MrzoutSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:6 293
Joker zaznamenal v kinech velký úspěch. Nyní se však režisér Todd Phillips vrací s novým gothamským antihrdinou, popelářem Mrzoutem, kterého už nebaví dívat se, kam to jeho milovaná Sezamová ulice dotáhla.

Přepis titulků

Bože, to smrdí jak hovno. Já ti nevím. - Mně to celkem voní. - Jo? A proč se do něj teda nepřestěhuješ? Nechceš si trhnout? Bože, Oscare, proč seš takovej mrzout? Od studia, které vám přineslo Jokera, a od pošuků ze Sezamové dílny přichází další odvážný film o původu antihrdiny.

Proč si myslíte, že jste stále naštvaný? To není mnou. To tam venku je to pořád horší. Kdysi přátelská čtvrť Sezamové ulice se nyní stala domovem zločinu a korupce. Jsem Dušan Chechták. Zprávy ABCDEFG. Coury a pasáci jsou na každém rohu. Podívej Prairie Dawn, chceš být Snuffyho děvka, jasný?

A moje holky vydělávaj. Promiň, taťko. Zavři radši už ten svůj zobák, jo? Lidé se zabíjejí pro nic. Dej mi tu kačku. Ernie, dej mu ji! Nasrat, zmrde!

Ne. Ernie! A jak se cítíte? Mrzutě. Když vám všichni říkají, že jste odpad, a každý s vámi zachází jako s odpadem, proč se prostě nestanete odpadem? Variety se ptá: "Potřebovali jsme temný pohled na Oscara Mrzouta?"

"Ne," odpovídá New York Times. Spatřete obyvatele Sezamové ulice jako nikdy předtím. Chcete vidět tohohle velkého ptáčka Dana? Dva, tři. Tři pilulky pro mě! Potřebuju peníze na keksíky. Elmo je nevinný!

Elmo neprodával crack! Zatýkáte Elma, protože Elmo je Mexičan. Slunečný den... Od režiséra Todda Phillipse Svět už nebude mraky zahalen. a autora knihy N jako nočníček. Na mé cestě za tím sladkým vzduchem.

Řekneš mi, jak se tam dostat? Můžeš pro mě něco udělat? Budeš mi říkat Mrzoute? MRZOUT Od písmena R. Odpal! Překlad: Karolína I. www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

David Harbour vládne ve všem :)

10