podíváme, o čem je ten klasický.

- Velký ví vše. - Všichni chvalme Velkého. Nová časová linka! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Užasné

20

Odpovědět

Milej ten seriál !!!

20

Odpovědět

Ještě štěstí, že si nepustil starý díl, kde bojovali s "kyber-muži" pomocí mycích prostředků :-D

70

Odpovědět

Když si to člověk vezme tak je to hrozný brak, ale proto ho milujeme!

143

Odpovědět

The epic trailer voice vystihl seriál téměř přesně, ale zapomněl na jednu důležitou věc: ,,It´s bigger on the inside."

320

Odpovědět

Jasný důkaz o úpadku lidstva... Ještě, že to nevidí Shakespiere :-)

524

Odpovědět

Tak schválně - co všechno jsi od Shakespeara četl a kdy naposledy?

42

Odpovědět

+BurgZklamu Tě, četl. Seznam s časovými údaji si nevedu, mě to k ničemu není a tobě už vůbec ne. Pokud Ti přijde Pán času jako kvalitní kulturní zážitek, tak nic proti... ostatně je to asi důvod proč si vzájemně nesedneme :-) a to je v pořádku.

215

Odpovědět

+NolmoJeště že to nevidí Shakespiere? :D Ty vole. Ještě že Shakespeare nevidí, jak komolíš jeho jméno.

80

Odpovědět

+NikolAž na to, že jsem to napsal schválně, jako návnadu na nějakého idiota co mě začne poučovat :-) Wake up!

121

Odpovědět

Píše se to ShakesPierre...

01