Rap o trůny

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 903
Počet zobrazení:29 813

Znáte to, slavíte desáté narozeniny, pozvete spoustu kamarádů na oslavu, ale obstarání zábavy má na starosti váš táta. To by bylo ještě fajn, kdyby váš otec nebyl masivním fanouškem Hry o trůny. Pak se totiž oslava může zvrhnout úplně stejně jako v následujícím videu. Nebo byste takovou oslavu taky chtěli? Napište nám do komentářů, která část videa se vám zdá nejlepší. Video obsahuje spoilery ze všech tří řad seriálu Game of Thrones! Pusťte si ho jen na vlastní nebezpečí. Poznámka k překladu: Vzhledem k složitému převedení písně do českého veršovaného překladu bylo od rýmů upuštěno a zůstávají zachovány jen ve výjimečných případech.

Přepis titulků

MAXOVA NAROZENINOVÁ OSLAVA HRA O TRŮNY Vítejte v Králově přístavišti, městě králů a kurev, kde se může stát cokoliv. - Přesně tak! - Buďte opatrní, protože se brzo všechno posere. Jsem zkurvenej král! Robert Baratheon, rozněvanej a hnusnej, když udeřím kladivem. Zamořím vás jak patogen! Dovalte tři kurvy, ať po zadku je plácnu! A postavte větší sirotčinec, ať tam můžu šoupnout svoje bastardy! Moje žena je bratro-šukna a pěkná děvka, co porodila tři blonďatý zmetky.

Ale její tatík je bohatej. Víno! Nesnáším líbání zadků lidem těm, díkybohu, že mi kanec prohnal břicho klem. - Měla jsem v sobě bráchovo DNA. - Moje ne! - Myslela jsem, že moje incestní děcka budou v poho. - Vážně? - Ale bojím se, že... - Joffrey je mentál, dement a sadistickej sráč! Řekni, že jsem král, nebo ti useknu palici. Useknu ti genitálie pěkně od prdele a uložím je do šuplíku u svý postele. - Vaše Výsosti!

- Jo, dej jí dárek, dej jí do držky. Ženské jsou tak vyčerpávající, přiveď ji až po menstruací. Zabte zrádce, zničte Sever! Zabte děcka, serte na chudý Nebaví mě uřezávat jazyky, ale dělám to a mrzačím kurvy. - Tohle je tvoje? - Jo, je. - Zabíjení zbožňuju. - Bodání, jízda na koni, krev a střeva. - Vydrž, budu stříkat! - Já bohužel nemohu. - Přesně tak, žádné stříkání. Čaroděj ti uříznul nádobíčko, víme. Aspoň to nebyla tvoje hlava. - Chudák Ned Stark, co bude Sever dělat?

- Moje sperma je jako prášek do pečiva. - To jsou Starkovi muži? - Jo! Proč jsou kurva tak šťastní? Sláva králi Severu, Robbu Starkovi! Bojujeme za nezávislost a je to úžasný den, protože jsem se oženil z lásky a Freyům to nevadí. Jedeme na svatbu, dneska budeme pařit. A bude ze mě taťka? Bože, všechno je fajn! - Blíží se zima.

- Tak se schováme uvnitř. - Winterfell lehl popelem, Robbe. - Podívej se na to z lepší stránky. Tak co, Starkové, jste v pohodě? - Táta je mrtvý, nemáme domov a já jsem do konce života mrzákem. - Já mám hlad. - Já jsem sama uprostřed války. - Já miluju gaye, ale vzala jsem si trpajzlíka. - Vidíš? Užíváme si kopec srandy. - Budu kojit Robina, dokud mi neupadne ňadro. Jak to jde s Králokatem, Brienne? - Chytili mě násilníci a bojuju s medvědem. - Paráda! - Jak se držíš, Theone?

- Špatně. Já potkala dámu s démony ve vagíně. My jsme ze Severu, děláme si všechno po svém. Hele, to je Jon Sníh! Jak se vede, Jone? Ahojky, máme maličkatý problémeček na Zdi. Je tam trochu chladno a... Jsou tu kurevští Bílí chodci! Je to praštěný, mrznu se zloději a násilníky a vzdal jsem se sexu. Kéž by to šlo vzít zpět, nacpal bych to Crasterovi do prdele.

- Ale na to je pozdě, na jih pochodují zombíci. - Já padám. Umřel bych jako panic, ale jednoho dne mě divoška vzala do jeskyně, - vysvlékla se... - Viděl jsi kozy? - Jo, měli jsme jeskynní sex. - Jeskynní sex? - Jo, jeskynní sex. - Ach, jeskynní sex! - Věděl jsi, kam jí ho strčit. - Ach, jeskynní sex! - Zapomněl jsem poslat havrany. Jeskynní sex! Sedm pekel!

