Nerd v zemi OzRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:392
Počet zobrazení:6 293

Nerd sní další ze svých prapodivných snů. Tentokrát se vydá do země Oz, kde mu v boji se zlou čarodějnicí pomůžou neobvyklí přátelé.

Přepis titulků

Jak bych si přál podívat se do země Oz. To by byla paráda. Paráda... Ale ještě lepší by byla nudapláž ve Francii! To by byla paráda! Paráda... Nazdar francouzský kozičky! Sákryš... Obuj si červené střevíčky a vydej se po stezce ze zlatých cihel! Nevede nějaká stezka na nudapláž? Třeba jsou nudapláže ve Smaragdovém městě! Ale nejspíš ne. A když třikrát srazím ve střevíčkách paty, zanesou mě na nudapláž?

Ne, takhle ten příběh nefunguje. A tak jsem na cestě za dobrodružstvím v zemi Oz... Jupí... - Čáu, já mám v hlavě piliny! - To se máš čím chlubit... Počkat, tohle je můj sen! Když chci, aby byl parádní, stačí si to přát! Buď parádní, buď parádní... - Chci se pomstít. - Jo! Kéž bych jen měl srdce...

Vezmi si moje, přineslo mi samé trápení... Vydrž, něco zkusím. Buď parádní! Transformujem se a nakopeme Decepticonům p*del tak, že si čtrnáct dní nesednou a hlavně se ani nevy*erou! Mí kamarádi! - Vrrr... Jsem jen starý zbabělý... - Buď parádní! Lion-O, vůdce Hromkoček! Musím získat ty červené střevíčky!

Bóže, ženské a boty. To je děs, co, kluci? Létající opice, přiveďte mi toho nerda a jeho ubohé kamarádíčky! - Co to, ku*va?! - Objednal si někdo červené střevíčky? - No tak se uklidníme, pánové. - Pošleme vám je na dobírku! - Přímo do vaší p*dele! - Zabte je! Hrom! Hrom! Hromkočky! Hej! No tak! Sleťte dolů! Řvi dál "hrom"!

Hrom! Jó! Hrom-hrom-hrom! Jsou moc rychlé! Transformuj se! Věř mi! Tak to je hustý! To, že jseš náklaďák, mě vždycky hrozně štvalo, ale je vlastně super zbraň! To je prča! Jo, tu máš!

Zleva! Nemůžeš vyhrát! Na vítězství nezáleží, samotná existence je frustrující a bolestná. Vše, co miluješ, tě nakonec opustí. Smutek je tvůj jediný přítel... Máš pravdu. Prásk! Ale no tak, hoši, s tím "Zabte je!" jsem si dělala srandu. Nebudem to hrotit.

Jsou jen dva způsoby, jak zabít čarodějnici a padající domy tu nikde nevidím... To ne! Ne! Nééé! Rozpouštím se! Rozpouštím... Tenhle sen vylepší už jen jediná věc! Francouzský kozičky! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Se snama jsem na tom podobně, jakmyle si uvědomím že je to jen sen, tak si mužu začít přetvářet sen jak chci, ale nesmim to přehnat nebo se probudim...

25

Odpovědět

to je mylé.

21

Odpovědět

Tohle je fakt děs sice je tam odkaz na můj oblíbený film Crow ale i tak, je to čím dál tím trapnější.

13

Odpovědět

Kdo byl ten černej emo?

02

Odpovědět

Eric Draven z filmu Crow, rozhodně stojí za shlédnutí.

150

Odpovědět

Konecne se mu neco povedlo :D Fakt jsem mu to pral :D

281

Odpovědět

Pomalu začínám nenávidět slovo NERD, poslední dobou se to nějak moc přemnožilo...

177

Odpovědět

to protože jsi hipsterský geek

445

Odpovědět

Já při snech ve kterých močím se vždycky probudím pochcanej. :D

594

Odpovědět

Tak to se máš s čím chlubit.

176

Odpovědět

Nemám co vytknout. :D 10/10

231

Odpovědět

French BOOBIES!!

484

Odpovědět

Lucid dream level: Master

891

Odpovědět

Nerd má dobrou představivost :D

493