Šílená pravda o medojedech

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:631
Počet zobrazení:15 425
Z tohoto videa už víme, že medojedům je v podstatě všechno u pr*ele. Ale proč? Co jim to umožňuje? Proč je skoro nemožné je zabít a proč si můžou dovolovat na mnohem větší zvířata? To nám vysvětlí John Green z vlogerského dua vlogbrothers. Poznámky:
  • Randall je autor videa Medojedovi je to u pr*ele.
  • Rasputin byl rádce cara Mikuláše II., kterého při komunistické revoluci zabili až na cca. desátý pokus.
  • Na konci videa John mluví o svém pořadu Miracle of Swindon Town, ve kterém hraje fotbal na Xboxu a povídá o různých věcech.

Přepis titulků

Dobré ráno Hanku, je středa a já jsem v domě tety mé ženy. Jako většina internetu jsem fascinován medojedy. tyto 50 až 75 centimetrů dlouhá zvířata, která váží 15 kg, žijí zde, žerou všechno a žijí svůj samotářský život naprosté hustosti. Ani Randallův slavný a úžasný výklad nezachycuje slávu medojedů. Medojed! Toto si nevymýšlím, i když se o tom vedou diskuze mezi přírodovědci, ale je spoustu hlášení o medojedech, kteří jsou malí, útočících na větší kořist, jako pakoně nebo zebry nebo buvoly, tím, že jdou přímo po pytli.

To je známo jako "odmužňování kořisti", v podstatě ukousnete koule, načež zaútočíte na zbytek. Také máme hlášení, že když medojedi zaútočí na lidi, což se občas stává, také jdou přímo po pytli. Medojed! Hodně přírodovědců věří, že medojedi jsou schopni útočit na úly tak, že přijdou k úlu a vypustí plyn z jejich anální žlázy, který je tak páchnoucí, že včely utečou a medojed si vezme med.

To je správně, použijí prdící útok. Nejenže medojedi mají nejvíce hrůzostrašné drápy a zuby ve zvířecí říši, také mají nejsmradlavější prdy. Jistě, nějaké včely hrdinsky zůstanou pozadu a medojeda bodnou, ale tomu je to u prdele, protože je více odolný vůči včelímu jedu než většina savců na planetě.

Medojed! Hanku, víš jak vypadají mláďata gepardů? Asi ne, protože jsi pravděpodobně nestrávil celé Díkuvzdání studováním medojedů. Vypadají takhle. A mnoho biologů spekuluje, že je to evoluční adaptace, aby mláďata gepardů vypadala jako medojedi, protože žádný predátor by nechtěl napadnout medojeda, pokud není úplně zoufalý, protože medojedi se zabíjejí hůř než ruští mniši z 19.

století. Co? Je to vtip o Rasputonovi. Moc obskurní? Ale no tak, všichni znají Rasputina. Medojed! Pojďme si říct, proč lze medojedy tak obtížně zabít. Takže medojedi, stejně jako Olsenovic dvojčata, mají mnohem více kůže, než je nutné vzhledem k jejich postavě. A to znamená, že pokud je chytnete nebo kousnete, mají vždy prostor, aby se otočili a kousli vás taky.

Navíc jejich kůže je neuvěřitelně silná, nemůžete jí proseknout mačetou, je odolná šipkám, jako by to byla nějaká superkůže. Takže se snažíte kousnout tvora se superkůží a ten se otáčí a kouše váš obličej a vy si jen říkáte: "Měl jsem jít po gazele." Medojed! To vše znamená, že největší nebezpečí pro medojedy je, jako u většiny zvířat, člověk.

Medojedí kůže může, a znova, tohle si nevymýšlím, zastavit některé kulky, ale můžete je zabít silnou puškou. Ale oni nám to vrací, protože občas vyhrabou lidské hroby a žerou naše předky. Medojed! Medojedi, Hanku, myslí to vážně. Takže to jsem dělal o Díkuvzdání. Také jsem se díval na spoustu nahrávek, jak hraji FIFU, abych se připravil na finále FA Cupu.

Jdeme do finále turnaje! Swindonští Poserouti se utkají s Chelsea FC a pomstíme naši příšernou prohru z minulého finále. Už se těším. Pokud nevíte o čem mluvím, odkaz je dole v infoboxu. Hanku, doufám, že jsi se naučil něco o medojedech. Uvidíme se v pátek.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten musel mať veľmi zábavné vďakyvzdanie :D

241

Odpovědět

v půlce tohoto ani ne 3 minutového videa jsem usnul...má smysl říkat něco dalšího :(

2233

Odpovědět

jenom jednu věc má smysl říkat... Tum Dum Dum Honeybadger!

814

Odpovědět

Ano. Narkolepsie.

340

Odpovědět

... Kur*a, ten je ukecanej! :D :D :D Ale moc se mi video líbilo :-)

249

Odpovědět

dost nesympaticky typek a to:"tum dum dum Honeybadger!" mi přislo docela trapné.. Na video Medojedovi je to u pr*ele. to rozhodně nemá

2517

Odpovědět

Ak niekto chce vedieť niečo o Rasputinovi: Liečil cárovnej syna pravdepodobne hypnózou na nízku zrážanlivosť krvi a získal si vplyv na ňu aj na cára. Šľachta sa ho pokúsila odstrániť, tak mu dali otrávené víno s otrávenými koláčmi (cyankálie - kyanid draselný). Rasputinovi ale nič nebolo, tak ho hostiteľ v panike strelil. Keď sa hore poradili čo s telom, vrátili sa dole a tam naňho Rasputin skočil a pokúsil sa ho zastreliť. Všetci prítomní vystrieľali do Rasputina všetko čo mali (jednu dostal doprostred čela). Potom ho hodili do Volgy (v zime). Vylovili ho po prúde a pochovali, v jeho pľúcach sa pri pitve našla voda (ale je možné že sa tam dostala aj inak, ako že sa utopil). Po revolúcii bolo jeho telo exhumované a spálené. Svedkovia tvrdia, že sa v ohni posadil, čo je vysvetľované skrátením šliach, ktoré pred neodbornou kremáciou neboli prerezané. Kdesi v priebehu tohto celého mu na dôvažok odrezali penis, ktorý je dodnes naložený v liehu.

211

Odpovědět

Och, chyba, v pivnici sa ho pokúsil zaškrtiť ;)

211

Odpovědět

+Rohiještě.. nebyla to Volha, ale Něva.. ale to je detail, podstatný je, že Rasputin měl sakra tuhej kořínek :P

230

Odpovědět

Jedan drobnost, s tím jak do něj "vystříleli všetko čo mali" Pokud se nepletu střelili ho 4x, 2x do srdce, do hlavy a do zad při útěku (po tom co byl otráven a střelen). Poté zjistili že stále žije tak se pokusili ho ještě umlátit a teprve potom ho hodili do řeky kde se konečně utopil (doufám že si to nepletu s jiným případem) dokázal to nález pohmoždění na prstech(ruce) jak se snažil prorazit led + voda v plicích.

230

Odpovědět

tum dum dum Honeybadger!

358

Odpovědět

Ti přírodovědci nějak moc diskutují.....

223