Quiet Riot – Cum On Feel the Noize

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:254
Počet zobrazení:4 021

Písnička Cum On Feel the Noize byla původně vydána v roce 1973 skupinou Slade. Pro tuto skupinu to byla již 4. písnička na špičce britské hitparády. To tedy samo o sobě nebylo tak neobvyklé, ale Cum On Feel the Noize se stala #1 i v irském žebříčku a stala se tak teprve 2. skladbou, která něco takového dokázala (pro srovnání tou 1. byla Get Back od Beatles). Na špici vydržela celé 4 týdny.

Znáte písničku Rock and Roll All Nite od Kiss? I přes to, že v hitparádě ve Spojených státech se Cum On Feel the Noize umístila nejvýše na 98. místě ze 100, skupinu Kiss prý inspirovala k vytvoření 16. nejlepší hardrockové písni všech dob. Možná jste si však všimli, že dnes jsem nepřeložil písničku od Slade, ale od skupiny Quiet Riot. Důvod k tomu je prostý - 10 let po vydání originální verze se americká skupina Quiet Riot pokusila oživit svou kariéru vydáním tohoto coveru a byl to nápad vskutku geniální. Písnička bodovala nejdříve v USA, kde originální verzi skoro neznali, ale za pár týdnů se stala i celosvětovým hitem. V roce 2009 byla dokonce jmenována 41. nejlepší hardrockovou písní všech dob.
Vy můžete tuto cover verzi znát například ze hry GTA: Vice City či z filmu Tropická bouře. V posledních letech byl ještě originál přezpíván skupinou Oasis (1996) a Kid Cudi použil velmi upravenou verzi originálu jako podklad ke své písni Cudi Get.

Dosti však bylo historie, pojďte si už konečně pustit tu nejlepší verzi Cum On Feel the Noize. :)

Přepis titulků

Pojďte pocítit ten rámus. Holky, roztančete svoje kluky. Budeme divoký, divoký, divoký. Divoký, divoký, divoký! Tak ty si myslíš, že mám temné myšlenky. Zlato, na to ti řeknu jen, že nevím proč, já nevím proč.

Tak ty si myslíš, že můj zpěv už je z módy, ale on mi vydělává prachy. A já nevím proč, já nevím proč. Už nevím! Ach ne... Tak pojďte pocítit ten rámus! Holky, roztančete svoje kluky!

Budem divoký, divoký, divoký. Divoký, divoký, divoký. Pojďte pocítit ten rámus! Holky, roztančete svoje kluky! Budeme divoký, divoký, divoký. Zdivočíme! Tak ty říkáš, že mám legrační obličej... Mně je to jedno a nevím proč, já nevím proč.

Musím zpívat s trochou hanby, já nikam nespěchám. A nevím proč, já nevím proč. Už nevím! Ne! Ne! Ne! Pojďte pocítit ten rámus!

Holky, roztančete svoje kluky! Budeme divoký, divoký, divoký. Divoký, divoký, divoký. Pojďte pocítit ten rámus! Holky, roztančete svoje kluky! Budeme divoký, divoký, divoký. Zdivočíme! No tak pojďte!

Tak ty si myslíš, že se tu flákáme. To jsi teda na omylu. Já nevím proč, já nevím proč. Tak ty říkáš, že mám sprosté myšlenky. Já jsem umíněný a dostanu všechno. Já nevím proč, já nevím proč.

Už nevím! Ach ne... Pojďte pocítit ten rámus! Holky, roztančete svoje kluky! Budeme divoký, divoký, divoký. Divoký, divoký, divoký. Pojďte pocítit ten rámus! Holky, roztančete svoje kluky!

Budeme divoký, divoký, divoký. Zdivočíme! No tak, pojďte to pocítit! Holky, roztančete svoje kluky! Pojďte! Tančete! Budeme divoký, divoký, divoký! Zdivočíme! Divoký, divoký, divoký! Dneska to rozjedeme! Pojďte pocítit rámus! Roztančete to dneska!

Holky, roztančete svoje kluky! Budeme divoký, divoký, divoký!

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jmenuje se to CUM on feel the NOIZE, protože skupina Slade měli image proletářských kluků a taky jimi byli-proto naschvál psali texty i názvy skladeb nespisovně.
Písnička hustá, není co dodat. Snad jen Girls FUCK your boys!

182

Odpovědět

SUPER jedna z mjch nejoblibenejsich songu, hned jsem to pustil na plne koule :))

181

Odpovědět

Aha, takže Cum v tomhle případě neznamená m***a, ale fonetické "come". Konečně mi to dává smysl :))

180

Odpovědět

Jo aha, tak to jsou zase ty vaše soutěže, kdo bude mít víc palců dole..chápu :D

180

Odpovědět

Kari: To by som nemal tolko palcov dole :)
machete: Skus sa prejst do lesa na cetstvy vzduch to ukludnuje. :)

183

Odpovědět

Xmirco........ty asocialni kretene kdyz se ti to nelibi tak si tahni radci poslouchat toho buzicka justina s hlasem jak 5 lete dite ....

180

Odpovědět

Tak ale stačí jen napsat: Tento song se mi nelíbí a ne se do něj začít navážet a ostatním říkat, že jsou padesátníci, ne?

180

Odpovědět

tak toto je pecka, ešte že to bolo v GTA vice city

181

Odpovědět

No jo ale když někdo řekne, že by poslouchal raši Bibera tak mé srdce krvácí a myslím, že nejsem jediný!

180

Odpovědět

To, že se někomu nelíbí tahle písnička, nemusí znamenat hned, že je to malý dítě a že poslouchá biebra apod. Ne každýmu se musí líbit všechno, co je podle někoho "dobrý"
A nechápu ty "znalce" co hned napadaj člověka, kterej vyjádří nějakej názor, odlišnej s názorem většiny... nojo, internetový diskuse :)

183

Odpovědět

btw. malá chybka: má tam bejt: Mně je to jedno, ale to nevadí :D

182

Odpovědět

Řikám to pořád, řeknu to i teď..Jsem hrozně moc rád, že jsou tu lidi, který vědi, co to je Hudba s velkym H :) Takovýhle kapely a jejich songy tu budou navěky a názor nějakýho debila jako je xmirco fakt neřešej ;). Akorát mně se teda líbí víc verze od Slade, ale to je můj názor..A taky mám takovej názor, že by tento song měl bejt v Metalovém okénku :)

180

Odpovědět

super!!! zrovna před dvěma týdny tudle písničku objevil a snažil se jí přeložit... a teď je tady, skvělé! :)

180

Odpovědět

gta Vice city :D

181

Odpovědět

omg paštilka, tohle je rock :D

182

Další