Sixpence None The Richer - Kiss MeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:277
Počet zobrazení:8 372

Americká křesťanská rock-popová kapela Sixpence None The Richer vznikla v roce 1992 a v roce 1998 vydala svůj první velký hit Kiss Me, který se objevil ve filmu Taková normální holka. I díky tomuto filmu se skladba umístila na druhém místě žebříčku Billboard Hot 100. Název kapely odkazuje na knihu C. S. Lewise K jádru křesťanství.

 

Přepis titulků

Polib mě v poli plném ječmene. Každou noc poblíž zelené trávy. Rozhoupej svůj taneční krok. Vem si tamty boty a já si vezmu ty šaty. Polib mě pod mléčným soumrakem.

Veď mě na měsíčním světlem zalitý parket. Zvedni svou dlaň, kapela začne hrát a světlušky tančit. Stříbrný měsíc září. Tak mě polib. Polib mě pod rozbitým domkem na stromě.

Houpej mě na houpačce z pneumatiky. Přines si ten klobouk s květinami. Vydáme se po cestě vyznačené na mapě tvého táty. Polib mě pod mléčným soumrakem.

Veď mě na měsíčním světlem zalitý parket. Zvedni svou dlaň, kapela začne hrát a světlušky tančit. Stříbrný měsíc září. Tak mě polib. Polib mě pod mléčným soumrakem.

Veď mě na měsíčním světlem zalitý parket. Zvedni svou dlaň, kapela začne hrát a světlušky tančit. Stříbrný měsíc září. Tak mě polib. Tak mě polib. Tak mě polib.

Tak mě polib. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc pěkná devadesátka. A vždycky si vzpomenu ještě na tohle https://www.youtube.com/watch?v=dls_cBmUt7Q - hudebně ani stylově to nemá nic společného, ale v rádiích to hráli ve stejnou dobu zhruba stejně dlouho a díky tomu Kiss v názvu mám tyhle songy navždy spojené. A zároveň je to příklad jak hity různě stárnou - Kiss Me se hraje dodnes, This Kiss jsem nikde neslyšel snad od roku 1998.

20

Odpovědět

jeden z mých oblíbených hitů, děkuji

40

Odpovědět

Dotaz... Co znamená křesťanská rock-popová kapela? Nebo někdy vidím třeba křesťanskej metal a podobně... Kdyby zpívali o náboženství, tak to pochopim, ale o co tam teda jde?

120

Odpovědět

Taky sem to nikdy moc nechápal. Ale třeba v Česku se považuje za křesťanskýho hudebníka Karel Kryl. Prej má něaký jeho písničky spojitost s křesťanstvím. :-O

23

Odpovědět

A já už byl podle thumbnailu natěšenej na Hayley Williams :D

74

Odpovědět

nápodobně :D

04

Odpovědět

neni to z něakých prciček? Tahle písnička se mi vždycky strašně líbila i když vím, že to není bůhví jakej klenot. ;)

712

Odpovědět

Za tenhle překlad děkuju, tuhle písničku mám moc ráda...ale znám k ní jinej klip :)

201

Odpovědět

Přesně podle videa, jak udělat úspěšnou písničku. Pořád se opakuje kiss me a mezi to už se může nacpat cokoliv :)

2031