Sara Gilbert u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:395
Počet zobrazení:9 468

Taky vám chybí Leslie Winkle z Teorie velkého třesku? Pro ty, koho zajímá, kam se její představitelka Sara Gilbert poděla a co je u ní nového, je tu tento rozhovor u Craiga Fergusona.

Díl byl odvysílán 5. 9. 2013.

Přepis titulků

Dalším hostem je moderátorka Talk show bez zábran, která startuje novou řadu. Pravě jí vychází nová kniha s názvem Nedokonalý ekolog. Prosím, přivítejte půvabnou Saru Gilbert. - Ahoj, Saro! - Ahoj! - Vypadáš dobře. Líbí se mi ta povolená kravata, taky si ji trochu povolím. Dala jsem si s oblečením záležet. Řízla jsem to trochu do Skotska... - Jo, trochu jo.

- Chtěla jsem se ti líbit. Vědělas, že Vin Diesel je vlastním jménem Sinclair? Věděls, že jsem chodívala do klubu, kde Vin Diesel dělal vyhazovače? - No nekecej! - Vážně. - Bylas taky v Save The Robots? Ani nevím, byla jsem trochu mimo, jestli víš, co tím myslím. - Jasně. - Zkrátka, Vin mě do toho klubu pustil. Já bych tě taky pustil, jsi kočka. Takový byly pravidla. Já si je nevymyslel.

- Tak to chodilo, do klubů mohli jen hezký lidi. - Přesně tak. Jednou jsem udělal velkou chybu. - Jakou? - Nepustil jsem Matta Dillona. - Vážně? - Nikdy jsem to nikomu neřekl. Říkali: „Tys nepustil Matta Dillona?“ A já: „Nelíbil se mi jeho film.“ A Matt si to pamatuje? Ne, ten byl totálně namazenej. Teď se o tom určitě dozví, ale...

Tak mi řekni něco o své knize. Ta kniha je v podstatě... Měla jsem pocit, že lidé nemají snadný přístup k informacím o ekologii. Sama jsem bývala nedokonalý ekolog. Někdo mi třeba dal knihu o praní, která měla 300 stran... Ty bys četla knihu o praní prádla? Nezbláznila ses? Právě, že nečetla, ale pak se dozvíš, že v prášcích jsou fakt hnusný věci.

Tak je nejez. Chtěla jsem udělat knihu, kde každé téma zabere stránku. Takže když chceš vědět, jaký koupit čistič, nebo pohovku, nebo lak na nehty, tak to tam najdeš. To jsou pro mě tři nejdůležitější věci. Pohovka, čistič, lak a jsem v cajku. Je z recyklovaného papíru? - Ano. - No to bych ti radil. To je totiž to první, na co se zaměří - recyklovaný papír.

- Ty se zajímáš o ekologii? - Ani ne. - Jasně, že se zajímám. - Posledně jsi totiž jedl aligátora. Jo, užívám si steaky z aligátora a tak. Ale vážně... Jasně, že mě zajímá záchrana planety, mám přece děti. A rád bych, aby mohly chodit na pláž a nemusely plavat v bahně. Pro mě je to stejné. Jakmile máš děti, začne ti to docházet: „No páni! Musím něco udělat, protože mají cosi v pyžamu.“ Tvoje děti mají něco v pyžamu?

- Ale jen moje děti. - Tak to jo. V pyžamech fakt něco je? Jo, do všeho s označením pyžamo přidávají zpomalovače hoření a děti ty toxiny pak vdechují. - Páni, to by mě nikdy nenapadlo. - Já vím. - Tak smradi, a už žádný pyžama. Budete spát jako tatínek. Nosíš pyžamo? Já nosím...

To není fér. Tady musíš odpovědět i na ty nejtěžší otázky z ekologie. Zkrátka během dne nosím něco jako tohle, v čem pak můžu jít spát. Já to dělám úplně stejně! Stačí vyčistit si zuby a jsi připravená do postele. - A je to. - Vyčistit zuby a sundat boty. - A co teprve kartáčky a zubní pasty. - Vážně? - Jo.

