Run-D.M.C. vs Jason Nevins - It’s Like ThatHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:252
Počet zobrazení:7 859

Run-D.M.C. byla americká hiphopová skupina, která vznikla v roce 1981. Jejími členy byli Joseph „Run“ Simmons, Darryl „D.M.C.“ McDaniels a Jason „Jam Master Jay“ Mizell. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších hiphopových skupin, která ve svém žánru drží několik prvenství: první platinová nahrávka, první nominace na Grammy Award, první klip na MTV, první na obálce časopisu Rolling Stone… V roce 2009 se stali druhou hiphopovou kapelou uvedenou do rokenrolové síně slávy. Skladbu It’s Like That vydali už v roce 1983. V roce 1997 vydal producent Jason Nevins remix této skladby, který ovládl žebříčky světových hitparád a který si dnes můžete pustit s českými titulky.

Přepis titulků

Je to asi nějak takhle. Rekordní nezaměstnanost. Lidi přichází, odchází, rodí se, aby zemřeli. Neptej se mě, protože nevím proč. Ale je to tak a tak to prostě je. Všude na světě se lidí snaží vyžít. Zkoušíš to autem, vlakem, autobusem, pěšky. Říkám: "Musíš tvrdě pracovat, abys mohl konkurovat."

Je to tak a tak to prostě je. Peníze jsou řešením všech tvých strastí. Výkyvy štěstěny, životní výhry a prohry. Neřekneš mi naposledy, že ti šaty koupila láska? Je to tak a tak to prostě je. Účty jsou každým dnem vyšší. A my máme stále nižší platy. Radši bych zůstal malý a šel si ven hrát.

Je to tak a tak to prostě je. Za mořem se pořád válčí. V pouličních válkách umírají nevinní. Kam se poděla pospolitost? Je to tak a tak to prostě je. Za tenhle život toho uvidíš hodně. Třeba pobudu, co jí z popelnice. Jednou si všimneš, že je to tvůj známej.

- Je to tak. - Co? A tak to prostě je. Měls chodit do školy. Mohl ses vyučit. Ale ležels v posteli a před tebou další pobudové. Teď pořád brečíš, že jsi špatně placenej. Je to tak a tak to prostě je. Víš, je to tak a tak to prostě je. Víš, je to tak a tak to prostě je. Víš, je to tak a tak to prostě je.

Protože je to tak. Mrkej na drát. Run, DMC a Jam Master Jay, do toho. Run, DMC a Jam Master Jay, do toho. Run, DMC a Jam Master Jay, do toho. Run, DMC a Jam Master Jay, do toho. Run, DMC a Jam Master Jay. Mrkej na drát.

Jediné co vím, že život je krátký. Tak poslouchej, kámo, a začni přemýšlet. Až tě příště někdo bude chtít něco naučit, tak ho nech. - Je to tak - Co? - A tak to prostě je. Když se nad tím zamyslíš, tak není tak zle. Ten, co sahá po úspěchu, ti přinese štěstí. Přestaň si hrát, začni se modlit, nebudeš smutnit. - Je to tak.

- Co? - A tak to prostě je. Mrkej na drát. Run, DMC a Jam Master Jay... Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tahle taneční verze je super, ale to téma textu už tak veselé není..

50

Odpovědět

ani sem nevedel jakej to ma obsah:D ten text

260

Odpovědět

Bamboocha :D

02

Odpovědět

Asi jediná hip-hopová písnička co se mi líbí, potom ještě jejich spojení s Aerosmith
https://www.youtube.com/watch?v=4B_UYYPb-Gk

62

Odpovědět

Na tenhle song se dá dost dobře tancovat i kozáček: https://www.youtube.com/watch?v=KoQb8vb4blA

120

Odpovědět

Nejvííííc

141

Odpovědět

Hell yeah! Tomu říkám pravý HIP HOP! :D

142