Nerd a kabelovkaRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:209
Počet zobrazení:7 200

Dlouho jsme se neviděli s Nerdem a jeho bláznivými sny. Kam nás šílená představivost filmového/herního/seriálového nadšence zavede tentokrát...? Poznámka: The CW Television Network (The CW) je americká televizní stanice, spuštěná na přelomu let 2006 a 2007. Stanice je vlastněná společnostmi CBS Corporation (C) a Time Warner (W). Můžete znát spoustu jejich seriálů, zábavných pořadů a reality show, mezi které, mimo ve skeči zmiňovaných, patří také Upíří deníky, Lovci duchů, nebo Whose Line is it Anyway?. Nerd si plete seriál Kráska a zvíře s animovaným filmem od Disneyho. Make a Wish Foundation plní přání smrtelně nemocným dětem.

Přepis titulků

Páni! Další večer plný superhrdinů a dělání sexsymbolů z puberťaček! Kéž bych taky byl na CW. To by byla paráda... paráda... Měl bych zajít k doktorovi s podezřením na narkolepsii... Překlad: hAnko www.videacesky.cz Páni! Kostým Arsenala! Musím být v Arrowovi! A támhle je hvězda Arrowa! Samotný Arrow! Arsenale! Soustřeď se na misi! Musíme zneškodnit stráže, abychom zachránili Felicity.

Super! Jsme v 1. sérii, kde všechny šmejdy vraždíš bez mrknutí, nebo v 2. a 3., kde je jenom zkriplíš, aby ti pak dělali ze života peklo? - Nejsem vrah, teď už to vím. - Jasný, zranění, peklo na zemi, atakdále... Ne smrtelně, ne smrtelně... Hups... To zvládnu! - Říkal jsem "žádné zabíjení"! - Oči nohsledů jsou jako magnety na šípy. To dám! Svist! Jo! A je zneškodněnej! Proboha!

Moje stehenní tepna! Lidský tělo je složitý... Kde to jsem? V jakým seriálu to jsem? - Že by The 100? - Vincente, jsi to ty? Božínku! Musím být v Krásce a zvířeti! - Nazdárek, Belle. - Belle? Já jsem Cat! Cat nebo Belle, hlavní je, že tě miluju! Já tebe taky! Od chvíle, co jsem tě potkala... - ...a zpívali jsme písničku s konvicí...

- ...a zachránils mě před vrahy mých rodičů! - Páni... - Ach ne! Měníš se! Ano! Poslední okvětní plátek kouzelné růže! To je kódové jméno programu na supervojáky v Afgánistánu, kde jsi zmutoval? - Tahle show je hrubá! - Měníš se v tu hroznou příšeru! To bude boží! To je docela snesitelný utrpení... Ach, zmocni se mě, ty zvíře! Siri, připomeň mi, ať si stáhnu Krásku a zvíře!

Ale no tak, coitus interruptus! ... Starlabs?! Božínku, já jsem ve Flashovi! Panejo, já jsem Flash!!! Tý vogo, to je Ed z Eda! Co? Ne. Barry, to jsem já, doktor Harrison Wells... Poslyš, musíš soustředit svou rychlost, abys- Vloupačka v bance prezidetna Wolfmana! Hned vedle ulice Jima Lee! Jo!

Nerdové, spojte se! Tohle je božííí! Počkat, kam vlastně běžím? V tomhle městě jsem nikdy nebyl. Myslím, že běžím na 101. severní, ale míjel jsem 101. východní a 101. západní... 101. severní, 101. západní, proč mi to dělají...? Hups, to nebyla 101. západní... Jo! Flash je tu, aby- - Tak jsem se krapítek zpozdil... - Barry, zabránils té loupeži? Falešnej poplach! - Jsi pořád moc tlustá!

- Ale vždyť jen kouřím a piju horkou čokoládu! Je mi líto, ale nebudeš příští americkou topmodelkou... Tak mi ukažte, kde je tu bufáč, páč můj žaludek dělá: Hej, jaká mě čeká další show? Panna Jana To zní sexy... - Božínku, jsem v tom! - Na začátku třetího trimestru... - Ale to nejde! Jsem panna! - To můžem napravit... O 10 SEKUND POZDĚJI - A je to!

- Ale pořád nevím, jak se to stalol! - Jsem kluk! - Sorry, s děvkama se nebavim. Páni! Měl jsem úžasný sen! A tys tam byla! I ty! A ty taky! Ano, stojíme tu už půl hodiny. - Tohle je návštěva z Nadace splněných přání. - Cože?! Krucinál!

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wells zní zatraceně věrně :-D

80

Odpovědět

Jestli pak to nebude tím že ho daboval stejný herec :-D

50

Odpovědět

Jen malé rýpnutí. V čase 1:09 by nemělo být The Hundred, ale The 100, tak se ten seriál oficiálně jmenuje.

40

Odpovědět

Díky za opravu. :) fsociety se zbytečně podivuje nad tím, že někdo nezná CW. Patřím k nim i já a většinu seriálů jsem musela googlit. :D

81

Odpovědět

jak já nesnášim stanici CW...takovej sklad teen odpadu

1514

Odpovědět

Flash je dobrej, zbytek nesleduju, nebo jsem znechucene prestal (Arrow)

153

Odpovědět

+necojinehoMám dobrou zprávu, dnes zemřela nejméně oblíbená postava :D

17

Odpovědět

+necojinehoFelicity?

62

Odpovědět

+necojinehoByla to Laurel Lance.

12

Odpovědět

+necojinehoTak píšeš nejhorší postava a to Laurel nebyla...... Felicity ano.

23

Odpovědět

+necojinehono všechno je to stejné, Arrow jsem přestal sledovat asi po desátém díle a Flash asi po třetím

11

Odpovědět

+necojinehoSupernatural a Flash se muže zahrabat :D

00

Odpovědět

+necojineho* oprava Stáčí říct Supernatural,Flash se muže zahrabat :D

10

Odpovědět

iZombie je podle mě jeden z nejlepších seriálů za poslední roky. Skvělý postavy, hrozná sranda a zajímavej děj. Zkuste a uvidíte, že CW nedělá jen odpady. :-)

34

Odpovědět

+BugHer0Zcela souhlasím. Hltám každou epizodu a nemůžu se nabažit. Jsem neskutečně rád, že potvrdili 3. sérii :) ! Rose McIver je v hlavní roli neskutečně kouzelná, herecký výkony konzistentně kvalitní a člověk má při sledování pocit, že každý detail k něčemu časem povede – a většinou se tak taky stalo :D. Co víc? Neznám seriál, který by přistupoval k tématu zombie originálnějším způsobem. Takže taktéž doporučuji! ;)

12

Odpovědět

+BugHer0Supernatural,iZombie odpad :D, to nejde moc k sobě :D

00

Odpovědět

* oprava Stáčí říct Supernatural,Flash se muže zahrabat :D

00

Odpovědět

hah false alarm :DDD topkovy diel, len cisco sa im akosi nevydaril :P jo a celkom mi pride divne vysvetlovat co je to CW...

28

Odpovědět

Já jsem taky z nadace splněných přání :D

15