Will Ferrell - G. W. Bush

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:153
Počet zobrazení:3 968

Dnes vám přináším video od známého komika Willa Ferella. Ten si v něm zahrál bývalého prezidenta USA, G. W. Bushe. Video se stalo natolik populárním (především v USA), že Will svolil a natočil v tomto duchu i celý film.

Přepis titulků

Jmenuji se George W. Bush a souhlasím s tímto vzkazem. Vlastně si myslím, že je skvělý. Zdravím. Jak se daří, Ameriko? Doufám, že si užíváte tu svobodu a volnost, kterou v naší zemi máme. Jak už dobře víte, od té doby,co jsem byl zvolen, se dost věcí pořádně pokazilo.

Střih! Vždyť to bylo dobrý. Ne, řekl jste pokazilo,místo zlepšilo. Jen se do toho musím dostat.Musím se do toho dostat. Od té doby, co jsem byl zvolen, se spousta věcí pořádně zlepšila. Hej, Hollywoode, co bude vypadat líp?

A co tohle? Co když si vezmu obě? Tuhle velkou lopatu a tuhle malou, malou věc. Někteří liberálové chtějí, abyste uvěřili,že si moje administrativa nevede dobře. Samozřejmě to jsou lidé jako Henry Stern, Richard Clark a noviny.

Ta věc za mnou bude stát celou dobu? Někteří lidě by chtěli, abyste uvěřili, že si ekonomika nevede moc dobře. Ale na to já říkám: "Ty 2 miliony míst, které jsme ztratili, znamenají 2 miliony nezaměstnaných lidí sedících doma,sledujících reprízy kvalitních pořadů.

Jako jsou The Jeffersonsnebo The Facts of Life. A to znamená také více reklamy pro rádia a televizní stanice. Střih. Proč jako střih? Nedržíte se scénáře. Tak si to... Natočte si to sami! Natáčíme, pane prezidente.

Nevšiml jsem si vás. Zastihli jste mě zrovna při opravování plotu. Jedné z mnoha věcí, které tady na ranči dělám. Někdo si myslí, že nejsem přítelem přírody. No, tak to je naprosto mylné. Nic nemůže být tak vzdáleno pravdě jako toto. Ježiši, ta věc je tak půl metru ode mě. Panebože.

A nakonec... bych rád upozornil na některé strašné věci, které se liberálové snaží prosadit. Snaží se zvýšit volební účast. Pane prezidente, natáčíme! Organizace jako ACT se snaží vyzývat lidi, aby přišli k vobám. Což je prostě špatné.

Už od dob, co byla tato země založena,před tisíci lety... Tak zůstaňte s Bushíkem a nevolte a neposlouchejte liberály, demokraty nebo další republikány, kteří si ze mě dělají srandu. Nečtěte noviny a nekoukejte na ně v televizi. Kromě Foxu.

Děkuju a Bůh vám žehnej. Použiju tyhle zbraně na ty ďábelský koně,když budu muset. Pane prezidente, jsou to jen koně.Nic vám neudělají. Sakra, ty jsou rychlý. Každou chvíli by se mohli splašit. Je to kůň, velmi přátelské zvíře. Určitě to není medvěd nebo puma? Určitě.

Zavolejte Dicku Cheneymu, ať sem přijde. Pomoc! Pomoc! Překlad: axchooKorekce: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevíte kde by se dal sehnat ten film? Dávaly ho jednou na AXN, ale od tej doby se po něm slehla zem....

190

Odpovědět

nefunguje :-(

180

Odpovědět

video nefunguje .(

180

Odpovědět

Před tisíci lety...joch,to je fajn

180

Odpovědět

Myslím, že Frank Caliendo má Bushe víc vymakanýho. Jak hlasově, tak mimiku a pohyby.

180

Odpovědět

Will Ferrell je Bůh!

190