Realita členství ve fitku

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:3 375
Skeč o přehnaně vysokých očekáváních od členství ve fitku a o tom, jak takové předsevzetí nakonec (ne)dopadá.

Přepis titulků

Stačí jeden podpis a máte členství na dva měsíce zdarma. Pak máte za pouhých 29,90 eur měsíčně k dispozici fitko, náčiní, sprchy, saunu… Dobře, perfektní. Takže podpis sem. Mathieu to ještě neví, ale do fitka nikdy ani nevkročí. - A můžu začít hned zítra? - Samozřejmě. Nemůžu se dočkat. Stačí si donést zámek, založit si u nás kartičku a je to. Super.

Jelikož se členství obnovuje automaticky a zrušit se dá jedině doporučeným dopisem, který byl ale Mathieu líný poslat, zůstal členem ve fitcentru Fitamax až do roku 2062, kdy zemřel. Udělal jste správný krok. Je důležité se starat o své tělo, takže… Uznávám, že se mi to v poslední době celkem vymklo z ruky, ale napravím to… Řekl bych, že my dva se teď budeme vídat dost často! Buďte chytřejší než Mathieu, šetřete peníze a kupte si chipsy, abyste se mohli cpát doma u televize.

Překlad: ver.ress www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A kde se teda můžu zapsat k pravidelnému odběru chipsů? Kartičku si klidně založím.

20

Odpovědět

Ty opakované vtipy o členství ve fitku už ale nejsou vtipné. Vtipné to bylo v Přátelích, potom v pár internetových skečích... ale dneska už opravdu opakovaný vtip po tisícáté není vtipem. Možná pro někoho, kdo se před chvílí narodil nebo bydlel posledních třicet let v protiatomovém krytu.

13

Odpovědět

Sestřenice v Kanadě koupila přes rodiče permošku na rok a byla tam 1x

00

Odpovědět

A byla to reklama na chipsy, nebo fitko? :D

PS: tak naivní zase nejsem, abych se přes svou lenost upsal na doživotí :D

20