- Kdo je tohle? - To je Targaryenovic holka! - Zvoňte na poplach! - Přišla si vzít zpět Sedm království. - Teď je to spíš Šest království. - Schovejte mě za ty děti! - My jsme se odtrhli. - Seru strachy! - Ať si těch šest klidně vezme. - Zmlkni, Joffrey! Ty malej zmrde! - Proč taky ne? Mám draky, děvko! Neměla jsem nic kromě zasranýho staršího bráchy, co mě prodal vůdci Dothrakiů, hordy otrokářských grázlů, šukali jsme na veřejnosti jako psi.

Královna divochů, mám tři dračí vejce, snědla jsem koňské srdce a nepoblila se. Zbouchnul mě, ale já omylem dítě zaprodala a manžílka uvrhla do kómatu. Udusila jsem ho, postavila pohřební hranici a ní upálila za živa tu čarodějnici. Vylezla jsem tam taky, chvilku si smažila vejce a z popela vylezla nahá i s ještěrama. Dovoluješ si na moje děcka? Já jsem Matka draků, Pyate Pree. - Jestli mě chceš dostat, vymysli něco lepšího než Mantikoru. - Khaleesi! Ty radši hubu drž, než se rozejdu do města s nějakým Valyrianem. Budeš se mě bát, až otočím a spálím toho zmrda na popel.

Jsem za bouře zrozená, vyšla jsem z plamenů. Zabte pány, osvoboďte otroky! Z Qarthu do Braavosu a Slaver's Bay, každá děvka šlehající bičem mě bude znát jménem. - Khaleesi! - Pošlete havrany do Westerosu, páč nalodím tři draky na obří loď. Ohlaště uzurpátorům, že se vracím domů vzít si zemi a Železný trůn. Jako si pes bere čubku. Všechno nejlepší k narozeninám! - Víš, že tohle znamená rozvod, že jo? - Jo. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (88)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takovou oslavu bych chtela a nejlepsi byla Dany

01

Odpovědět

Jak Baelish čumí na Sansu je k nezaplacení. :D

00

Odpovědět

Error #2035 nejde přehrát...

10

Odpovědět

já měl narozky osmýho, díkec :D

00

Odpovědět

Chtěla jsem tu vypsat tu nejvtipnější a nejlepší část, ale to prostě nejde, celé je to boží :D Už ani nevím, kolikrát jsem si to pustila, ale myslím, že se blížím k takové 50 :D
We had cave sex!
Cave sex?
Yeah cave sex!
You knew where to put it!
:D

90

Odpovědět

1:56 :D Baelish má riadneho stojáka zo Sansy :D

140

Odpovědět

Normálně tuhle muziku nemám rád, ale tohle je skoro dokonalý video. Možná malou výtku bych měl na ne úplně hezkou paruku pro Taryn, ale to mi nezabrání dát za 10/10-

700

Odpovědět

Ten konec to zabil. :D
Ale mám pocit, že kvůli tomu tam bejt, bych to manželství taky obětoval. :D

812

Odpovědět

hustýý :D

311

Odpovědět

Až teďka jsem si všimnul drobné chybičky (ach ano, i po 2 měsících se na to milerád znova podívám): V čase 1:44 Catellyn zmiňuje ono notoricky známé "Winter is coming", zde přeložené jako "Blíží se zima". Ve vší úctě k překladateli i Starkům by možná stálo za to zaměnit jej za - oficiální - "Zima se blíží" :) Ano, je to pozdě, ale přece :D

357

Odpovědět

omh už to vidim aspon po tisíckráté a furt mě to neomrzelo( a to jako fakt, divam se už na to asi dva měsíce :D

340

Odpovědět

Taryn Southern zpívá dobře, ale rap jí moc nejde. Přesto nemůžu jinak než dát deset hvězdiček... :D

238

Odpovědět

"schovejte mě za ty děti!"
pecka :D

300

Odpovědět

Tak takovou oslavu bych taky chtela :D Hlavne twl Khaleesi: ,,I got dragons BITCH!" :D :D :D

391

Odpovědět

Kde bych sehnall toto video i s titulkama ke stáhnutí?

220

Odpovědět

http://www.music-clips.net/v/http%253A%252F%252Fwww.youtube.com%252Fwatch%253Fv%253DxbEhByk4Icg/mp4/

Samotné
video bez titulku najdeš tady a pokud jsi ho tady viděl víckrát než jednou tak už titulky nepotrebujes ;-)

201
Další