PUBG Movie

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:6 282

Jak to dopadne, když dva kamarádi zabloudí do světa hry PlayerUnknown's Battlegrounds, nám ukáže partička šikovných tvůrců z kanálu Corridor.

Přepis titulků

- Prostě přiznej, že jsi minul odbočku! - Neminul, to ty naviguješ! Vždyť mapu držíš ty! Protože jsi usnul. Nespal jsem, jen meditoval! Necouvej! No tak, co děláš? Jo, je mrtvej. No tak, chlapi...

V pohodě, v pohodě. Vážně si cením veškeré vaší pomoci, hipíci. Byli jste super. Ještě ale potřebuju jednu laskavost. Vidíte to silový pole? Silový pole? Cože? Jo, tamto. Velký, modrý... Můj kamarád je na jeho druhé straně a je v pasti.

Když mi ho pomůžete zachránit, pomůžu vám se odsud dostat. To asi nezvládneme. Další možnost je poradit si s tamtěma párkama, ale jelikož nejste ozbrojení, radši pojedeme. Jeď, jeď! Pálí mě kůže, mám to všude! - Nejhorší bolest na světě! - Nefunguje to! Proti bolesti!

- Nezastavuj! - Co se děje? Kdo to je? Jsme venku z kruhu a tohle je jedinej vůz široko daleko. Dali by za něj cokoliv. Ne, díky. Nemáme zájem. Ne, nemáme zájem! Ne, díky! Nechceme to! Jen hledáme jeho kamaráda. - Ne, díky! Vypadni! - Vím, kde je! Počkat, kde?

Nejdřív mi slibte, že mě svezete. Počkej. Co víš? Je támhle na té hoře, severozápadně odsud. Super. Díky, kámo. Ne, počkejte! Ne! Ne! Slyšel jsi ho. Jedeme. Slíbil jsi to!

Co je? Může si za to sám, že tu uvízl. Potřebuju pomoc! Pomozte mi! Pomoc! Běžte! Vydrž, kámo, zachráníme tě! - Pomoc!

- Jseš v pohodě? - Tady jsem, chlapi! - Jseš v pohodě? - Ne, nejsem! - Vydrž, dostanu tě odsud! Deset, devět, osm... K zemi! Same! Na, vezmi si tu zbraň a pomoz mi! No tak! Ale ne...

Sakra! Ke je Niko? Deset, devět, osm... Sedm, šest, pět, čtyři, tři, dva, jedna. Ale ne! Super! Máme autobus! Ne!

Ne! Slíbili jste mi to! Slíbili jste mi to! Měli jsme dohodu! Měli jsme dohodu! Slíbili jste mi to! Zvládli jsme to! Konečně je po všem. Nemůžu uvěřit, že jsme to zvládli.

- Najednou takový ticho. - Jo. Možná až moc velký. Skoro jako bychom tu zbyli jediní. Víš, co to znamená. Budeme je muset umlátit pánvema. Jako praví chlapi. Já ti nevím. Po všem, co pro nás udělali, je mi líto ty hipíky zabít. Hipíky?

My nejsme hipíci. Jsme libertariáni. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dle mě lepší a hlavně český příspěvek :)

PUBG IN REAL LIFE

52

Odpovědět

Co se týče efektů, tak teda ten český nic moc.
V tomto nebyl sice nebyl nic moc extra děj, avšak zde jde hlavně o filmařinu. A pokud toto natočil někdo jako zápočťák, tak klobouk dolů.

20

Odpovědět

Konec byl parádní. Moc mě potěšil.

61