James Corden - Santa Claus je teď víc sexyThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:4 684

Když se řekne Santa Claus, většině nás se vybaví bělovlasý muž v červeném s pořádným bříškem. A protože změna je život, můžete v Americe narazit i na trochu jiné Santy...

Přepis titulků

Do Vánoc zbývá jen 11 dnů, takže už nezbývá moc času odškrtnout si další věc na vašem vánočním seznamu. Musíte ozdobit stromeček, stihnout nákupy a navštívit Santu v obchodním domě. Pokud ale žijete v Portlandu, v Oregonu, můžete být trochu zklamaní, pokud navštívíte obchodního dům Pioneer, kde jako Santu Clause najali hipstera... včetně vintage svetru a drdolu na hlavě. Tohle je... tohle je skutečná fotka. Musím říct, že se mi to opravdu nelíbí.

Nechci být příliš tradiční, ale... když jste Santa, musíte se obléct jako Santa! Jinak moje děti stojí ve frontě jen proto, aby viděly starého týpka. Víte, co myslím. A je to tady děti: chcete si sednout na chlápka? Podívejte se na ten obrázek ještě jednou. Vypadá... vypadá to, že Portland tohodle Santu získal na blešáku. Tenhle Santa vypadá, že doručuje dárky 27.

prosince. A pak jen řekne: "Promiňte, úplně mi to vypadlo. Pardon." Ale Portland není jediné místo, kde se letos objevil netradiční Santa. Mrkněte se na tenhle ochoďák v Torontu, který propaguje sexy módního Santu. Jen se na něj podívejte! No jo. Teď už vím o kom napsala Mariah Carrey píseň All I Want For Christmas Is You. Není to už trošku moc? Myslím, že sedět Santovi na klíně je samo o sobě sexuálně matoucí.

Nemá být Santa pro děti a ne pro rodiče? Mami, můžu si sednout na Santu. Nejdřív maminka, zlatíčko. Co mě na tom ale opravdu štve je, že bere práci velkým chlapům. Pro velké chlapy neexistuje tak moc rolí, které můžou hrát. Takže Santa Claus, policajt v obchoďáku a nejlepší kamarádka Anne Hataway ve filmu. On řekl:"Cože? Tu potvoru dostanem!" Ale..

Já vím, jsem na tuhle roli nejlepší. Proč? Tak se podívejme... Ale... ale mám obavy, jak bude tenhle sexy Santa bude fungovat po 25. prosinci. Protože nová studie zjistila, že pokud dobře vypadáte, může to ohrozit vaši kariéru. Lidé, kteří najímají zaměstnance, vnímají atraktivní muže jako hrozbu. Takže pokud jste muž a nedávno jste nastoupil do nové práce, pak vám gratuluju, jste ošklivý. Ale myslím, že na té studii něco je, protože když jsem o tom přemýšlel, a prohlédl si kolegy, uvědomil jsem si, že najímám jen lidi, kteří jsou ošklivější než já.

No fakt. Není-liž pravda, Gavine, na kameře 1. Já vím. Je to pravda, že Marcu? Že ano, Trevore? Jasně, Jamesi. Nebojte se, oni mají skvělou osobnost. Opravdu. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teda, dneska mě ani trošku nesral...

10

Odpovědět

Super :D Corden je frajer :) Chtělo by to víc videí od tohodle borca :)

72

Odpovědět

fuj... každej rok ty trapný videa s vánoční tématikou.. není na škodu pár shlédnout, ale na internetu toho je taková kvanta a všichni ti to cpou pod nos, až to je nezdravý.

109

Odpovědět

Takže tohle je nástupce Craiga? Jako není špatnej, ale Craig je prostě jen jeden...

318