PřevlékárnaPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:1 585
Postřílet všechny nepřátele je jedna věc… Ale vybrat si na to vhodný ohoz, to je ta pravá výzva.

Přepis titulků

- Rowane, dělej, čekáme na tebe. - Honem! Počkejte chvilku, hledám brýle, ve kterých vypadám jako sexy knihovník. V těchhle, nebo v těchhle? To nikoho nezajímá. Dělej. Počkej. - Teď si nejsem jistý tím tílkem. - Vždyť je to fuk. Je to z pohledu první osoby, nevidíš se. - Je tohle lepší?

- Rowane, tak už si něco vyber! Co vypadá líp? Blejzr, nebo tílko? Kdybych si měl vybrat… - Blejzr. - Tílko. - V tílku vypadá víc sexy. - Rowane, tak dělej! - Tílko, nebo blejzr? - Mně je to fuk! Ani jedno. Obojí. To je fuk. Tak si pohni! - Tílko a hotovo. - Blejzr. - Tílko.

- To se nehodí k té sukni. - Blejzr a sukně nejsou ze stejného setu. - Přesně. Nemáš něco, co by se k tomu blejzru hodilo víc? - Můžu zkusit sexy džíny. - Ne. Co tahle sukně? Nesedí k sobě. Tak jdi prostě bez trička, tím nám ušetříš spoustu času. Máš recht, vypadá to líp. K tomu by se možná hodily ty úzké džíny.

- Jo! - Jo! Toho večera tato skupina mužů nehrála PUBG. Strávili dvě hodiny neustálým převlékáním. Smáli se, plakali a upevňovali vzájemné vztahy díky lásce k oblečení a převlékání se. Alan, Adam, Rowan a Ben si pak byli blíž než kdy dřív. A tak vznikl nový videoherní hit, PUBG převlékárna.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář