Rick Astley - Never Gonna Give You Up

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:268
Počet zobrazení:5 331

Srdečně Vás všechny vítám u našeho hudebního okénka. Dnes Vám dáváme možnost podívat se na videoklip písničky "Never Gonna Give You Up" od britské rychlokvašky, která nese jméno Rick Astley. Tento pohledný mladík spatřil světlo světa 6. února roku 1966. O dvacet let později se psal rok 1986 a naše kalendáře už pomalu míjely říjen, kdy se v rádiích poprvé objevila tato pecka, která okamžitě zabrala první místa ve všech hitparádách. To ovšem není vše, čím se tento singl může pyšnit. Později v jednadvacátém století se totiž stal terčem tzv. "Rickrollingu". Co to znamená? Osobně si myslím, že drtivá většina z vás se již nejednou stala obětí tohoto žertíku. Na YouTube zahlédnete video s názvem, který vám doslova vyrazil dech, tudíž neváháte a klikáte. Co se ale stane? Uslyšíte hrát bicí z devadesátých let a všechno je to jasný, You've been RickRoll'd! Pod videem dále naleznete spoustu vtipných, některých pravdivých, některých však vymyšlených zajímavostí, týkajících se natáčení samotného klipu. Vřele doporučuji si je přečíst. • Never Gonna Give You Up byl Rickův vůbec první videoklip, který kdy natáčel. Natáčení proběhlo za pouhý jeden den v jednom londýnském atletickém klubu. • Režisér tohoto klipu byl najat den před natáčením. • Při natáčení si sám režisér uvědomil, že již Ricka před pár měsíci někde viděl. Rick totiž donášel čaj hudebním producentům. • Ti samí producenti si povšimli jeho talentu a udělali z něj novou "donášecí" popovou hvězdu. • Když štáb při natáčení poprvé uslyšel Rickův hlas, nevěřícně zírali. Nemohli totiž uvěřit, že patří právě jemu. • Rick zásadně nelhal - měl velké uznání jeho fanoušků. • "Never Gonna Give You Up" se stal nejprodávanějším singlem roku 1987 ve Velké Británii. Vyřadil dokonce i hit "Father Figure" od George Michaela. • Ve svých jednadvaceti letech se Rick stal druhým britským nejmladším umělcem, jehož song se nacházel v prvních příčkách hitparád. Před ním byl už je jen George Michael. • Když si video pauznete v čase 1:32, můžete si všimnout, že tanečnice na vaší pravici se nenaučila kroky. Režisér to moc dobře věděl, a tak se ji snažil skrýt. • Barman vystupující v klipu se na místo dostavil za stavu nepředstavitelné kocoviny. • Rick sám tvrdí, že nesnáší videoklipy a přeje si, aby už žádný nikdy nemusel natáčet. Prý se jejich obsah "moc často opakuje". • Rickův manager a režisér, který dostal za úkol tento klip zhotovit, se během natáčení pohádali. Hádali se o tom, zda-li by měl Rick mít rukávy normálně nebo ohrnuté. Barman tuto dvouhodinovou hádku prospal. • Když měl barman udělat salto o zeď, spadl při prvním pokusu na hlavu.

Přepis titulků

Překlad: bakeLit Překlad: bakeLit www.VideaCesky.cz Láska nám není vůbec cizí. Oba dva moc dobře známe pravidla. Přemýšlím o plném závazku. Tohle ti nikdo jiný nemůže nabídnout. Chci ti jen sdělit, co k tobě cítím. Musíš mi porozumět.

Nikdy se tě nevzdám a nikdy tě nezklamu. Nebudu nikde pobíhat a nikdy tě neopustím. Nedopustím, aby ses rozbrečela a nikdy od tebe neodejdu. Nikdy ti nebudu lhát, abych ti náhodou neublížil. Známe se už... opravdu dlouho. Strašně po mně toužíš, ale stydíš se to přiznat. Tam uvnitř ale víme, co mezi námi dvěma je.

Tu hru moc dobře známe a rádi si ji zahrajeme. A pokud se mne zeptáš, co cítím... Nesnaž se mi tvrdit, že jsi tak zaslepená. Nikdy se tě nevzdám a nikdy tě nezklamu. Nebudu nikde pobíhat a nikdy tě neopustím. Nedopustím, aby ses rozbrečela a nikdy od tebe neodejdu. Nikdy ti nebudu lhát, abych ti náhodou neublížil. Nikdy se tě nevzdám a nikdy tě nezklamu.

Nebudu nikde pobíhat a nikdy tě neopustím. Nedopustím, aby ses rozbrečela a nikdy od tebe neodejdu. Nikdy ti nebudu lhát, abych ti náhodou neublížil. Nikdy se tě, nikdy se tě... nevzdám. Nikdy se tě, nikdy se tě... nevzdám. Známe se už...

opravdu dlouho. Strašně po mně toužíš, ale stydíš se to přiznat. Tam uvnitř ale víme, co mezi námi dvěma je. Tu hru moc dobře známe a rádi si ji zahrajeme. Chci ti jen sdělit, co k tobě cítím. Musíš mi porozumět. Nikdy se tě nevzdám a nikdy tě nezklamu. Nebudu nikde pobíhat a nikdy tě neopustím.

Nedopustím, aby ses rozbrečela a nikdy od tebe neodejdu. Nikdy ti nebudu lhát, abych ti náhodou neublížil. Nikdy se tě nevzdám a nikdy tě nezklamu. Nebudu nikde pobíhat a nikdy tě neopustím. Nedopustím, aby ses rozbrečela a nikdy od tebe neodejdu. Nikdy ti nebudu lhát, abych ti náhodou neublížil. Nikdy se tě nevzdám a nikdy tě nezklamu. Nebudu nikde pobíhat a nikdy tě neopustím.

Nedopustím, aby ses rozbrečela a nikdy od tebe neodejdu...

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělé. Článek pobavil a hezky jsem si zavzpomínal když to kdysi vyšlo. A poznámka o barmanovi mě rozsekala :D Nedávno jsem narazil na tématická trička u kterých mě chytla nálada a znovu jsem si ty pecky pouštěl. Tak kdyby tu byl podobný blázen jako já, mrkněte https://bezvatriko.cz/cs/277-panske-tricka-hudba

00

Odpovědět

Video opět funkční.

00

Odpovědět

Jojo, legenda. Jinak, viděli jste předělanou verzi v češtině?: http://youtu.be/oHg5SJYRHA0

180

Odpovědět

Lol on tu písničku snad vydal v den mého narození :DDD 21.října 86 :D

180

Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět

Legendární, rickroll'd už jsem bylo mockrát :D

180

Odpovědět

Jsem našel v mých oblíbených http://youtu.be/dB_zoUSAgtc :D

180

Odpovědět

Never Gonna Give You Up je nejlepší až na dvacátý poslech a víc :D Ten pocit nostalgie...

180

Odpovědět

:D:D:D Miluju staré časy.

180

Odpovědět

Jeden z nejoriginalnejsich rickrollu ! (vydáno v době kdy eště neexistoval zadnej trailer na GW2)
http://www.youtube.com/watch?v=j8c33DdmIdA

180

Odpovědět

No, ''Zajímavost'' o barmanovi mě rozesmála

180

Odpovědět

Eat my ass you fucking troll! What an asshole!
RICKROLL´D!

180

Odpovědět

Rickroll'd!

180

Další