Důvěrný rozhovorPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:29
Počet zobrazení:1 978
Je super mít se komu svěřit. Ale co když se nesvěřujete jen jednomu člověku?

Přepis titulků

Hele, já už fakt nevím, co si mám myslet. A co ti teda řekla? Říkala, že bude o víkendu na výletě s bývalýma spolužákama. - To by mi nevadilo. - Jasně. Ale nemohl jsem setřást pocit, že tam bude její ex Zac. - A byl tam? - Jo. Ale ona mi to neřekla. Mezi řečí to zmínila, až když byla na odchodu. - To je podezřelý.

- Že jo? A co se vrátila, tak… Nevím, chová se hrozně divně. Co třeba dělá? Jednak se vyhýbá veškerému fyzickému kontaktu. - Myslíš… - Jo. Nechci to říkat, ale slyšel jsem, že to je klasická známka nevěry. Do hajzlu. Nakonec jsme spolu zase začali spát, ale od té doby mě to tam začalo svědit.

- Jakože ti… - Jo. A teď tam dole mám vyrážku. - Fujtajbl! - Přesně! Jak myslíš, že bylo mně? Hele, přítelkyně ti zahejbá! A hele, to by nestačilo, navrch tě něčím nakazila! - Jakože… - Ty bláho… Nevím, ty jo. Myslel jsem, že je ta pravá. Skvěle jsme spolu vycházeli.

Přišlo mi to dokonalé. A teď zničehonic tohle. Všechno se hroutí. Nevím, čemu věřit. O všem pochybuju. O všech vzpomínkách… Pochyby i o sobě. Udělal jsem něco špatně? Proč jsem jí nestačil? Nevím co říct. Díky za předplatné. Byli jsme spolu šest let. To není jen tak, ne? To je fakt dlouho.

Dík za bity, nasedněte na hype train! - Co? - Říkám, že je to dlouho. Dík za pět darovaných předplatných. Sub hype! - Ty vole, ty teď streamuješ? - Jasně, streamuju pořád. - Vážně? Padesát dolarů? - Ku*vadrát! Proč jsi mi nic neřekl? A teď ještě navrch deset darovaných předplatných? - Je*bat! - Sub hype! Sub hype! Jo! Pošlete Benovi do chatu srdíčka.

Chudák. Nemůžu uvěřit, že mu tohle provedla. Jo, přesně. Pošlete mu na dálku trochu tý lásky. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rowan je kretén, to víme :D. Ale s Benem soucítím a přiznávám, tekla mi slza. Zažil jsem něco podobného s nevěrou mé ex a je to hnus. Kdyby mi kamarád udělal tohle, tak ho zabiju!!!

00