Rewind YouTube Style 2012

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:662
Počet zobrazení:8 849

Je tu Silvestr, a tak je načase zavzpomínat na všechno, co jsme v roce 2012 viděli. I proto YouTube pozvalo své nejznámější hvězdy, které baví miliony lidí po celém světě, a natočilo s nimi následující klip. K překladu toho v něm moc není, ale i tak u nás video nesmí chybět, neboť tu spoustu z oněch "YouTuberů" překládáme a spoustu možná ještě překládat budeme. Do titulků jsme tentokrát přidávali názvy kanálů jednotlivých aktérů, abyste si je mohli dohledat a prohlédnout si jejich tvorbu.

Přepis titulků

Nic není tak silné jako video, jehož čas nadešel. Nic není tak silné jako video, jehož čas je 2012. WalkOffTheEarth Somebody That I Used to Know PSY Gangnam Style AlphaCat KassemG, DailyGrace DeStorm, MysteryGuitarMan, DaveDays, PyroBooby BarelyPolitical RealAnnoyingOrange Otravný pomeranč FreddieW, CorridorDigital Smosh RhettAndLink FeliciaDay ChesterSee iJustine EpicMealTime Epická žranice MyHarto ShitGirlsSay JennaMarbles nigahiga Zhlédněte nejoblíbenější videa roku na YouTube.com/Rewind Zhlédněte znovu ;)

Komentáře (93)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A dnes, po 6 letech, to youtube dopracovalo k tomu, že lepší rewind má i pewdiepie :D

20

Odpovědět

nářez!!! :D

190

Odpovědět

ja nevim jestli to je schvalne a pokud ano tak se omlouvam ale vsimnete si hned na zacatku ze maj vsichni stejny cernya po chvilce maji blede modry saka

220

Odpovědět

Chybí mi tam Tobuscus, ale jinak parádička :)

195

Odpovědět

Azzy tobě asi unikla podstata videa :D Písničky od Psy a Carly jsou "must", vzhledem k tomu, že to je "rewind youtube" a ti dva jsou král a královna letošního youtube roku.

192

Odpovědět

oOo oko mé zahlídlo i auto Kena Blocka :PPP

196

Odpovědět

Bohužel, kvůli výběru hudby 1/10

2025

Odpovědět

Bože!!! To bylo tak epický!!!

204

Odpovědět

Jako nápad dobrý, ale trošku mi tam vadila ta muzika v pozadí, nechápu jak se ta neskutečná kokosina může někomu líbit? Někomu možná jo, lidskej vkus jde do kopru, ale TOLIKA LIDEM?? :) Walk off the Earth jsou vážně parádní, kdyby byli u nás byli tak neváhám, vážně doporučuju. Víc jsem toho bohužel neviděl, protože tam pak začínala ta blbina. Jestli to skončilo dřív jak to video tak mi dejte vědět, nehodlám to poslouchat. :)

2024

Odpovědět

Gangam style je smysluplný, učelový a má ducha...takže nevím proč by měl jít lidský v kus do kopru:) Druhou melodii neznám..

197

Odpovědět

Mně tam ještě chybí Steve Kardynal a Ray William Johnson, ale i tak jedno z nejepičtějších videí na youtube, skoro všechny znám a hodně z nich jsem odebíral nebo odebírám :) btw mohli jste tam ještě aspoň označit Taryn Southern (wrong hole)

203

Odpovědět

Ať už Felicia Day hraje v seriálu nebo zpívá... Tak vždy radost pohledět :D

202

Odpovědět

Felicia to nezpívá, zpívá ta co to nazpívala(http://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic) ale s tim za tečkama souhlasim:)

192

Odpovědět

Felicia Day rulezzzzzzzzz

193

Odpovědět

dobry nez nastoupila ta Felicie:) pak uz jsem to v rychlosti projel a vypnul..

1943

Odpovědět

2:48 - TarynSouthern

194

Odpovědět

divím se že tam na příklad není Lindsey Stirling nebo spousta dalších

200

Odpovědět

ju tam hrá/predstavuje iJustine s husľami

193

Odpovědět

+misacik777Lindsey je tam osobně a dokonce dvakrát.. v čase 1:13 a 1:15 ;-)

190

Odpovědět

Ta tam na chvilku je, ale chybí tam třeba ThePianoGuys a přitom oni a Lindsey jsou jedna z nejlepších věcí co kdy Youtube potkaly ;-)

193
Další