Simple Plan - Your Love is A Lie

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:391
Počet zobrazení:5 744

Tentokrát pro vás mám píseň Your Love is A Lie od kanadské skupiny Simple Plan, která dokonce zazněla na ZOH 2010 ve Vancouveru.

 

Přepis titulků

U telefonu pomalu usínám. Jsou už dvě hodiny a já na tebe pořád čekám sám. Řekni mi, kdes byla? Našel jsem vzkaz pro někoho jiného. Když mě líbáš, cítím, že se něco změnilo. Ztratil jsem tě, to vím. Nemůžu to snášet navěky. Ty děláš jako by nic.

Můžeš se schovávat za hloupé historky. Ale nemůžeš mě mít za vola. Můžeš mi říkat, že nikoho jiného nemáš. Ale já to cítím. Můžeš tvrdit, že jsi doma sama. Ale já to vidím. Klidně se mi dívej do očí a předstírej. Ale já vím, já vím, že tvoje láska je jen lež, lež.

Není to nic jiného než lež, lež, lež. Vypadáš tak nevinně. Ale v tvém hlasu jde poznat vina. Jo, víš, co tím myslím. Jaké to je, líbat ho, když víš, že ti důvěřuju?

A pokaždé, když se tě dotkne jsem snad ten, na koho myslíš? Můžeš být ještě víc obscénní? Takže se neomlouvej. Ani se to nesnaž napravit. Nemusíš říkat vůbec nic. Protože je pozdě, na to je pozdě.

Můžeš mi říkat, že nikoho jiného nemáš. Ale já to cítím. Můžeš tvrdit, že jsi byla doma sama. Ale já to vidím. Klidně se mi dívej do očí a předstírej. Ale já vím, já vím, že tvoje láska je jen lež, lež.

Není to nic jiného než lež, lež. Nejsi nic jiného než lež. Můžeš mi říkat, že nikoho jiného nemáš. Ale já to cítím. Můžeš říkat, že jsi doma sama. Ale já to vidím. Klidně se mi dívej do očí a předstírej.

Ale já vím, já vím, že tvoje láska je jen lež. Já vím, že nejsi nic víc než lež, lež. Nejsi nic víc než lež, lež. Tvoje láska je jen lež.

Překlad: Lemmii www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Víc videií od Simple Plan, prosím!!! :-))

180

Odpovědět

dobry text pisne ;-)

180

Odpovědět

Rozhodně by to chtělo další SP. Taková píseň Save you je opravdu úžasná.

bepa: Píseň I´m just a kid se snad nemusí překládat.

180

Odpovědět

9/10 SP mam moc rád, děkuji za překlad ... ale nejlepší je I'm just a kid, která by si určitě také zasloužila překlad.

180

Odpovědět

Chtělo by to víc SP =)

180

Odpovědět

M0rb1D4S: Nefilozofuju, spis mi ten videoklip pripada jako celek k smichu. Nezkoumal jsem to dopodrobna...

Philllard: Zklamu te, ale ani jedno...

Muj drivejsi prispevek mel byt spis ironie nad dejem toho klipu, jeho provedeni. Typicky MTV klip teenagerovske particky, ktera produkuje nenáročný melo-punk pro mladistve. Diky ale tohle mi "nechutná".

180

Odpovědět

SW: Pokud jekdo schopen řešit takové číčoviny tak je
A)blázen
B)zvláštní
C)tak trochu obojí

180

Odpovědět

Zpěvakova osobni zkušenost, nebo jen napad na skvělej text...:) jinak překlad perfektni stejně jako song. A pisnička Untitled by taky stala za přeloženi....

180

Odpovědět

Překlad a místo zde by si určitě zasloužila písnička Crazy :) Simple plan to vždycky všechno říkali na rovinu :)

180

Odpovědět

SW tak ty si radnej kreten

180

Odpovědět

SW: Když už tady filozofuješ o videoklipu, tak by si taky mohl mít ještě další možnost! Jakože třeba to, že se dívá z okna a v následujícím střihu je ona když leze z taxíku ještě nemusí znamenat, že jí sleduje a že jí vidí. Zpívá tam, že je doma sám a přitom jí vyhlíží z okna, to je taky docela logické. Navíc když se díváš přes ty žaluzie, tak tam nevidím stejnou budovu, v jaké je ona slečna s tím chlapem! Navíc ta písnička je zpívaná jako podezření z podvodu. Jako chlap o tom něco vím, kdysi sem měl taky podezření, ale nešlo to do takových rozměrů.

180

Odpovědět

A) hl. hrdina ma smulu a ma byt primo naproti hotelu, kde ho jeho slecna podvadi
B) je to stalker a pokoj si pronajal ke spehovani sve mile
C) pokud je pravdiva varianta A, slecne to moc nemysli a sesla se se svym amantem primo naproti bytu sveho pritele
D) pokud je pravdiva varianta za B (spinavy pokoj, ja bych v takovem nebydlel), tak pri deletrvajicim telefonovani, SMSkareni, sledovani se jedna o stalking, tzn. protiprávní jednáni.

A na zaver snad jen pochvala pro pana (který si uziva se slecnou), ze v hotelovem pokoji nebo bytě (to nevíme přesně) se dostatečně větrá a jsou otevřeny všechny okna a odhrnute vsechny zavesy.

180

Odpovědět

super :)

180

Odpovědět

Tahle podle mě patří k nejlepším s Perfect world, Welcome to my life a Perfect :)

180

Odpovědět

Simple Plan jsou hodně dobří. Ale překlad by jsi určitě zasloužila lepší písnička třeba
Untitled či I´m just a kid. Jinak 10/10 :)

180

Další