Sedm způsobů, jak nakrájet cibuli

Thumbnail play icon
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:11 231

Pokud jste jako já, i naprosto základní kuchařský úkon, jakým je krájení cibule, je pro vás utrpením. Osvětu mezi začátečníky se ovšem rozhodl šířit kanál You Suck At Cooking (Jseš marnej kuchař), jehož techniky krájení cibule určitě neváhejte sami vyzkoušet.

Přepis titulků

JSEŠ MARNEJ KUCHAŘ, JO, FAKT JSEŠ MARNEJ Dnes vám ukážu několik způsobů, jak nakrájet cibuli. Cibuli takhle rozpulte, oloupejte ji... Bubáka tam nechte a takhle ji nakrájejte. Potom takhle... Tady opatrně.

Musíte mít ostrej nůž, jinak sklouzne a uřízne vám prsty. Gratuluju, zvládli jste to skvěle. Další technika byla nejpoužívanější do 40. let, než lidi vynalezli nože. Cibuli prostě silou hoďte o zeď. Pak už stačí jen jednotlivý kusy vzít a hodit je o zeď na menší kousky. Další způsob zvládnete, jen pokud máte žlutej pásek v Taekwondu jako já a porazili jste ve finále vysokoškolskýho turnaje v St. Croix svýho bratrance Chrise. Stačí takhle nastavit ruku a pořádně...

Koukněte na to. Krásnej čistej úder. Další technika je poměrně jasná. Potřebujete nůž a jednu AA baterii. Kladný pól přiložíte k noži, aby jím začala proudit elektřina, a přiblížíte se na dotek... Udělal jsem klasickou chybu. Cibuli jsem předem neoloupal, takže to budu muset probrat... a vyndat slupku.

Nebuďte tak blbí jak já! Jestli umíte breakdance, tohle pro vás bude hračka. Je to trochu pokročilejší a chvilku to zabere. Snažte se jen... dostat na předloktí... Musíte trefit to pravý místo na předloktí. To je ono. Tahle je moje oblíbená, protože využívá zvuk. Na cibuli musíte umístit sluchátka a potom naladit konkrétní frekvenci Nickelback.

Další způsob spočívá v tlaku. Potřebujete menší pánev a cibuli musíte praštit dost silně na to, aby se rozbila, ale zase ne moc. Takže se napřáhněte a pěkně silně té cibuli jednu uštědřete. Sakra! To bylo moc a teď mám fazole. Když ještě přitvrdíte, skončíte s kukuřicí... Poslední způsob je o odstředivé síle. Rozmáchněte se, abyste cibuli pěkně roztočili... Z toho se jí tak akorát zamotá hlava a to je od vás celkem nezdvořilý, s ohledem na to, co s ní zamýšlíte.

Takže zdar! JSEŠ MARNEJ KUCHAŘ, PANEBOŽE, JSEŠ MARNEJ, JSEŠ MARNEJ KUCHAŘ, PANEBOŽE, JSEŠ FAKT MARNEJ KUCHAŘ, JSEŠ FAKT MARNEJ KUCHAŘ. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ako sa dáva -5*?

02

Odpovědět

Opět zoufale chybí tlačítko ODPAD!

105

Odpovědět

vacsu traposinu som tu este nevidel

18

Odpovědět

Upřímně by mě zajímalo, co se ti tak na videacesky.cz líbí, protože pod každým videem, na které se podívám, si jen stěžuješ. Takže co se ti líbí? Co by tě zahřálo u tvého zastydlého srdíčka?

23

Odpovědět

+Tacuzo sucasnych sa mi paci great war, onion, obcas conan ked do toho netlaci politiku a to je vsetko, zo starych key and peele,erb, a hlavne nieco od panov co robili malviviendo a flamana, asi nemju spanielskeho prekladatela tu na vc, lebo maju kopu novych veci,

10

Odpovědět

Tvl když sem četl tvůj komentář myslel sem, že to je napsané španělský...

30

Odpovědět

Paráda, díky za překlad :D rozhodně pobavilo

104

Odpovědět

Také mi to od postupu č. 2 nefunguje... A to jsem to zkusil i s česnekem.
Jste si jistý, že jste to překládal správně?
:-)

190

Odpovědět

Nefunguje to. V tomto oheldu se mi víc osvědčily návody od HowToBasic.

40

Odpovědět

No tě p***l........

00

Odpovědět

Jsem docela zklamanej, abych pravdu řekl. Já si reálně šel pro 7 způsobů krájení cibule :C

282

Odpovědět

Tady je jednoduchý návod jak nakrájet cibuli, přímo od Jamieho Olivera:
How to chop an ONION using CRYSTALS with Jamie Oliver

22

Odpovědět

+jjkTo je jen jeden způsob, ubohé. :(

42

Odpovědět

+jjkJamie Oliver jsi bu*na nebo co? XD

02

Odpovědět

Nemůžu uvěřit tomu, že jsem to dokoukal do konce....

162

Odpovědět

Jako levák jsem měl ze sledování těžko popsatelný divný pocit. :-D

50