Reggie Watts - Žijeme na ostrově

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:411
Počet zobrazení:6 916

Je načase představit vám nového hudebního komika jménem Reggie Watts. Hlavní charakteristické znaky: obří afro, smysl pro humor a cit pro hudbu. Reggieho písně mají často dosti chaotický text, který kolikrát ani nedává smysl, ale doprovází ho vždy skvělá hudba, kterou si ve většině případů vytváří Reggie přímo před diváky pomocí vlastního hlasu. Jinak tomu není ani v případě tohoto krátkého vystoupení s písní We Live on an Island. Pokud vám je Reggieho hlasový projev povědomý, není divu. "Nazpíval" totiž znělku k pořadu Key a Peele.

Přepis titulků

Já mám tebe. A ty máš jeho. Jenže on má ji. A ta má tu. On má jeho a my... máme je. My jsme, oni taky. Až my jít tam.

Kampak? To nevím. Žijeme na ostrově. Na ostrově u moře. Ni-ni-ni-ni-ni- ni-ni-nikdo nezná... takový ostrov jako já. Ne, ne. Vyrůstal jsem v Bananě. Chci říct, že jsem vyrůstal v Montaně. Jo, tak jo. Všude kolem samá voda.

Ostrov! Bacha na Cobra Commandera. Bacha na Cobra Commandera. Bacha na Cobra Commandera. Jezte, jezte, jezte zeleninu. Nakrájím, nakrájím si ovoce na malé kousky. A ty budu jíst každý den, udělají strašně dobře vašemu bříšku. Bříšku. Řekni! Řekni mi to hned teď! Byl jsem zamilovaný už tolikrát.

Ani to nedokážu spočítat. A až se znova zamiluju, nebudu vědět, jestli je to láska, protože už si nebudu pamatovat, jaké to bylo, když jsem se zamiloval poprvé. Je to totiž jen obraz v mých vzpomínkách. Obraz v mých vzpomínkách. Ale taky je to pořád pocit a já musím ten proces respektovat. A každý to ví, každý to cítí uvnitř! A o tom život je. Vyrůstal jsem na něčem, co vypadalo jako něco, co by někdo určitě poznal, protože to je existující věc.

Když mi občas dojde, co všechno nutně potřebuju... Třeba borůvkový koláč uprostřed noci. Ale všechny ty věci jsou složité, těžko se hledají. Ale tohle je New York, kde musíte... všechno, co v daném čase chcete.

Stačí se pořádně podívat, ale to nemusí být nutně pravda. A když chci jet taxíkem, když chci jet taxíkem, občas to naznačím rukou a řeknu: "Fakt bych si to přál," protože je pěkná kosa. Taxikář kolem mě jen projede, tak zařvu: "Ty rasisto!" Ale pak mi doj... Ale pak mi dojde, že byl ten taxikář černoch a to přece nedává smysl.

Co se to sakra s tímhle ostrovem děje? Děje, děje... Jo. Teď ti něco řeknu. Jsou dvě ráno. Spíš už skoro půl třetí. A já chci jet taxíkem do Brooklynu, do země Brooků. Taxikář mi zastaví a otevře okénko jenom napůl. Ale já tenhle trik znám a stejně si nastoupím.

A řeknu mu: "Dneska si užiješ. Chci, abys mě vzal do země Brooků. Do Brooklynu, jo, jo." A taxikář na to: Tak mu říkám: "Co tě sakra žere? Platím ti a poplatek je poplatek. Nemůžeš, nemůžeš, nemůžeš se naštvat, že ti někdo platí za službu, kterou máš v popisu práce. Co tě sakra žere, žere, žere?"

To fakt nepochopím. Nikdy to nepochopím! V jistých situací by to dávalo smysl, ale stejně je to blbost. Chci vidět všechny ty mosty. Ten v Brooklynu, Williamsburgu i Manhattanu. Všechny mosty. Nesnáším tunely. V noci z nich jde strach. A vím, že to vidíte stejně. I když třeba bydlíte na 14. ulici a výš, musíte uznat, že jih je mnohem hezčí.

