Richard Madden znovu prožívá Red Wedding

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:9 830

Představitel Robba Starka Richard Madden, kterého jste nedávno mohli vidět v seriálu Bodyguard, si pustí kultovní scénu ze Hry o trůny a přidá pár zajímavých postřehů z natáčení.

Poznámka: Za překladem citací ze seriálu stojí překladatelský tým Edny

Přepis titulků

Prosím! Prosím! To od vás není hezké mi to pouštět. OBSAHUJE NÁSILNÉ SCÉNY Ahoj, jsem Richard Madden a dneska si znovu prožiju svou smrt ve Hře o trůny. Jsem docela nervózní, protože naposledy jsem to viděl s Michelle Fairley, která hraje mou matku. Je to hodně emotivní scéna a na konci jsme oba měli v očích slzy.

Trapas. Tak snad dneska brečet nebudu. Mimochodem, ten bubeník, co tu hraje, ve skutečnosti hraje v Coldplay. Tady jsem. Je to vtipné, pořád ten seriál sleduju, ale zapomínám, že jsem tam hrál. Neprokázal jsem ti pohostinnost, jakou si zasloužíš. Můj král se oženil a já dlužím své nové královně svatební... Michelle Fairley je fakt skvělá herečka. Robbe!

Tom, který hraje toho chlapa, co mi pobodal manželku, hraje i v Bodyguardovi, a to veterána, který se pokusí zabít ministra vnitra. Trčely ze mě šípy, celé dny. Chtěl jsem si dát kafe, ale převrhl jsem ho o šíp. Byl jsem trochu jako tanečník. Trefí tě to tu, uděláš tohle, pak sem, uděláš tohle, pak do nohy, uděláš tohle. Jako divná loutka. Jo, už se kácí k zemi.

Tohle bylo hodně emotivní. Před očima vám vraždí vaše nenarozené dítě a pak vaše žena pomalu umírá ve vašem náručí. Není to komedie. Král severu povstává. Super tip: Umělou krev z kůže dostanete holicí pěnou. Lannisteři posílají pozdravy. V této chvíli, když mě bodnou do břicha, mám u sebe takovou hydraulickou pumpu se spoustou umělé krve a je tam díra, takže ta krev pak: Když jsme to točili poprvé, tak to ale tak úplně nefungovalo a několik litrů umělé krve mi místo toho nateklo dovnitř do kostýmu.

Hraju a u toho si uvědomuju, že ze mě necrčí krev a vevnitř to nějak víc studí, mokne a lepí. Jo, tady to ze mě tryská. Pořád to tryská. Ten její výkřik, co přijde. Je fakt dobrá.

Tryskající krev. A pak jsem spěchal chytit poslední letadlo do Londýna. Pamatuju si, jak jsem v tom letadle seděl. Byl jsem celý zamazaný od umělé krve, hrozně unavený a hlasitě jsem vzlykal. Lidi na mě blbě koukali, vypadalo to, jako kdybych zrovna někoho zavraždil, což se nestalo, zavraždili mě. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

na Dothracký svatební standard si Rudá svatba nevedla až tak špatně...

140

Odpovědět

To je jako když si pustíme film, ale přítelkyně si každých 5 milisekund vzpomene, že mi potřebuje něco říct... :D

310

Odpovědět

Aspoň máš přtelkyni :(

470

Odpovědět

+Forever alonePerfektní komentář!

70

Odpovědět

Proti vyvraždění Slavníkovců pravděpodobně Vršovci a následné vyvražďování Vršovců pravděpodobnými zadavateli prvního mordu Přemyslovci, je toto sice efektně a perfektně natočená, nicméně jen plochá historka okresního formátu. O mordech za Války růží z nichž G.R.R. Martin, vedle jiných historických událostí, čerpá inspiraci ani nemluvě.

113

Odpovědět

Vzhledem k tomu, jak dlouho existuje lidstvo, už se všechny formy zrad a vražd už tisíckrát odehrály. Těžko napsat něco originálního.

201