Srací updatePUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:3 268
Realističnost je ve hrách strašně důležitá!!! Někdy. Možná.

Přepis titulků

Ahoj všichni. Dneska se společně podíváme na jednu z nejočekávanějších novinek v PUBG. PUBG je dlouhodobě kritizováno za nerealističnost v přístupu k fyziologii lidského těla. Představujeme srací update. Aby byla hra realističtější, vaše postava se musí aspoň jednou za hru vysrat. Je to proto, aby hra lépe simulovala, jaké to je bojovat o přežití.

Skuteční vojáci taky musí srát, tak proč by to neplatilo i pro vás? V tomto videu se podíváme na klady a zápory této velmi očekávané novinky. A začneme s kontrolou sraní. Jak už jsem říkal, vaše postava se musí aspoň jednou za hru vysrat. Je třeba s tím počítat, uprostřed boje to pro vás může mít nedozírné následky. Jakmile začne odpočet, musíte si najít bezpečné srací místečko, jinak si vaše postava automaticky dřepne a vysere se tam, kde je.

Ale ne! Ne! - Ne! - Co to děláš, Bene? Pardon, nehlídal jsem si srací ukazatel. Tak prostě musím! - Fakt zrovna teď? - Pardon, nemůžu s tím nic dělat. Došel mi čas. Může to samozřejmě mít velký vliv na výsledek boje, pokud si nedáte pozor. Už to bude!

Tak jo, už jsem hotovej! Už to bude… Dále se podíváme na hlasitost zvuku a vaši schopnost plížení se. Jak víme, sraní není vždy tiché, což musíte brát v potaz, pokud jste poblíž nepřítele. Porovnáme si hlasitost na tři vzdálenosti. Nejprve na deset metrů. Slyšeli jste to sami. Je to tak hlasité, že to může snadno prozradit vaši pozici. Nyní to zkusíme na vzdálenost 50 metrů.

Jak slyšíte, je to mnohem tišší, ale pozorný posluchač to může zaslechnout. Takže to nedoporučujeme. Nyní to zkusíme na vzdálenost 100 metrů. Tohle je bezpečná srací vzdálenost. Zkusme to ale znovu po vypití dvou energiťáků. Je důležité vědět, že vypité energiťáky změní srací hlasitost. A mění se i bezpečná srací vzdálenost, a to ze 100 metrů na 110 metrů.

A nakonec se podívejme, jak můžete sraní využít strategicky ve svůj prospěch. - Co to… - Chytit ses do mý srací pasti. Vždycky zabere. Strategické umístění hovna může znamenat rozdíl mezi výhrou a porážkou. Vypadá to, že máš den na hovno! A tím uzavíráme naši ochutnávku dlouho očekávané srací aktualizace. Mám pocit, že bude potřeba vychytat pár detailů, ale těším se, až to bude ve hře a budu moct začít srát.

Pokud vám video pomohlo, odebírejte tento kanál. A na viděnou příště. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trochu mi to připomíná SCUM. Tam v ranější fázi, když si člověk nedal bacha, tak klidně uprostřed přestřelky postava začala močit, nebo kakat. Ve verzi co je teď, tak mám pocit že to prostě pustí do kalhot a jsou mokré a také špinavé. To zase dělá (mělo by dělat) problémy s přitahováním pupetů.

00

Odpovědět

Hry jsou různé. Tak např. v ARKu se sraní důležité a hovna se dokonce i kradou... :)

11

Odpovědět

Hm.

11