Sherlock Holmes vs. BatmanEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:607
Počet zobrazení:7 643

Oba jsou údajně nejlepší detektivové světa, ale jen jeden může vyhrát. Kdo to podle vás bude? Netopýří muž nebo geniální Angličan... a jejich parťáci?

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Pěkná čapka, pako. Vypadáš jak kachna. Nechal jsem Alfréda přečíst tvý knížky, prej stojej za vyliž. Rozemelu tvoje britský kulky na klobásu s kaší. Lepší detektivové byli i Tango a Cash. Ty troubo, grázly jako ty vymetám z ulic, zatímco ty a tady Velma řešíte Scooby-Doovy záhady.

Mě nic nerozesměje, ale tvůj rap určitě jo. Tak do toho, šmejde. Jsem Batman. Jednou jsem potkal bohatého muže, co smrděl guánem a bolestí. To vysvětli, Holmesi. Vyvozuji, že tento bobek je Bruce Wayne. Ten miliardář? Ano, jeho jmění by umožnilo našemu soupeři - pořídit si hračky, co potřebuje.

- Když už je bez superschopností. Chceš bitvu, netopejre? Tak si pojď. Prej má britskýho sluhu. Skvěle, tak to je asi zvyklý, že ho Angličan utře. Jsi vymaštěná ostražitá černoprdelná erteple bez dovedností. - Můj parťák je doktor. - Protože si to dává, až to bolí. Sklapněte, šprti. Servíruju spravedlnost, tak žerte. Můj parťák se objevuje... jen když je potřeba.

Budeš se divit, jaks dostal na prdel. Koušu hůř než ti čoklové z Baskervillu. Odpálím tě odpuzovačem pitomejch rýmů, slaňuju barák, čapnu zloducha a na večeři jsem doma. Mám tajemství o tvý holce Irene Adler, vzal jsem ji do úkrytu a trochu jsme si zabouchali. Rozbiju toho švindlíře jedinou ranou. Propáníčka Conana Doylea, pojďme na něj. Krucipísek! Nejseš chytrej, jseš sobec. Ohrožuješ životy všech. Co kdybys nechal tady svýho kluka vrátit se domů ke svý ženě? Nikdo tě nemá rád, ani brácha, ani parťák, ani Scotland Yard.

Umřeš sám bez přátel, kromě tý jehly, co máš v ruce. Tohle musíme rozřešit na emoční úrovni. Nejprve zneužít tragédie z dětství. Následně pokynout dýmkou, Watson dokončí pointu. Za další kvitovat kompliment a zakončit zabijáckou hláškou. Věřím, že vražda tvých rodičů je důvod tvého maskování. Jsi zostuzen, traumatizován a ztrápen pustou hanbou, když jsi pasivně čuměl, jak máma umřela a táta jakbysmet.

- Holmesi, případ rozlousknut. - Jsi beznadějnej případ magora. - Zpropadeně dobré rýmy. - Těch mám tuny. Urazit tyto dynamické debílky bylo elementární, drahý Watsone. KDO VYHRÁL? KDO BUDE DALŠÍ? ROZHODNĚTE SAMI EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak Robin je tady bezkonkurenční:D

411

Odpovědět

Přeložte příště pls, Mario B. vs Wright B. To se mi z těch bitev líbilo nejvíce. ;) V této podle mě zvítězil Robin. Škoda že jste ty jejich parťáky taky nedali do ankety. :) Hned bych mu jeden hlas dal.

221

Odpovědět

:D Skvělý a moc mě potěšilo, že jste přidali i anketu (x 10*

230

Odpovědět

podle me teda vyhrava Robin.. :)

241

Odpovědět

Master Chief vs Leonidas xxDD

211

Odpovědět

Iron Man
VS
Bobba Fett
:D :D

221

Odpovědět

Skvělý, další! :-)

Jobs vs. Gates! :-)

203

Odpovědět

Samotné video je slabší, ale překlad "jsi vymaštěná ostražitá černoprdelná erteple bez dovedností" mě opravdu rozesmál :-)

232

Odpovědět

Ze všech přeložených dílů, je tento výrazně nejslabší. Co se stěrů týče.
Je těžké vybrat vítěze, protože oba byli mizerní. Chtěl jsem hlasovat pro Sherlocka, ale odmítám dát hlas někomu, kdo zesměšňuje úmrtí něčí rodičů.

1934

Odpovědět

Jen na začátku párkrát zahlásili.

1924

Odpovědět

Na Vánoce nebo před, přeložte Santa Claus VS. Moses. To je alespoň třída..:D Jinak super, tahle bitva taky pobavila! ;)

200

Odpovědět

Za mě to vyhrál Sherlock. Jen taková malá poznámka k překladu. v 1:43 říká Sherlock: 'This mustn't register on emotional level.' Nebylo by lepší :Toto nesmí ovlivnit úroveň emocí. - Je to odkaz na film Sherlock Holmes s Robertem Downey Jr.
Jinak dobrý překlad a musím říct, že mě se do vkusu co se týče ERB dílů trefujete.

213

Odpovědět

parádní..:D žeru epic rap battles..:D

200

Odpovědět

Nevím kdo z nich v té trapnosti vyhrál, ale každý kdo to přetrpěl nejspíš prohrál...

2031

Odpovědět

Heh jsem ani netusil ze batman patri do kategorie detektiv a hele on je v ni jeden z nejlepsich:D ... no ne ale vazne proc tam sherlockovi nedali apson nekoho na jeho urovni treba Conana (a mylsim toho detektiva ne talkshow a ne barbar:))

2113

Odpovědět

Sherlock, jak jinak :-) Jeho příběhy poslouchám už dlouho.

215

Další