BankomatSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:7 964

Když se dva chlápci (Sam Rockwell Kenan Thompson) potkají v noci u bankomatu, může to být celkem zajímavé. A nebezpečné.

Přepis titulků

BANKOMAT - Co je? Zastavujeme? - Jo, musím vybrat prachy. - Támhle? - Je to banka, ne? No, v týhle čtvrti bych nezastavovala. - Klid, zabere mi to dvě minuty. - Fajn, ale pospěš si. Držte ty dveře! - Můžete mě předběhnout, jestli chcete… - Ne, chlape, byl jste první. - Nepospíchám, takže klidně...

- Ani já nepospíchám. Jen do toho. Je to trapný, asi jsem si vzal špatnou kartu. Chápu. Jde za váma černej týpek oblečenej takhle a najednou jste si - „vzal špatnou kartu“, co? - Ne, ne. Dřu jak barevnej 60 hodin týdně, abych nemusel okrádat vás ani jiný, jasný? Je pozdě, vběhl jste sem, to mě znervóznilo. Malá rada. Každej černej není zloděj, ty rasistickej šmejde. Fajn, omlouvám se.

Přísahám, že nejsem rasista. Tak vyber první. Jasně, v pohodě, vyberu první. Nepřepočítáš si, že to sedí? - Je to všechno. - Super. Tak mi to dej. Dej mi ty prachy. Hele, já… - Dělám si srandu, jsi pěkně vyděšenej.

- Jo, dostals mě. Páni. - Necháme toho. Dobrou noc. - Jasně. Ještě jednou se omlouvám a díky za… - Nejsem rasista. - Nech to plavat. Jen příště nevyšiluj jen proto, že chce černej použít bankomat. To zní fér. Mrzí mě to. Promiň. - Podrž ty dveře, kámo. - Dobrý bože, to ne. Tyhle týpci ne. Čau kámo, co je? Jak se vede? Vypadáš dobře.

Jdeš vybrat nebo co? Chlapi, klidně běžte první. Chci jít druhej. Mám svatou trpělivost. - Asi jsem si vzal špatnou kartu. - Zkus to, určitě budeš mít štěstí. Do toho. Buď statečnej. Kámo, buď opatrnej! Pospěš si. Znervózňuje tě, že si sem přišel vybrat černej? - Ne, brácho. - Tak co ti tak trvá? - Asi nefunguje PIN.

- Zkus to znovu. - Dejchej, kámo. Ty bulíš? - Ne. Není čas. Už mě nebaví čekat. - Chci domů. - Dej se dohromady! Můžeme odsud vypadnout? Zahlídla jsem nějaký vagabundy. Jaký vagabundy? - Vždyť víš. Byli… - Černí? Zlato, nemůžeš lidi soudit jen podle toho, jak vypadají. Třeba těžce pracujou, třeba jsou to čestný lidi jako my.

Bože, máš pravdu. Proč jste neokradli toho bílýho? Pomohl bych vám! Jsi fakt moc krásná. Žádný líbání. - Jasně, protože jsi prostitutka. - Jo. Taková jsou pravidla. Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vážně jsem myslel, že ten běloch okrade toho černocha :-) a pak že ta story s gengem proběhne stejně jako ta předchozí, tedy nikdo nebude okraden a všichni mají předsudky, ale mělo mi to dojít když je to SNL.

31

Odpovědět

Tvl stoupnout si za mne v tom pokojovym automatu takova banda, tu kartu bych asi na miste zlomil :D

140

Odpovědět

Jo ale nesměli by to vidět, protože kdyby tě viděli jak ji lámeš, tak by tě jí dost možná donutili sežrat a pak by tě zbili. :D

100