Skelná vata

Thumbnail play icon
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:4 806

Připravila jsem další klip skupiny Steklovata (první najdete zde). Ačkoliv ho zde uvádíme jako druhý, byl to jejich první velký hit. Možná Vás to překvapí, ale skupinu (jak jsem se dočetla) tvoří jen dva chlapci (v jednom klipu zpívá dokonce jen jeden z nich). Ovšem nesmutněte, kluci v tomto klipu mají ještě zajímavější choreografii. Ještě bych zřejmě měla říct něco o muži, co stojí v pozadí tohohle všeho. Je to ruský producent, hledač talentů a tvůrce mnoha boybandů Sergej Kuzněcov. Text i hudbu Skelné vaty napsal on. Dodatek: Steklovata v překladu znamená právě skelná vata.

Přepis titulků

Steklovata - Skelná vata Už o tobě všechno vím,jen ty, pouze ty, jsi vším vinna. Už jsem poznal tvůj charakter,jsi štiplavá jako skelná vata. Krásou oslňuješ hned na první pohled,oslepila jsi polovinu školy. Tolikrát jsem z lásky zčervenal,kvůli tvým štiplavým drobným úlomkům. Ty sama neseš za všechno vinu,protože jsi navenek světlá a lehká. Za to, že naše láska skončila zlem,neseš vinu ty, jako bys byla skelná vata, skelná vata.

Skelná vata, skelná vata. Tolikrát jsem tě hladil po tvých ramenouza našich letních temných nocí a neviděl, že mám prsty od krve,ani jsem necítil bolest - přesně tak to je. Kluci, vůbec si jí nevšímejte,ona se prostě jen na slunci třpytí. A teplo jakoby Vám dávala,ale tomu nevěřte, ona není taková. Ty sama neseš za všechno vinu,protože jsi navenek světlá a lehká. Za to, že naše láska skončila zlem,neseš vinu ty, jako bys byla skelná vata, skelná vata.

Skelná vata, skelná vata. Ty sama neseš za všechno vinu,protože jsi navenek světlá a lehká. To, že naše láska skončila zlem,za to sama neseš vinu, ty žiješ jako skelná vata, skelná vata. Skelná vata. Ty sama neseš za všechno vinu,ty sama neseš za všechno vinu, protože jsi navenek světlá a lehká. Za to, že naše láska skončila zlem, neseš vinu ty sama, ty žiješ jako skelná vata, skelná vata.

Skelná vata, skelná vata, skelná vata. Překlad: vlocka5555www.videacesky.cz Skelná vata!

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

fake

180

Odpovědět

Přeložte všechny jejich videa.Takhle jsem se dlouho nepobavil.

180

Odpovědět

Alex:Panebože co jsem to napsal prebíč? Myslel jsem smíchy brečím. :D

183

Odpovědět

Děkuji za to,že je ještě jeden díl.Ty jejich pohyby panebože :D . Já tu málem smíchy prebíč a ono to má tak malé hodnocení. :D

181

Odpovědět

se mi líbí, jak jsou sehraní :D

180

Odpovědět

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD MADA FAKA!?

182

Odpovědět

Ne, Stěklavata :D

180

Odpovědět

Oh man, až zase budem s kámošem soutěžit kdo našel nejhorší a nejstupidnější video tak tohle bude můj favorit :D

180

Odpovědět

asi právě netuším na co sem se minutu díval. bez hodnocení jdu radši pryč

190

Odpovědět

To video točil nějakej pedofil ne ?
Příšerný 1/10

181

Odpovědět

Takový kvalitní boyband pro děti nám tady v ČR chybí. Ne, to myslím vážně.

184

Odpovědět

To poodhalené ramínko je tááák sexy ;-) Na jejich Nový rok to ale nemá... :-D

181

Odpovědět

ten vpravo je Smegalov bratranec ? :D

182

Odpovědět

... akoze ja neviem ale ten chlapec s ocovym trickom (zelene tricko) tak take male cudo :D to by som chapala ale to co robil ten s tou ciapkou... slava mu stupla do hlavy a som sama alebo aj vy ste si vsimli tie perfektne nohavice co mal ?:D:D:D...
a este taký drobnaci spievaju o laske :) no co viac na to povedat .. mile :D

183

Odpovědět

Se taky nahraju a budu slavný, MU MU HE HE

180

Odpovědět

to xxENDxx: che, prej ekvalizer - ty asi vis o cem mluvis ;)

180

Další