- Zpomalovače hoření jsou i v pastě? Dávají tam spoustu šíleností. V kartáčku máš třeba různý plasty. Ale když znáš těch pár věcí, co kupovat, tak je to fakt skvělý. Myslíš, že na tom záleží? Myslím, že jo. Děti prochází pubertou o pět let dřív, než před sto lety, používáme stovky tisíc různých chemikálií a jen pár tisíc jich je testovaných z hlediska bezpečnosti. Je to vážný, ale nerada tímhle lidi nudím. - Nudíš?

Mě to přijde fascinující. - To je dobře, ale znáš to... Jasně, žes to tak musela podat, zábavnou knížku by si nikdo nekoupil. Snažila jsem se to napsat zábavně a jednoduše. - Aby tomu lidi rozuměli. - Přesně. Jak si vedete s talk show? Opravdu dobře. V pondělí začínáme čtvrtou řadu a jsme nadšené. - Co chystáte? Nějakou novinku? - Vlastně... Nemůžu tomu uvěřit.

Jo, budeme odhalovat tajemství. - A... - Počkat, vaše tajemství, nebo někoho jiného? Každá moderátorka odhalí tajemství a musí to být něco, o čem ostatní neví a v pořadu to ještě nezaznělo. Týká se to i sexu? Můžeme doufat. Já v to doufám. - Připadá mi... - Taky doufám. Fakt že jo. - Příští týden tam mám tebe a chci...

- Chceš, abych tam odhalil tajemství? Už žádný nemám, odhaluju je každý večer tady. To mě taky napadlo. Mluvil jsi tu i o velikosti svých varlat, tak už toho pro nás moc nezbývá. Něco jsem si vymyslel. Moje varlata jsou v pohodě. - Hrozně se to zveličuje, víš? - Jasně. Dochází nám čas, tak co bys ráda? - Trapné mlčení, nebo...

- To nedostanu ani... Aha. Můžeš si vybrat trapné mlčení, hádku na oko, zablbnout si s koněm, nebo číst vlastní knihu. - Vyhovuje mi trapné mlčení. - To si vybírají všichni. - Můžu dělat něco jiného. - Ne, to je v pohodě. - Už to trapný je, takže... - Já vím. Já nevěděla, že už jsi začal. Nebyla jsem na to připravená. Nechytla jsem začátek. Takový jsou pravidla, kotě.

Jak začneš, už nejde přestat. Trochu jako hádka na oko. Nedělej, že nevíš, o čem mluvím! - To teda nevím! - Ale jo, víš! Stejně jako předtím! To byla Sara Gilbert! Titulky: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mele o pracím prášku a kartáčkách a chodí spat v hadrech v kterých byla celý den:D

10

Odpovědět

Video opět funkční.

190

Odpovědět

a na příští talk show přeložit tohle http://www.youtube.com/watch?v=d-Z50sPPR-Q

180

Odpovědět

akorát je trochu rozdíl mezi ekologií což je přírodní věda o organismech a biotopech a environmentalistikou o které tam byla řeč... můj kámoš biolog mi to tak dlouho mlátil o hlavu až jsem na to začal být taky vysazeny :D

240

Odpovědět

Nechápu proč má každej rozhovor od Craiga tak nízký hodnocení. Já jsem se tady smál o začátku až do konce a Craig byl zase skvělej a Sara byla taky v poho. Jinak Talk show bez zábran je největší kravina kterou kdo kdy vymyslel.

201

Odpovědět

Určitě je to velmi chytrá holka a možná je i prima. Mně je ale krajně nesympatická už od dob, kdy jsem koukával na seriál Roseanne.
Ekologie je jinak fajn věc.

1810

Odpovědět

ekologie je věda. ty kecy, co lidem tihle lidi hustěj do hlavy, není ekologie.

232

Odpovědět

Wait... takže v kartáčku jsou různý plasty? To jsem teda netušil, když kartáčky jsou z plastu.

226

Odpovědět

Proto si čistím zuby smrkovou větvičkou. Žádnej plast nezbaví ústa dásní tak kvalitně jako poctivej přírodní smrk.

241

Odpovědět

Spíš narážela na to, že není kartáček jako kartáček. Kartáček za stovku obsahuje víc částí-víc druhů materiálů. Myslím si, že se dají zuby čistit tím levnějším za pár korun a vyjde to úplně nastejno.

205

Odpovědět

+TichýZmrdThank you for killing the joke..

231

Odpovědět

Rozhovor super, ale ona moderuje Talk show bez zábran? :-O Tím u mě teda dost klesla.

187