Game of Thrones - We're All the Fans

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:180
Počet zobrazení:7 379

Pokud jste nečetli knížky, na jejichž základě vzniká seriál Hry o trůny, a sledujete jenom seriál, tak se vám určitě někdy stalo, že vám někdo třeba jen lehce naspoileroval děj v následujících epizodách (pokud tedy máte takové škodolibé kamarády jako já :)). O tom vlastně také pojednává tento videoklip od partičky The Warp Zone s názvem We´re All the Fans (We Are The World melodie).

Přepis titulků

Zdravím čtenáře, jsem toho přesvědčení, že můžeme seriál sledovat, bez neustálých naznačení. Vše jste znali, každý pohyb a každý zvrat. Fakt je, že jste měli navrch nad každým z nás, teď vzal rychlý spád.

Neboť teď seriál předstihnul knížky a jsme na tom stejně, tak hoďme minulost už za hlavu, nové éry teď zasejme sémě. Všichni jsme fanoušci, jak diváci, tak čtenáři.

Milujeme postavy, skřety, chovatele draků. Spekulujeme, avšak nevíme, kdo ve Westerosu bude žít, či zahyne. Navíc spolu vidíme sexy lidi spát. To je to potěšení a důvod, proč Hru o trůny sledovat.

Pamatujete první sezónu? Když byl zrazen Ned, měli jsme o něj strach, ale ty si řek: „Hlavu neztrácejte teď.“ Jon a Ygritte, v jeskyni netál jenom led, pravá láska, my z ní byli pryč, ale ty si řek: „Nevíte nic,“ tak si jednu dostal hned.

Pamatujete ten osudný den svatební? Ty přinesl si nám dort červený, chutný a jemný. Nevyvodil jsem si tenkrát z toho nic, až na: „Hm, Dík Jesse, kámo, já chci víc.“ Pak když jsme se dívali, plakali jsme a řvali.

Když ses chechtal a do kolen se mlátil, byl si horší než blbec Joffrey, mor aby ho schvátil.

To si podělal kámo. To bylo fakt hodné debila. Ale odpouštím ti. Protože… Všichni jsme fanoušci, jak čtenáři, tak diváci.

Pamatujme, že naším pravým nepřítelem jsou ti bílí chodci. Všichni jsme fanoušci, čtenáři, diváci, všichni v celku, nemusíme snít o Margaryině nebo Rosině předku.

Ukaž mi kozy! Spekulujeme, avšak nevíme, kdo ve Westerosu bude žít, či zahyne. Náhlý vzestup, strmý pád, se svými bratry na zdi stát, to je to potěšení a důvod, proč to je to potěšení a důvod, proč Hru o trůny sledovat.

překlad Lexter

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já teda Bílým chodcům fandím. Chtěl bych vidět ty ksichty jižanů, když by se jim tam dostali. :D

80

Odpovědět

teď už seriál spoiluje knížky (teda to co Martin ještě asi ani nenapsal, jen děj vykecal tvůrcom)....

60

Odpovědět

Řekl bych, že ani moc ne. Některé postavy se totiž v knihách nacházejí v takových pozicích, že nevím, co by se muselo stát za veletoče, aby se dostali tam, kde jsou v seriálu. Samozřejmě něco spoilerovat můžou, ale vesměs se to dalo očekávat (viz Jon).

70

Odpovědět

Prý je to tak, že Martin tvůrcům prozradil hrubý konec, ale ne průběžný děj. Takže seriál i knihy by se měly dobrat stejného konce, i když každý jinou cestou.

00

Odpovědět

Není potřeba knihy, dnešní trailery jsou tak špatné, že vyzrazují až moc děje. Podle traileru na díl Zlomený muž jsem například zjistil, že Theon a Yara odpluli do Volantisu, Lady Sansa se setká se starým přítelem Robba, Galbartem Glvoerem a navštíví Medvědí ostrovy, Brienne a Jaime se budou nacházet na stejném místě a možná se po dlouhé době potkají a Freyové budou vyhrožovat Černé Rybě pomocí Edmura Tullyho.

93

Odpovědět

A proto se příteli nedívám na trailery, prostě to člověk musí vydržet. Je to lepší než mít zkažený celý díl, protože už tušíte co se stane.

70

Odpovědět

Možná jsem moc detailista, ale mě to prostě bije do očí - v názvu a popisu videa je nesprávně použita diakritická čárka (´) namísto apostrofu (' nebo ’). Díky za opravu :)

72

Odpovědět

’Sakra, automaticky to změnilo ty apostrofy na jednoduchý uvozovky :), má tam být ten první jako '. Případně více zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Apostrof.

20

Odpovědět


Odpovědět

+Mark84Prostě: We're, případně We’re, ale ne We´re :D

21

Odpovědět

A já, co mi na tom tak nesedí. :-) Díky

30

Odpovědět

Někteří to asi moc prožívají. Teď už seriál nemá oporu v knihách, takže jsou všichni na stejné lodi.

34

Odpovědět

Takový spoilery, co když si to video někdo před skočením na komentáře (taky) nepustil? ;)

31

Odpovědět

+Chceme zpět opravdických TOP 10 měsíceSpoilery kde? Dnes už je za spoiler považováno i to, že spisovatel ještě nevydal další díl? :-D

21

Odpovědět

Nepovídej. :D O čem asi bylo tohle video? :D

30

Odpovědět

Já teda byl nejdřív divák a díky seriálu se ze mě stal i čtenář už jsem u bouře mečů

81

Odpovědět

You got Cox!

80