Hezčí. Hezčí. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chce to dva pořádné bouchy a trochu povědomí o životě na Manhattanu abyste se skvěle bavili.

20

Odpovědět

Zdravím,
Ačkoli sem chodím dlouho nedalo mi to a zakládám účet s prosbou o překlad:
https://www.youtube.com/watch?v=BdHK_r9RXTc
Myslím, že to nebude vůbec nudná práce - zachytit všechny ty filosoficky hluboké myšlenky (rozuměj: angličtině rozumím obstojně, tomu co tam říká vůbec).

30

Odpovědět

Zaujímavé, ako často autori titulkov vyberajú to najhoršie z najhoršieho...
Reggie je pritom slušný hudobník...

00

Odpovědět

Tyjo, tak na tohle si zajít, to by bylo peckovní.

30

Odpovědět

Podľa mňa jeho text dáva perfektný zmysel. Ale vôbec ma neprekvapuje, že tebe zmysel nedáva. Ten reggae začiatok sa mi páčil.

32

Odpovědět

To jste vybrali asi to nejhorsi jeho video :-O
https://www.youtube.com/watch?v=344OpaQCAQI
https://www.youtube.com/watch?v=9aKnx7PdCgU
https://www.youtube.com/watch?v=HHJbPLdyVE4

22

Odpovědět

Jo jasně jsou to super videa, ale ty snad ani nemá smysl otitulkovávat.

00

Odpovědět

2 minuty, víc jsem nezvládnul, je tam dál něco vtipnýho i pro nás, co nejsme zhulený?

2110

Odpovědět

ne :( a ani pro zhulený...

51

Odpovědět

Reggie je největší masér, vždycky se u těch jeho výstupů chechtám jak zhulenej :)

26

Odpovědět

Zpiva dobre, je to zajimavy, ale muj hudebni styl to uplne neni a hlavne me serou ty lidi jak se tlemi uplne vsemu, ac mne tam neprislo vtipneho snad nic :D

33

Odpovědět

Je mi líto. Snažil jsem se. Dokoukal jsem to celý ale fakt mě to nebavilo. Možná až budu kompletně zhulenej....

154

Odpovědět

sorry ale nepomáhá to

31

Odpovědět

Parádní funky a super text. (to myslím vážně, mělo by se to vydat knižně) Více ho :)

227

Odpovědět

Perfektní improvizace! :D Nechápu nízká hodnocení, tohle si určitě zaslouží 9 :) (dal jsem 10, ať to trochu vykompenzuje lidi, kteří se podívali na prvních 30 vteřin a dali 5 a míň)

218

Odpovědět

Dokoukal jsem to celý a celou dobu jsem doufal, že se tam objeví něco, za co bych moh dát víc jak 1*... nakonec jsem dal 2*, protože ten chlap vypadal docela vpohodě, ale víc ani náhodou.

1016

Odpovědět

+BullOverMusíš ho pochopit .. nebo si dát kilo trávy :D .. ber ho jako ujetýho umělce .. už jenom to, že všechnu jeho tvorbu nahrává studio Comedy Central značí že je asi dobrej .. jeho improvizace, jeho hudba kterou si dělá vždycky sám .. je prostě hustej ... :D

57

Odpovědět

wat?:D nechapem co to spieval ale to je jedno :D paci sa mi jeho spev :D dalsie prosim

38

Odpovědět

Ano! Konečně! Reggieho miluju (má nejoblíbenější do něj je Big A*s Purse) a jeho styl mi hrozně sedí. Nejenom jeho texty, ale i hudba sama o sobě mi příjde narosto geniální. (Právě tím, jak absurdní a divná je. )Nejlepší jsou WTF? pohledy lidí, kteří ho vidí prvně. :-D Už se těším na nějaké další hity od něj :-) (ve kterých se i více ukáže jeho skvělý módní styl)

147

Odpovědět

Nejlepší je od něj F_ck Sh_t Stack :D

16